V I Mil lil] ril 111 Qnnp Dominicus DIER RETOUR RESTAURANT ZET BOERDERIJ OP DE KAART IN DE EERSTE LANDELIJKE 'LEKKER VAN DE BOER! WEEK' eet t MAAG LEVER DARM STICHTING IN ACTIE TEGEN SLOKDARMKANKER DIEREN CENTRALE NEDERLAND Hendrika Adriana Hoogendoorn - Karens INLOOPSPREEKUUR ARTROSE EN ANDERE SOORTEN REUMA Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd 44.000 exemplaren pagina 46 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 4 juni 2008 Zeg lol mijn ziel:Ik ben uw Heil Psalm 35: vers 3b Na een intens leven vol toewijding en zorg is onze moeder, oma en overgrootmoeder vol vertrouwen in haar Heer en Heiland thuisgehaald in de gezegende leeftijd van bijna 89 jaar weduwe van Cornelis Hoogendoorn sinds 12 mei 1965 Ada en Henk Henriette en Remy Christine en Martin Arian Gerben Adrienne en Steven Martin en Isabelle Marie en William Lidwina Caroline en Pierre Yacoba Jaco en Cora Kathy Nathalie Jacques Pascal Cock en Evelien Elise Daniëlle en Paul Colin Vivianne Patrick en Mandy Lysanne en Maarten Romy Ridderkerk, 8 juni 2008 Joëlla Correspondentieadres J. Hoogendoorn Plasweg 16a 2742 KC Waddinxveen Onze moeder en oma is opgebaard bij Jaco en Cora, Plasweg 16a te Waddinxveen, alwaar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op woensdag 11 juni van 19.00 - 21.00 uur. De dank- en afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 13 juni om 10.30 uur in de Dorpskerk, Dorpsstraat 170 te Zevenhuizen.Aansluitend zullen wij haar om ongeveer 12.00 uur begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats "Westhage", Akkerweg 84 te Moerkapelle.Na afloop bent u welkom bij Jaco en Cora waar alsnog gelegenheid is tot condoleren. SPECIALIST IN GEDENKTEKENS Voorheen De Gedenkteken Specialist in Zoetermeer GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig. Zegwaartseweg 4a, 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079 - 341 62 27 www.dominicusgedenktekens.nl zoetermeer@dominicus.nl 7 vestigingen in Nederland Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur Gouda - De Reumapatiënten vereniging organiseert voor woensdag 25 juni van 14.00 tot 16.00 uur een inloopmid dag voor mensen met artrose, reumatoide artritis of een van de vele andere soorten reuma in het Patiëntenservicebureau op de Jozeflocatie van het Groene Hart Ziekenhuis. Een afspraak maken is niet nodig. Voor meer informatie: 0182- 523980. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Boekweitakker 1 2743 DL Waddinxveen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcenlrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Maize-Koch Merianv0 VERMIST Kater, rood, zonder wit, Smitse Moordrecht Kater, rood, witte poten en bef, Otweg Boskoop Kater, cypers, gevlekt met wit, is gechipt, Weideplantsoen Zeven huizen Poes, cypers, witte neus en poten, is gechipt, Zuidplaslaan Waddinx veen Kat, cypers, witte bef, snuit, tenen voor en wit aan achterpoten. Roe mer Boskoop Poes, zwart, witte bef en sokken, mist 1 achterpoot, Rottekade Ze ven h u izen/Rotte rd a m Kater, cypers, zonder wit. Heren weg Moerkapelle Poes, rood, witte kin en voeten, Clusiuserf Boskoop Kater, zwart, witte voeten, wit op buik en aan staartpunt. Zuideinde Zevenhuizen/Rotterdam Valkparkiet, grijs, gele kuif, oranje wangen, is tam en fluit, Koekoeks- dreef Waddinxveen Parkiet, blauw-groen, tam, Bilder- dijkstraat Zevenhuizen GEVONDEN Kater, zwart, vl.band grijs, Keen- werf Gouda Poes, lapje, Schielandse Hoge Zee dijk Moordecht Kater, zwart, zonder wit, Bode- graafsestraatweg Gouda Poes, zwart, wit onder kin, oude kat, stompje staart, Marathonlaan Gouda Poes, grijs, witte bef en sokken, Rijkerstraat Gouda Poes, lapje/schildpad, witte bef, buik en poten, gestreepte staart, Fluitenkruid Gouda Poes, zwart, wit op keel, Kanaal dijk Waddinxveen Kater, cypers, dun behaard aan achterhand, vl.band wit, Tweede Schoolstraat Gouda Poes, noorse boskat x, rood, W.C. Bloemendaal Gouda Duitse herder, is gechipt, Bladmos Nieuwerkerk ad IJssel Agapornis, geel, rode vlek op kop, tam, Dreef Waddinxveen Agapornis, groen, blauwe vleu gels, Bloemendaalseweg Gouda Pauw, van Vollenhovenstraat Waarder Konijn, grijs, staande oren, Punt Gouda Voor gratis registratie en informa tie: 0186-601199 of www.dieren- centrale.ni. Vanaf zaterdag 14 tot en met zon dag 22 juni serveren zo'n honderd restaurants verspreid door heel Nederland een 'Lekker van de boer!' menu of specialiteit. De chef-koks van deze restaurants bedachten een menu of gerecht waarin producten van de biologi sche boer - vers van het land, be horend tot dit seizoen en liefst uit eigen streek - de hoofdrol spelen. Daarmee helpen zij, als 'culinaire ambassadeurs', bij de promotie van 'lekker eten van dichtbij'. Deze allereerste 'Lekker van de boer!' week wordt op zaterdag 21 en zondag 22 juni bekroond met het 'Lekker naar de boerl'weekend. Dit is de nieuwe noemer voor al weer de 11de editie van de door Biologica georganiseerde 'Open Dagen bij de biologische boer en tuinder'. Bezoekers kunnen een kijkje nemen in de keuken van het boerenleven bij de biologische boer en tuinder en de zorgboerde rij. Iedere bezoeker aan een biolo gische boer, krijgt bovendien een speciaal 'Lekker naar de boer!' ma gazine, boordevol verhalen, recep ten en interviews rond het thema 'biologisch'. Met de beide evenementen/Lekker van- én naar de boer!, hopen de organisatoren, Biologica en Van Eigen Erf, consumenten te inspire ren ook in de eigen keuken vaker te kiezen voor pure, seizoens- en streekgebonden ingrediënten. Deze producten zijn steeds beter verkrijgbaar: bij natuurvoedings winkels, supermarkten en op een toenemend aantal biologische markten. Maar ook bij de boer zelf, in zijn eigen winkel of via het internet. Vanaf 21 juni tot en met 14 sep tember wordt boodschappen doen bij de boer beloond met een kans op het winnen van plaatsen voor een Boergondisch feestmaal, een culinair festijn op vijf verschillen de boerenerven in de maanden september en oktober. Bezoekers aan een restaurant dat meedoet aan de 'Lekker van de boer!' actie kunnen, na bestelling van het spe ciale menu of gerecht, al vanaf 14 juni meedingen naar twee plekken voor genoemde feestmalen. Voor meer informatie: www.lek- kernaardeboer.nl Regio - De Maag Lever Darm Stich ting houdt van 9 tot en met 14 juni haar jaarlijkse collecte. Jaar lijks worden circa 1500 mensen getroffen door slokdarmkanker. Omdat de ziekte vaak pas in een laat stadium wordt vastgesteld, is de overlevingskans gering. De Maag Lever Darm Stichting gaat de strijd aan tegen slokdarm kanker, onder meer door het fi nancieren van wetenschappelijk onderzoek en door het geven van voorlichting. Met de slogan 'Steeds meer men sen overlijden aan slokdarmkan ker. Dat is niette verteren!', vraagt de Maag Lever Darm Stichting tij dens de collecteweek aandacht voor deze ziekte die in toene mende mate mensen treft. De col lecteopbrengst komt onder meer ten goede aan de website www. slokdarmkanker.info die informa tie geeft over de risicofactoren, de alarmsignalen en de ziekte. De website krijgt een eigen forum, zodat lotgenoten ervaringen kun nen uitwisselen. Op www.mlds.nl is medische informatie te vinden over alle spijsverteringsziekten. Daarnaast kunnen mensen met medische vragen terecht op 0900- 2025625 (20ct per minuut). De Maag Lever Darm Stichting werkt samen met een groot aantal patiëntenorganisaties die lotgeno tencontact bieden. Giften zijn welkom op giro 2737. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia Vermist: - Een gecastreerde kater, Turkse Angora, zwart smoke, grijsachti ge kraag, halflangharig, gechipt, 7 jaar oud. Westringdijk te Moor drecht. - Een ongecastreerde rode kater, witte voetjes, bef, snuit, licht blauw bandje, circa 1 jaar oud. Hamwijck te Boskoop. - Een zwart-witte poes met maar drie poten, aanhankelijke poes, 8 jaar oud. Rottekade te Zevenhui zen. Gevonden: - Een zwarte poes, beetje wit op keel. Kanaaldijk te Waddinxveen. - Een middelgrote zwart-bruine hond, wit aan poten, borst, streep tussen ogen, reu. Fransezoom te Nieuwerkerk aan den IJssel. - Een gecastreerde kater? rood, wit befje, mager, ca. 8 mnd. oud, loopt er ca. 6 weken. Dalkruid te Nieuwerkerk aan den IJssel. - Een schildpadpoes, witte voet jes voor, sokken achter, bef, buik, lichte punt op staart, wit vlekje op lip. Geraniumveld te Nieuwer kerk aan den IJssel. - Een geheel zwarte kater Kerklaan te Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor informatie en aanmeldin gen: 0184-661509 of www.dier- retour.nl.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 46