TWEEDE ALKEMADE NESSELOOP OM HET WATER 28 mei t/m 1 juni op het parkeerterrein naast Albert Heijn Nesselande KAMPIOENEN VIERTALLENCOMPETITIE HET PODIUM OP! GROOTSTE VANGST VOOR DE ZWART M in ii inini 7.50 Euro korting op uw circus toegangskaartje bij besteding van 25 euro aan boodschappen bij Albert Heijn - Nesselande Albert Heijn Nesselande voor AL uw dagelijkse boodschappen Deze actie is niet geldig in combinatie met andere kortingen KERKDIENST ZONDAG ZONDAG 25 MEI HENGELSPORT AVONDVIERDAAGSE NESSELANDE Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 21 mei 2008 pagina 17 RecreaU* Kerk in Nesselande(BredeSchool) 10.00 uur ev. G.v.d. Bos en ds. L.C. de Borst (doopdienst). Zevenhuizen - In Dorpshuis Swana werd dinsdag 13 mei de laatste wedstrijd van de viertal lencompetitie van Bridgeclub Ze venhuizen gespeeld. Kampioen werd het viertal Wim van der Weerdt/Ger van t' Slot en Lieke van der Linden/Frans Schiereck. Tweede in de A-lijn werden de hr en mw .Bolsterlee en de heren Hesseling/Van der Horst. In de B-lijn werden de echtparen Van der Lely en Jansen eerste, ge volgd door de heren Poorter/Van der Horst en de dames Van Rijs/ Zuiderwijk. Deze twee viertallen promoveren het komende sei zoen naar de A lijn. In de C-lijn is het viertal Ebskamp/Knijnenburg en het echtpaar Vermaat eerste geworden. Tweede werden in deze lijn het echtpaar De Koning en mw. Perdijk/dhr Moonen. Deze twee viertallen promoveren het komende seizoen naar de B lijn. De komende twee dinsdagavon den wordt er in de parencompe titie gespeeld. Dinsdagavond 10 juni start de zomerdrive. Deze drives zijn voor iedereen vrij toe gankelijk mits er per paar inge schreven wordt. Nesselande - Cultureel Centrum Orion organiseert voor het week end van 26, 27 en 28 september voor de zevende keer het 'Bin nenste B'uiten' festival, een festi val waar mensen uit de wijk hun eigen kunst aan de buren kunnen laten zien. Aan de inwoners van deelgemeente Prins Alexander die muziek, dans en/of theater ma ken wordt dit weekend de moge lijkheid geboden zich tijdens dit festival gedurende maximaal 30 minuten te presenteren, waarbij men gebruik kan maken van het podium, geluid, licht en techniek. Beeldend kunstenaars kunfien hun werk exposeren aan de muren en in de vitrines. Tevens wordt tijdens workshops op het gebied van kunst en cultuur getoond wat kunnen la ten zien wat ze in huis hebben. Voor meer informatie en aanmel den (vóór 1 juli): info@ccorion.nl of op 010-4204480, op dinsdag en donderdag. HUISARTSENPRAKTIJK Nesse lande Noord, Robert van 't Hof- fstraat 10, tel. 010-8903320. SPOEDGEVALLEN en/of levens bedreigende situaties: op werk dagen 8-17 uur: 010-8903321. Spoedgevallen tijdens avond, nacht, weekeinde of feestdagen: Huisartsenpost IJsselland Zieken huis, tel. 010-2799262. Wijkorganisatie Nesselande: WONIO 010-2222811 of info@ nesseweb.nl Zevenhuizen - De zesde wedstrijd van de competitie werd gevist in de Rotte (Molens). De vangst was deze keer heel verschillend te noe men; er werd in totaal 18.860 gram vis gevangen door negen deelne mers. Eerste werd J. de Zwart met een vangst van 7.540 gram, tweede werd Adr. van Erk met 4.580 gram, gevolgd door J. van Elswijk met 3.760 gram. Vierde werd D. Ba zen met 2.980 gram en de overige deelnemers vingen helaas niets. De volgende wedstrijd wordt gevist op zaterdag 7 juni; dan wordt de vierkamp gevist. Vertrek om 6.00 uur van de parkeerplaats bij La Ba- raque. Zomeravondcompetitie Op woensdag 7 mei werd de eer ste wedstrijd gevist in de Rotte (Molens). Er deden vijf deelnemers mee, die niet veel vingen, in totaal 6.840 gram. Eerste werd J. van Els- wijk met 5.620 gram gevolgd door Adr. van Erk met 1.220 gram. De tweede wedstrijd werd gevist in de Broekwetering (Zoetermeer). Daar werd meer vis gevangen in totaal 25.260 gram. J. van Elswijk werd wederom eerste met 11.480 gram, tweede werd Adr. van Erk met 6.400 gram en derde H. Hogebrug met 4.020 gram. Ouderencompetitie De eerste wedstrijd van deze com petitie werd op 6 mei gevist bij de Molens (Rotte) met 10 deelnemers die in totaal 19.350 gram vis wis ten te vangen. Eerste werd J. van Dongen met 8.500 gram, tweede werd J. de Zwart met 5.200 gram en derde werd J. Wiersma met 4.500 gram. De tweede wedstrijd werd gevist op 13 mei in de Broek- wegwetering (Zoetermeer); de tien deelnemers vingen in totaal 36.400 gram vis. Eerste werden J van Els wijk en J. Wiersma, elk met 8.550 gram; derde werd J. van Dongen met 5.700 gram. Meer informatie: www.h-z-m.nl. Nesselande - De 5de Avond vierdaagse Nesselande wordt dit jaar gelopen van maandag 2 tot en met donderdag 5 juni. De afstand per avond is 5 of 10 kilomteer. Op donderdag kun nen ook jongere kinderen de 5 kilometer meelopen tijdens de Puppyavond. Wandelaars dienen zich via de website www.avond4daag- senesselande.nl in te schrijven. Inschrijving via de website sluit op 27 mei. Mensen die niet in het bezit zijn van internet kunnen op woensdag 21 mei van 8.30 tot 9.30 uur en van 17.00 tot 18.00 uur in de Knoop komen inschrijven en betalen. De ver eiste stempelkaart kan dan worden opgehaald tijdens de na-inschrijving op 2 juni. Na-inschrijven kan op maan dag 2 juni tussen 17.00 en 17.45 uur op het schoolplein van de Brede School Nesselande, Ro bert van 't Hoffstraat 10. Zo'n 750 volwassenen en kinderen deden mee aan de Nesseloop. en derde prijs. De snelste tijd was 7 minuten en 37 seconden. Bij de meisjes was Virginia de snelste, met een tijd van 8.48. Daarna volgden Kaja en Britt. Zij namen een beker in ontvangst van een medewerker van de Dienst Sport en Recreatie van de Deelgemeente. De volwassenen konden kiezen uit 7 of 14 kilometer, respectievelijk 1 of 2 rondjes om de Zevenhuizer- plas. Het was nog spannend aan de start, want de starter met zijn startpistool liet lang op zich wach ten. Een bijzondere deelnemer uit Nes selande, Martijn Oudeman, liep mee met de 7 kilometer. Martijn onderging nog geen jaar geleden een dubbelzijdige longtransplan tatie. Een zeer ingrijpende opera tie die zijn leven redde. Zelf zegt hij er over: "Het is gek om met de longen van iemand anders te lo pen. Toch ga ik het doen. Om te laten zien dat deze longen niet alleen mijn leven hebben gered. Maar ook om anderen te inspire ren orgaandonor te worden. Dank zij mijn donor kan ik mijn zoontje zien opgroeien en straks zelfs met hem voetballen!". Op 13 april heeft Martijn tijdens de marathon van Rotterdam het start schot gegeven aan de actie "Spor ten voor Organen". Martijn en zijn team willen met deze actie zoveel mogelijk mensen overtuigen zich als donor te laten registreren. De winnaar bij de heren, Thijs Boo- gerd, won de 7km in 27.26 minuten. Hij liep de wedstrijd in een T-shirt van "Sporten voor Organen". Hij liep net geen persoonlijk record, maar vond het wel lekker "loop- weer". Bij de dames was Sanne Broeksma de snelste in een tijd van 25.30. Zij was met deze tijd dus ook sneller dan de snelste man. Bij de 14 kilometer was Ronald Oostdam winnaar, met 51.57. Saskia Warmer won de 14 kilometer bij de dames, met 108.25 De organisatie van de Nesseloop lag in handen van Atletiek Nesse lande. Deze club start begin sep tember met een nieuwe beginners loopgroep, onder leiding van erva ren trainers. Binnen drie maanden kan een beginner probleemloos 5 kilometer achter elkaar hardlopen. Er zijn al verschillende groepen met gevorderde lopers. Voor meer informatie: www.sportenvoororganen.nl en www.hardloop-nes.nl Nesselande - Voor de tweede maal werd op zaterdag 17 mei de Alke made Nesseloop gehouden. Het evenement werd georganiseerd door leden van Atletiek Nesselande. Zo'n 150 volwassenen en kinderen deden mee. Onder de deelnemers bevond zich een bijzondere deelnemer en wijkbewoner, Martijn Oudeman, die nog geen jaar geleden een dubbel zijdige longtransplantatie onderging. Hij vraagt aandacht voor orgaan donatie met zijn actie "Sporten voor Organen". Door Maartje Letzel Deelnemers konden zich inschrij ven voor drie afstanden: 1500 me ter voor kinderen en 7 km of 14 ki lometer voor volwassenen. Omdat het weer wat minder was, waren er wat minder supporters dan vo rig jaar, maar er waren zeker 150 fanatieke lopers die in de regen van start gingen. Eerst liepen de kinderen tussen de 5 en de 12 jaar. Het parcours liep over de Sicilië- boulevard en over het strand van Nesselande. Lopen door het zand is natuurlijk extra zwaar. Bij de jon gens wonnen Emil, Willem en Jesse respectievelijk de eerste, tweede Bij de meisjes was Virginia de snelste. Daarna volgden Kaja en Britt.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 17