Moederdag in Zevenhuizen Zomerfit! Verse aardbeiensnit 1/2 pond Janhagel nu 2.95 5 Waddebruin bolletjes nu I.60 DE AMBACHTELIJKE BAKKER Electrolux Condensdroger Vrijdag en zaterdag Koekje v/d week Weekendbroodje Middenstand Vereniging Zevenhuizen 0n-ze* kenmenkem. UW AMBACHTELIJKE BAKKER GERRITSEN DIE MAAKT WAT SMAAKT Dorpsstraat 73 - Zevenhuizen (ZH) - Tel. 0180-631412 leplaan 89 - Waddinxveen - Tel. 0182-633680 Dorrestein 8 - Nieuwerkerk a/d IJssel -Tel. 0180-318821 Springlevend Meeneemprijs voor pornmolen Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 14 mei 2008 Marmoleum Laminaat Gordijnen Binnen- buitenzonwering Lekker eten, drinken, dansen en gezellig samenzijn op de langste dag van het jaar. Met optredens van artiesten afgewisseld met een DJ die gezellige meezingers draait. Wat kan het toch heerlijk zijn als je een moeder bent en in Zevenhuizen woont. Dat ondervonden enkele moeder het afgelopen weekend. Vorige week zijn er foto's genomen in Zevenhuizen, van winkelende moeders. Wie zichzelf herkende kon dat kenbaar maken en deze dames zijn afgelopen weekend door de MVZ getrakteerd op een moederdagontbijt, met verrassingen. Een leuke mand met heerlijke broodjes met lekker beleg, waar onder een warm eitje, kaas en ham, heerlijke echte boter, jam en hagelslag. Een heerlijke Jus er bij, een glaasje melk, ja zelfs een wijntje mét glazen zat er bij in. Er was vers fruit, een gezellige bloem, een heerlijke vlaai en leuke presentjes. Alles bij elkaar een prachtig cadeau voor de verraste moeders. De manden zijn samengesteld door de MVZ met donaties van heel veel leden De Zilverberk zorgde voor de manden Het Snoep en cadeauwinkeltje voor heerlijke vlaai. Kleinood verzorgde cadeaubonnen voor een juwelenaankoop. Bakkerij Gerritsen gaf de bolletjes, krentenbollen en de croissants 't Karrewiel heerlijk vers fruit Kaas Mekka het beleg Gall en Gall de wijn Van Delft zorgde voor gezellige tijdschriften Outfit voor een leuke hippe riem La Sorella voor kappersbonnen DA Rodenburg voor lekkere luchtjes Sol voor de bloemen Wonderlijke verleiding voor gezellige kaasjes De Workshop voor een leuke kaarsenhouder C1000 voor Sap, melk boter,eieren, jam en hagelslag De moeders voor de dankbare blikken en de MVZ voor een geslaagde Aktie. De zonnige Pinkster-moederdag kon niet meer stuk in Zevenhuizen persoonlijke benadering brede kennis goede service M\ juiste prijs kwaliteits verhouding vrijblijvende offerte L sport- en gezondheidscentrum Word nu lid en ontvang, tegen inlevering van deze bon 10% korting op een halfjaar- of jaarabonnement fitness, aerobics of spinning Bezoek nu ook onze website xvww.menfinterieur.nl (Actie is geldig t/m 21 Juni 2008) Wij helpen u geheel vrijblijvend een passende inrichting uit te zoeken, in ons advies centrum of bij u thuis. De Koornmolen: gezond en verantwoord sporten voor iedereen! Tweemanspolder 6a, 2761 ED, Zevenhuizen, tel: 0180 63 18 60, www.dekoornmolen.nl,info@dekoornmolen.nl Mark Huisman 06-22523389 Fred Zweere 06-53798137 itifo@menfinterieur.nl Zevenhuizen Tel. 0180-632703 Fax. 0180-328434

Hart van Holland | 2008 | | pagina 7