Di KLASGENOTEN VAN OUD ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE AANDACHT VOOR ZWART EN WIT BIJ WERELDWINKEL KAMPIOENEN BIJ LOVE '70 Pu LITI E BERICHTEN _ZEVÈNÏÏjjlZEN-MOERKAPELl^l TENNIS AANHOUDING VOOR VERNIELEN BUITEN SPIEGEL AUTO POLDERROMANCE ZOEKT ACTEERTALENT TE KOOP: DUIVENSPORT STRIJDHORST WINT BERGERAC pagina 10 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 4 juni 2008 Deze week een klassenfoto van de openbare lagere school uit Zeven huizen. Hij is een stuk ouder (rond 1920?) dan de foto van de vorige keer en ook kwalitatief niet zo hel der. Lezers wordt verzocht vooral te reageren en correcties of aan vullingen door te geven. Op de voorste rij van voor naar achter en van links naar rechts: Piet Bontenbal (Jzn), Dirk Zweere, Rien Heemsbergen, Bas Boevée, Cor Schmidt (Ldr), Annigje van Tol (Pdr), Jan Sol, Maarten Visser, Ma rie de Koster, Jo Tuinzaad (gedeel telijk zichtbaar) en tegen de muur Wim van Erk, rechts naast meester Miedema. De tweede rij van links naar rechts en van voor naar achter: Antje Spekman (gedeeltelijk zichtbaar), Jacoba Heij, Niek Eindhoven, Ca- trien van Driel, Janus van Tol, Dries van Vliet, Maarten Kortlever, Bas Schmidt (Dzn), Bas Schmidt (Lzn), Teunis Karreman (Dzn), Adri Tep- per en Dirk van Eede links naast de meester. De meeste linkse rij van voor naar achter en van links naar rechts: Mimie Gallas, Anna (Johanna) Ot- tevanger, Bet Keijzer (staande), Tien Boode, Cor Hanswijk, Jans Heij (staande), Liesbeth vd. Wiel, Ali Stolk, Rijka Plaizier (staande), Ger van Vliet, Marie Zevenhuizen, Ger Koppenaal, Antje van Tol en tegen de muur staand: Gerrit Knoop en Lena van Dorp. Vorige keer Op de foto van de vorige keer zijn veel reacties binnen gekomen. Al lereerst betrof het niet de open bare lagere school in Zevenhuizen zoals gesteld, maar de christelijke lagere school. Het betreft de twee de en derde klas in 1951. Alle na men zijn inmiddels bekend. Op de bovenste rij van links naar rechts: Dickie van der Spek, An nie van der Heide, Ellie Hogebrug, Marietje (Ria) Markus, Menny Dek ker en Betty Stormbroek. Op de tweede rij van links naar rechts: juffrouw Derks, Leni Kreft, Hen- nie Clazing, Gerie Verduin, Greetje van der Spek, Willy van den Hoek, Janneke Oosterom en Gonnie Eike lenboom. Op de derde rij van links naar rechts: Jan van den Broek, Joop de Beukelaar, Marrie van den Dool, Jannie de Jong, Dicky Linthout, Henry Meindert, Aart van Hoven en Jaap Veldkamp. Op de vierde rij van links naar rechts: Joop van der Knaap, Leen Nele man, Jaap Biemond, Jan van den Dool(in het midden; bijna de voor ste rij), Wim Verwey, Jan Poot en Cor Huisman. Op de onderste rij van links naar rechts: Piet Eikelenboom, Wim Lekkerkerk, Piet Oosterom, Niek van Zuylen, Joop Brands, Martin Boode, Jan Rensink en Frans Derks. Greetje Derks zat ook in één van deze klassen, maar ontbreekt op de foto. Van iedere gepubliceerde klas senfoto kan men een kopie foto bestellen tegen de kostprijs ver meerderd met 2 euro. De bijdrage van 2 euro komt ten goede aan de Stichting Oud Zevenhuizen-Moer- kapelle. Van oude klassenfoto's vóór 1970 maakt de heer van der Zalm graag een kopie. De kans bestaat dat de foto te zijner tijd in deze rubriek geplaatst wordt. Ook gaat een ko pie naar de Stichting OZM. Reacties zijn welkom (van 20.00 tot 22.00 uur) bij Pim van der Zalm, telefoon 0180 - 633077 of famvdzalm@het- net.nl. Zevenhuizen- Voor liefhebbers van zwarte en/of witte woonacces soires heeft Wereldwinkel Z-M diverse mogelijkheden, zoals mooie opengewerkte potten uit Thailand, zwarte en witte beelden van speksteen, een grote zwarte schaal, ingelegd met grijs en wit mo zaïek, en vogelfiguren van metaal of van steen én metaal, of een bewerkte ronde houten schijf op een standaard. Mooi zijn de zwarte 'Stone Scrap'-vogels van de Stichting Vhufuli Art. De gebroeders Jimu halen uit de steengroeven bij Chivu ruwe brokken steen. In de werkplaats worden hiervan le vensechte vogels gemaakt. Het gaat niet alleen om het houwen van de steen tot de romp van een vogel, maar ook om het bewer ken van afvalmetaal tot poten en kop. Voor liefhebbers van een ge makkelijke en lekkere maaltijd is er een aanbieding van rijst met een pak saus naar keuze. En de vruchtensappen zijn per drie voordeliger. In de Wereldwinkel ligt infor matie van fair trade importeur Madat Nepal over de situatie in Tibet. Omdat Westerse regerin gen en multinationals ervoor terugschrikken hun economische belangen te schaden met een economische boycot tegen de gewelddadige onderdrukking van Chinezen, stelt Madat Ne pal een daad. Tibetaanse vluch telingen, die halssieraden en armbanden maken voor Madat Nepal, gebruiken vanaf heden geen Chinese kralen meer voor hun producten. Dit is een signaal tegen de Chinese onderdrukking van de Tibetanen. Wie digitaal mee wil protesteren kan dat doen via www.savetibet. nl of via www.avaaz.org Folders met meer informatie over deze actie liggen in de We reldwinkel. De spaaractie voor een eerlijke voetbal gaat door tot eind juni. Wereldwinkel Z-M, Dorpsstraat 202D is elke woensdag tot en met zaterdag geopend van 10.00 tot 16.00 uur, op vrijdag tot 17.00 uur. Moerkapelle - Het eerste mixed team van tennisvereniging Love '70 is zaterdag 31 mei kampioen geworden. De beslissing viel op de slotdag van de competitie, tijdens een uitwedstrijd in Bergambacht. Na een gelijke score (2-2) moest de herendubbel partij de doorslag geven. Dat werd erg spannend, maar Henk Huisman en Gerard Bac wonnen in drie sets (6-2 4-6 6-4) Volgend jaar zal het team het in de vierde klasse waar moeten gaan maken. Aanstaande zaterdag begint het Open PR4 toernooi van tennisver eniging Love '70. Zevenhuizen - Maandag 2 juni rond 02.10 uur is een 27 jarige man uit Wideopen (Engeland) aangehouden en verhoord over het vernielen van een buiten spiegel van een auto. De auto van een man uit de Boslaan stond daar geparkeerd. De ei genaar zag dat er drie mannen bij zijn auto liepen en dat er éér. met zijn arm de buitenspiegel af sloeg. Hij ging achter het drietal aan en wist de verdachte vast te pakken. De Brit was dan wel niet degene die de spiegel er af sloeg maar was er wel bij. Hij werd dan ook verhoord als verdachte van openlijke geweldpleging. Daar na is hij weer in vrijheid gesteld. De politie gaat nog verder met het onderzoek. Zevenhuizen - De Stichting Pol derromance organiseert voor het najaar 2009 wederom een musical onder de titel 'En nu naar bed'. Deelnemers, met een minimumleeftijd van 18 jaar, be hoeven geen Pavarotti of Barb'a Streisand te zijn. Enthousiasme is het belangrijkste. De regie is in handen van Anne Sytsema-Bak- ker die zal worden bijgestaan door ervaringsdeskundigen bij de casting op woensdag 4, 11 en 18 juni. De kosten voor deelname bedragen 250,- euro voor tien oe fenmaanden, inclusief tekstboek je. De repetities vinden plaats op de woensdag en starten in sep tember. Definitieve deelname is afhankelijk van het aantal aan meldingen en de uitkomst van de casting. Een aanmeldingsbericht met ver melding van naam, adres, tele foonnummer en emailadres kan gezonden worden aan Stella en Harmen Witkamp, Noordelijke Dwarsweg 2c te Zevenhuizen. Van links naar rechts Suzanne Boevée, Evelien Koning, Jessica Bac Gerard Bac en Henk Huisman. Twinny Load trekhaak fietsdra- ger - nooit gebruikt - 60 euro -0180-631575 Zevenhuizen - De overnachtfond duiven van P.V. de Stormvliegers gingen dit weekend van start. Er werden 35 duiven ingekorfd voor het concours vanuit Bergerac, een afstand van 857 km. Vrijdagmid dag om 14.00 uur werden de du iven gelost voor deze lange vlucht. Door het onstabiele weer in Noord- Frankrijk duurde het precies 24 uur tot de eerste duif thuis kwam bij M.Strijdhorst. Vlak daarna kwam de tweede bij Crista Vermeulen. De derde prijs was voor Ton en Ank Looye, gevolgd door A. Weijermars op een vierde plaats. Het tweede concours betrof een vlucht van uit Creil op 341 km. De 394 duiven werden om 9.30 uur gelost en om 14.19 uur kwam de eerste thuis bij Marco Flier. Zijn duif had 72 km per uur gevlogen- De laatste prijsduif was 20 minuten later thuis. Uitslag: 1-3-7 M. Flier, 4-6-8-12-15- 20-23-24 Joh. Stofberg, 5-19 Job Breedijk, 9-16 Joh. Wiltenburg, 10 J.S. Heykoop, 11-25 R. Brands, 13 C. Zweere, 14 L. van Wensem, 17 D.C- den Hertog, 21 J. Hoevelaken en 22 M. Strijdhorst.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 10