Rabobank Gouwestreek Rabobank Wijnproefavond bij de Rabobank in samenwerking met Het Mekka Leden benoemen ledenraad van Rabobank Gouwestreek Bedrijventeam kantoor Zevenhuizen-Moerkapelle weer op volle sterkte Een ondernemende bank in een ondernemende regio Telefoo Tijdens de vijf afdelingsvergaderingen hebben de leden van Rabobank Gouwestreek hun ledenraad benoemd. Veertig ledenraadsleden gaan hen vertegenwoordigen in de dialoog met de bank. De ledenraad van Rabobank Gouwestreek De ledenraad bestaat uit 40 betrokken leden en is een belangrijke schakel tussen de 18.000 leden en de bank. Vertegenwoordigers uit de afdelingen Boskoop- Reeuwijk-Dorp, Gouda-Reeuwijk-Brug, Nieuwerkerkaan den IJssel-Moordrecht, Waddinxveen en Zevenhuizen-Moerkapelle vormen samen de ledenraad.Tijdens de afdelingsvergaderingen van eind mei hebben de leden unaniem de ledenraadsleden van hun afdeling benoemd. Het gevoel van trots overheerst bij de ledenraadsleden van Rabobank Gouwestreek. 'Het geeft voldoening om het vertrouwen van de leden te krijgen. Wij zijn ons bewust van onze rol als intermediair tussen de directie en de leden van Rabobank Gouwestreek. De verantwoordelijkheid als gesprekspartner nemen we serieus. We fungeren immers als de'oren en ogen', maar zeker ook als de stem voorde leden van de bank'. Ook directievoorzitter Paul Groen kijkt tevreden terug op de afdelingsvergaderingen. 'De vergaderingen vormen een goed platform om met de leden in gesprek te zijn en te horen welke issues zij belangrijk vinden. Door de goedkeuring van de leden voor hun vertegenwoordiging in de ledenraad is de ledeninvloed op een effectieve manier verankerd'. Met de komst van Sander Aandeweg, adviseur bedrijven is het bedrijventeam van kantoor Zevenhuizen-Moerkapelle weer op volle sterkte. Van links naar rechts: Pieter van der Werff, adviseur bedrijven, Paul Geerts accountmanager Zakelijke Relaties, Bart Berkhout, adviseur verzekeren en Sander Aandeweg, adviseur bedrijven. Op 21 mei 2008 vond er in de conferenceroom van Rabobank Gouwestreek in Zevenhuizen een wijnproefavond plaats. Deze avond was een initiatief van Het Mekka in Zevenhuizen. Een zestigtal klanten van Het Mekka en Rabobank Gouwestreek waren hierbij aanwezig. Vanwege het grote succes, zal dit evenement in oktober worden herhaald. In september wordt er door Rabobank Gouwestreek een workshop georganiseerd voor de leden van Rabobank Gouwestreek die meer kennis willen opdoen van wijnen. De deelnemers aan deze workshop zijn uiteraard ook van harte welkom op de wijnproefavond in oktober. De datum van dit evenement zal tijdig in deze krant bekend worden gemaakt. pagina 2 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 4 juni 2008 Rabobank Gouwestreek (0182) 69 55 55 info@gouwestreek.rabobank.nl www.rabobank.nl/gouwestreek Bezoekadressen Boskoop A.P. van Neslaan 1 Speciale telefoonnummers Gouda Tielweg 26 Blokkeren passen/cards Nieuwe Markt 73 Schademelding Interpolis Ruigenburg 14 Schademeldingen overig Achter de Waag 9 Rabolijn Moordrecht Kerklaan 12 Rabofoon Nieuwerkerk J.A. Beijerinkstraat31 Rabo Orderlijn Reeuwijk Raadhuisweg 43 Internetbankieren Waddinxveen Kerkweg-Oost 161 Rabo Internetbankieren Professional Zevenhuizen Dorpsstraat 190 Telebankieren Extra (0499)499 112 (013) 580 12 34 (0180)63 73 23 (0900) 0907 (0900) 0909 (0800) 0705 (0900) 0905 (0900) 9270 (0900) 9270 1

Hart van Holland | 2008 | | pagina 2