Zevenhuizen Gemeente Stem op je favoriete foto op www.clipshaarmode-visagie.nl Opening Speelveld Oud VaiaatzatErdag 24 mei RAAD EN COMMISSIES Voor ondernemend ZerenhirizenMoerkapeDe FRANK HELSLOOT DOORGEDRAGEN ALS WETHOUDER Bedrijvenloket 2008 BESLUITEN ALGEMENE PLAATSELIJKE VERORDENING Bekendmaking Wet milieubeheer MELDINGEN VERGUNNINGEN Notitie vrijkomende agrarische bebouwing ter inzage Hulp in de huishouding voor 1 ochtend per 2 weken. Tel. 0180-32 88 33 of 06-15 11 58 30 CLIPS HAARMODE Doe mee en stem op je favoriete foto voor de clips haarmode consumenten award. Maak kans op een van de prijzen, waaronder een complete make-over. www 7.F.VENHUIZEN-M0ERKAPELLRNL Vergaderschema ring aan te melden bij de raadsgriffier, de heer J\JÏJ (¥)K EEN DlGTlAAL BEDRIIVENLOI^ET Raad 3 juni 2008 H. Sterken, telefoon 0180-637713. Het speelveld bij de Vierkap is opgeknapt! Op zaterdag 24 mei zal het veld officieel worden geopend met spel leljes van voetbal tot jeu de boules) voor jong en oud. Aanmelden en inschrijven om 13.00 uur op het veld bij de Vierkap. De spellen beginnen rond 13.30 uur. Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail Inhoud bedrijvenloket Belangrijke onderwerpen zijn economische struc tuur, vestigingseisen en vergunningen, economisch beleid en projecten en informatie voor startende ondernemers. Internettende ondernemers worden tevens vanuit het bedrijvenloket doorgelinkt naar andere informatieve sites. Het landelijke bedrijven loket van het Ministerie van Economische Zaken is er zo een, waar op overzichtelijke wijze tal van antwoorden te vinden zijn vanuit diverse overheids instanties zoals, de belastingsdienst provincies, gemeenten en ander lokale overheden. In de toekomst zal het digitaal bedrijvenloket van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle verder worden uitgebreid. Nieuwsgierig? Kijk op www.zevenhuizen-moerkapelle.nl en klik op de rode button voor een blik in het digitale bedrijvenloket De 47-jarige Helsloot van huis uit planoloog en landschapsarchitect, was van 2002 tot 2006 wethouder in de gemeente Noordwijkerhout. Momenteel is hij eigenaar-directeur van PROF-consult een advies bureau gespecialiseerd in ruimtelijke processen, bedrijfsovername, verkoop van vastgoed, juridische procedures en andere contacten met de overheid. Ook was hij werkzaam bij het Productschap voor Tuinbouw en de WLTO. De openbare vergaderingen vinden plaats in het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. De aanvang is om 19.30 uur. Bent u slechtho rend? Onze raadszaal is voorzien van ringleiding en voldoet aan de internationaal geldende normen op dit gebied. Spreekrecht burgers Indien u van het spreekrecht gebruik wilt ma ken, dient u zich voor aanvang van de vergade- De complete agenda inzien In het gemeentehuis kunt u de agenda's, notu len, besluitenlijsten en voorstellen van respectie velijk raad en de commissies I en II inzien. Ook in de dorpshuizen "Op Moer" te Moerkapelle, "Swanla" te Zevenhuizen, "De Vierkap" te Oud Verlaat en in de Openbare Bibliotheek te Zevenhuizen is een plek ingericht met gemeen telijke informatie. Tevens kunt u deze stukken raadplegen via de gemeentelijke website. Op 3 juni aanstaande zal de heer ir. ErankjWA) Helsloot, voormalig wethouder in de gemeente Noordwijkerhout en momenteel raads lid, in de raadsvergadering worden voorgedragen als wethouder in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Hiermee volgt Helsloot de onlangs vertrokken oud-wethouder S AA de Jong op. Sinds het dua lisme in 2002 werd ingevoerd, kan een wethouder ook van buiten de gemeente worden aangetrokken. Gisteren is met een muisklik op de rode button het digitale bedrijvenloket officieel door onderne mer dos Santos Gomes van Intelink en wethouder Bosman online gegaan. Hiermee gaat een wens van lokale ondernemers in vervulling. De gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle wil met het bedrijvenloket een extra service geven in de informatievoorziening naar ondernemers. Er is op overzichtelijke wijze gemeentelijke informatie voor ondernemers bij elkaar gebracht. Ondernemers heb ben op tal van terreinen te maken met het beleid van de gemeente. Denk aan een locatie voor bedrijfsvestiging, het aanvragen van diverse vergunningen, informatie omtrent procedures, etc. In het digitale bedrijven- loket kan een onderne mer voortaan zelf snel Mr antwoord vinden op ieder Wr gewenst moment van de dag. De burgemeester en/of het college van bupgemees- ter en wethouders van de gemeente Zevenhui zen-Moerkapelle hebben besloten de navolgende vergunningen/ontheffingen te verlenen aan: Seniorencomité Moerkapelle voor de organisa tie van een loterij ten behoeve van activiteiten rondom het 10-jarig bestaan van het comité. De trekking is op 5 juli 2008 om 16.00 uur tijdens de braderie in Moerkapelle; IJsclub Otweg Boskoop voor de organisatie van een skeelertocht door Moerkapelle op 24 mei 2008; Peuterspeelzaal "De Zeven Dwergen" voor de organisatie van het zomerfeest op 31 mei 2008 in Zevenhuizen; Voetbalvereniging Moerkapelle voor de organisatie van activiteiten in verband met het bedrijfszomeravondvoetbaltoernooi op 23 mei 2008 en ontheffing van de sluitingstijd van 24.00 tot 2.00 uur in de nacht van 23 op 24 mei 2008 en toestemming voor het ten gehore brengen van muziek in de nacht van 23 op 24 mei 2008 tot 2.00 uur. Bezwaar verleende vergunningen/onthef fingen U kunt op grond van het bepaalde in de Alge mene Wet Bestuursrecht bij respectievelijk de burgemeester en of het college van burgemees ter en wethouders, naar gelang hun hierboven genoemde bevoegdheid, bezwaar aantekenen indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning/ontheffing. De bezwaartermijn bedraagt zes weken na toezen ding/uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voorzie ning worden ingediend bij de President van de Arrondissementsrechtbank, postbus 20302,2500 EH Den Haag. Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieu vergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer A Hoogendoorn, Bredeweg 166,2761 KC Zeven huizen voor het veranderen van een loonlasbe- drijf caravan-onderhoud; Aannemersbedrijf Peter Cammeraat, Indu striestraat 6,2751GT Moerkapelle voor het op richten van een aannemers- en timmerbedrijf, Reijneveld Rijwielen, Middelweg 18,2751 GK Moerkapelle voor het oprichten of veranderen van een rijwielhandel; Bouwkeet Ballast Nedam, Noordelijke Dwars weg, 2761 GD Zevenhuizen voor het oprichten van een bouwkeet en een stookinstallatie; 3isl Grafimedia, Oranjestraat 38,2751 BH Moer kapelle voor het veranderen van een drukkerij. Besluit landbouw milieubeheer PA van der Eijk, Molenweg 6,2761 BL Zevenhui zen voor het oprichten of veranderen van een akkerbouwbedrijf; WN. Dijkshoorn, Wollefoppenweg 101,2761 DL Zevenhuizen voor het oprichten of veranderen van een kleinschalige veehouderij. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken liggen niet ter inzage. Burgemeester en wethouders hebben de volgende vergunningen verleend: Kwekerij H. van der Waal: oprichtingsvergun ning voor een paprikakwekerij op het perceel Van Hasseltweg 8,2751 GZ Moerkapelle; F. Wijmans en J.C. Wijmans: revisievergunning voor een inrichting voor metaal- en houtbewer king en verkoop op het perceel Bredeweg 168, 2761 KC Zevenhuizen. Deze besluiten kunt u vanaf 22 mei tot en met 4 juli 2008 inzien bij de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle. Binnen deze termijn kunt u beroep tegen een be sluit instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA Den Haag. Een besluit blijft van kracht wanneer u beroep instelt, tenzij u een voorlopige voorzie ning aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (grif fierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen heb ben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbe sluit; belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantoor uren terecht in het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen (telefoon 0180636666). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking, met bijbehorende stukken, staat ook op de website van de Milieu dienst Midden-Holland, www.miheudienstmiddenholland.nl. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen- Moerkapelle maken het volgende bekend: Op 22 april 2008 heeft de gemeenteraad inge stemd met de notitie vrijkomende agrarische bebouwing. In deze notitie is beleid geformuleerd voor vrijkomende agrarische bebouwing in het gehele buitengebied van de gemeente Zevenhui zen-Moerkapelle. Hierdoor wordt het onder voor waarden, na het doorlopen van een planologische procedure, mogelijk om in de vrijkomende agrarische bebouwing andere niet-agrarische functies te vestigen. Ingevolge de gemeentelijke inspraakverordening en afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuurs recht ligt de beleidsnotitie gedurende een periode van zes weken voor een ieder ter inzage. Gedu rende deze periode kunnen belanghebbenden en ingezetenen mondeling dan wel schriftelijk een zienswijze indienen bij de gemeenteraad. U kunt uw zienswijze richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, Postbus 30,2760 AA te Zevenhuizen, o.v.v. "zienswijze notitie vrijkomen de agrarische bebouwing". Voor het geven van een mondelinge zienswijze kan contact opgenomen worden met de afdeling VROM op telefoonnum mer 0180637707. De beleidsnotitie ligt vanaf 22 mei tot en met 2 juli 2008 ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling VR.OM., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. CONSUMENTEN AWARD

Hart van Holland | 2008 | | pagina 5