II II II II II II Geslaagd? II aMMerlaari li li ii ii ii II r it r li ii Venrooy Tand KUNSTGEBITTEN En wat ga je dan doen? Verder leren of een leuke baan zoeken? Het kan bij Bakker Ammerlaan allebei. Dé oplossing voor brildragende sporters bij Hoogendoorn optiek. Als "Erkend leerbedrijf" bestaat bij ons de mogelijkheid om een leuke baan in de detailhandel te beginnen en via de Beroeps Begeleidende Leerweg een opleiding in de detailhandel te volgen. Vier dagen werken en één dag opleiding aan een ROC. We bieden je een leuke en afwisselende baan en begeleiden je met je opleiding. We hebben vestigingen in o.a. Bleiswijk, Bergsehenhoek, Zoetermeer en Rotterdam Heb je interesse? Neem dontadt met ons op, dat kan per post, email of telefonisdh of loop bij één van onze winkels naar binnen. De mooiste dag van uw leven onbetaalbaar? Welnee Markt 1 2801 JG Gouda Tel.: (0182) 58 43 00 Bel voor meer informatie of kijk op de website: www.burgerhal.nl Bale leer Ammerlaan Postbus ÏOI 2663 ZJ Bleiswijlc OIO 321 2424 www. bale leer ain itierlaan.nl inf o a>balelee rammer laan. nl 0* Reparaties klaar terwijl u wacht B+0 gebit eendags behandeling Ook voor het klikgebit/implantaten Raadhuisplein 4 - Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180 313633, geopend van ma. t/m vrijdag Arie Hogendoorn Grondverzet BV opent haar nieuwe pand! pagina 32 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 11 juni 2008 Sport speelt een belangrijke rol in het dagelijks leven. Bijna 5 miljoen Nederlanders zijn aangesloten bij de in totaal circa 35.000 sportverenigingen die Neder land rijk is. Maar ook sportbeoefening buiten een clubverband geniet grote populariteit. De helft van de Nederlanders doet wekelijks wel eens aan sport. Dit, in combinatie met het feit dat een meerendeel van de Nederlanders een bril draagt, is voor Hoogen doorn optiek uit Zevenhuizen reden om met een spe ciale oplossing te komen voor sportieve brildragers. Sporters stellen immers hoge eisen aan zichzelf. En als je als brildrager maximale prestaties wilt leveren, draag je een sportbril. Doe je dat niet, en draag je tijdens het sporten je dagelijkse bril, dan is de kans op beschadigingen groot. Bovendien is die bril niet gewapend tegen zweet, chloor en vuil. Hoogendoorn optiek komt nu met dé oplossing. Een speciaal montuur van NIKE, met enkelvoudige HOYA sport- glazen op sterkte, al vanaf 149 euro. Verkrijgbaar in verschillende trendy uitvoeringen en ook geschikt als reservebril. Het sportieve montuur is uitgerust met enkelvoudige kunststof glazen op sterkte, met eigenschappen die aansluiten bij de wensen van sporters; dun, extreem licht, optisch superieur en bestand tegen hoge weerstand. Tegen meerprijs zijn multifocale glazen en bijvoorbeeld meekleurende glazen ook mogelijk. Er is verder keuze uit 11 Nike Active Series modellen; een unisex lichtgewicht nylonmontuur. Ook hier sluiten de eigenschappen aan op sportieve wensen; extra steun door CAM-scharnieren, flexveren, meer grip en ventilatie door een rubber neusbrug en een stabiele pasvorm door verstelbare rubber veren met extra gripprofiel. Burg. Boerstraat 2 - 2761 VP Zevenhuizen Tel (0180) 633050 www.hoogendoornoptiek-hoortechniek.nl Wist u dat: Er in het Stadhuis van Gouda de mooiste feesdocatie uit de regio zit. Wij voor u troubadouravonden en themafeesten organiseren. Wij voor u een lunch, high tea, kraamfeest of een brunch kunnen verzorgen. Wij voor u een receptie kunnen verzorgen vanaf 10,95 p.p. Wij voor u een feestavond kunnen verzorgen vanaf 22,50 p.p. U bij ons de unieke gelegenheid heeft om tijdens de feest avond in het bijzijn van uw gasten het huwelijk te laten voltrekken. gfl Stadsherberg Zo wordt de mooiste dag van uw leven uniek en betaalbaar. 'De Burgerhal' ra r i a n Op 7 juni 2008 om 15.00 uur werd het nieuwe pand van Arie Hogen doorn Grondverzet BV op spectacu laire wijze geopend door de 4 zoons van Arie en Jolanda Hogendoorn. Ter gelegenheid van het 30 jarig bestaan van het bedrijf en het betrekken van een nieuw pand werd een open dag gehouden aan het Zijdepark 10 in Ouderkerk aan den IJssel. Veel van het grondverzetmaterieel was blinkend gepoetst en stond op gesteld op het terrein. Ook voor de kinderen was er genoeg te doen. Voor Arie en Jolanda en het perso neel een supergeslaagde dag.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 32