Start verkoop Eigentijdse nieuwbouw RF/MBK de pater www.wonen in noordpark.nl SS makelaardij 's Avonds om 20.00 uur gaan de deuren open van de Grontmij aan de Coenecoop 55. Half negen gaan we echt van start. De ontwikkelaars en makelaars zijn dan aanwezig om informatie te geven over het plan. Er liggen uitgebreide brochures klaar. Na een korte presen tatie zal op deze avond ook daadwerkelijk de verkoop starten. Als u geïnteresseerd bent, mag u deze avond niet missen. Kerkweg Oost 224, Waddinxveen waddinxveen@depater.nl T 0182 - 61 38 22 pagina 26 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 4 juni 2008 11 juni gaat het gebeuren Twee dagen na de eerste wedstrijd van Oranje wordt het opnieuw spannend. Woensdag 11 juni start de verkoop van een langverwacht nieuw bouwproject. Het werd zelfs al de nieuwe goud kust van Waddinxveen genoemd. Vanwege de mooie ligging en de minstens zo mooie plannen. Nu wordt de nieuwbouw langs de Noordkade echt concreet. Op de mooiste plek, waar Waddinxveen grenst aan de Gouwe en een natuurgebied. Met een grote diversiteit aan woningen. Maar de vraag naar kwalitatief hoogstaande nieuwbouw is nog groter. Dus zorg dat u er als eerste bij bent. 89 gloednieuwe woningen Noordpark wordt een levendig nieuw wijkje, met koopwoningen in allerlei prijsklassen, soorten en maten. Van riante geschakelde villa's aan de Noordkade tot hippe startersappartementen aan de Staringlaan. Maar ook luxueuze appartementen en penthouses met uitzicht over de polder. En royale herenhuizen aan de centrale laan. Voor iedereen wat wils. 16 geschakelde villa's 24 luxe appartementen 4 riante penthouses 6 laanwoningen 8 terraswoningen 13 geschakelde herenhuizen 8 hippe startersappartementen 8 tuinappartementen 2 eigenzinnige penthouses ciw MAKELAARSCENTRUM Zuidplaslaan 198, Waddinxveen waddinxveen@makelaarscentrum.nl T 0182 - 63 60 21

Hart van Holland | 2008 | | pagina 26