r makelaardij araecBBGa Hi P_van 't hof www.hof-makelaardij.nl eel wat huizen in huis! Elke zaterdag open Kim Waddinxveen Waddinxveen Zevenhuizen Moerkapelle Ga voor ons complete woningaanbod naar Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen nieuw makelaardij nieuw nieuw nieuw pagina 48 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 11 juni 2008 P_van 't hof Burgemeester Trooststraat 60 Vraagprijs 177.500,- k.k. NIEUW 4-Kamer eengezinswoning Grotendeels voorzien van hardhouten kozijnen Gelegen nabij de rivier "De Gouwe" In gezellige woonstraat gelegen goed onderhouden en verzorgde eengezinswoning met achtertuin (Z) v.v. ruime houten berging met betonvloer en elektra. Bwjr. 1933, 109 m2 eigen grond, inhoud 221 m3 en woonopp. 76 m2. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Woonkamer; Open keuken met rechte keukenopstelling uitgevoerd in lichte houtkleur en v.v. afzuigkap en gaskookplaat; Portaal met toegang tot de achtertuin, wasmachineaansl. en Vaillant HR cv combi ketel 2004); Badkamer v.v. ligbad met spatscherm en thermostaatkraan, wastafel met meubel, hangend toilet en designradiator. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde. Bijz.: Het schilderwerk is uitgevoerd in 2006. De oplevering is in overleg. 4-Kamer maisonnette met tuin Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer Bijdrage VvE 90,77 per maand In kleinschalig appartementencomplex op de begane grond en leverdieping gelegen 4-kamer maisonnette met op het Oosten gelegen achtertuin. Winkels, scholen, openbaar vervoer en N.S.-station bevinden zich op loopafstand. Bwjr. 1977, woonopp. 98 m2 en inhoud 295 m3. Ind.: Beg.gr.: Entree/hal; Meterkast; Toilet met fonteintje; Open keuken met rechte lichte keukenopstelling; Inpandig te bereiken berging; Tuingerichte woonkamer 38 m2, incl. open keuken) met toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; Stookkast met Vaillant c.v.-combi installatie; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Badkamer met douchehoek, vaste wastafel en wasmachineaansl. Bijzonderheden: Het buitenschilderwerk is uitgevoerd in 2007. 6-Kamer eengezinswoning Mogelijkheid voor praktijk/kantoor aan huis Gedeeltelijk voorzien van dubbel glas In rustige woonstraat vrij gelegen eengezinswoning met diepe achtertuin (Z) v.v. een multifunctionele ruimte welke geschikt is voor praktijk/kantoor aan huis of als een ruime verwarmde stenen berging. Bwjr. 1962, 195 m2 eigen grond en woonopp. 128 m2 (excl. bijgebouwen). Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Royale doorzonwoonkamer; Open keuken in eenvoudige L-opstelling. 1e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z.; 1 Ouderslaapkamer aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan a.z.; Douchegelegenheid met douchehoek en wastafel; Toilet. 2e Verd.: Overloop; Hobby/slaapkamer aan de a.z. met gedeelde dakkapel; Ruime zolderslaapkamer met dakkapel aan zowel de voor- als achterzijde. Bijz.: Deze woning is door zijn mogelijkheid tot praktijk/ kantoor aan huis een bezichtiging waard. Een fijne hoekwoning met vrijstaand garage Midden in de wijk aan een eindigende straat Speelmogelijkheden voor de kinderen Bent u op zoek naar een fijne hoekwoning met vrijstaand garage? Dan is dit wellicht de woning die u zoekt. Deze in 1966 gebouwde woning staat op een perceel van 156 m2 welke u een heerlijk zonnige achtertuin (Zuid West), zijtuin en voortuin biedt. De achterin in de tuin gesitueerde garage (18 m2) beschikt over een elektrische stalen garagedeur. Begane grond: Entree/ hal met laminaat vloer, trapkast en toiletruimte met hangcloset en fonteintje; Lichte doorzon woonkamer met extra kopgevelraam, laminaat vloer en open haard; Gesloten keuken met rechte keuken opstelling (2000) voorzien van inbouwapparatuur. Een kinderrijke en kindervriendelijke omgeving nabij recreatie mogelijk heden en niet ver van het centrum. Jaren 30 eengezinswoning De woning is op de 1e verd. geheel anders in te delen Mogelijkheid tot realiseren van bijv. een extra slaapkamer Zoekt u een echte jaren 30 woning, het liefst gesitueerd op een ruim perceel, dan is deze in 1936 gebouwde 2/1 kapwoning echt iets voor u. Het perceel waarop de woning staat is 219 m2 en biedt u een diepe tuin (15m) op het Noorden welke zeer zonnig is te noemen. Ind.: Entree/hal met meterkast; Keldertje; Toilet; Doorzonwoonkamer met open haard; Gesloten keuken met eenvoudige rechte keukenopstelling met aansl. wasapp. en huurgeiser; Aanbouw met doucheruimte v.v. douchehoek en wastafel. 1e Verd.: Overloop waar een kamer gemaakt kan worden; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de a.z. en aansluitend een 2e slaapkamer met dakkapel aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de v.z. 2e Verd.: Middels steektrap bereikbare zolder (bevloerd) met c.v. ketel. 5-kamer eengezinshoekwoning De begane grond is geheel voorzien van vloerverwarming Winkels, scholen en openbaar vervoer op loopafstand Op mooie en rustige locatie gelegen in circa 1997 zo goed als geheel intern gerenoveerde en goed onderhouden eengezinshoekwoning met voor-, zij- en fraai aangelegde achtertuin grotendeels voorzien van sierbestrating, vrijstaande stenen garage en berging (circa 9.00 x 3.00m) en achterom. De woning is gebouwd in circa 1959, op 226 m2 eigen grond en heeft een inhoud van circa 320 m3. Geheel licht betegelde toiletruimte voorzien van hangend toilet, hoekfonteintje en mechanische ventilatie Lichte doorzon woonkamer (28 m2) met erker aan de zijzijde; Gesloten keuken (10 m2) met toegang tot de achtertuin en L-vormige lichte keukenopstelling. Deze goed onderhouden woning is voorzien van dubbele beglazing. NVM Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen, Zevenhuizen en Zoetermeer. Snel Communicatie ft Advertising te Stolwijk - wk 24 H0FWADDIN0309 HvH 11-06 Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen T. 0182 - 61 80 55 F. 0182 - 61 84 38 E. waddinxveen@hof-makelaardij.nl Zijde 25, 2771 EJ Boskoop T. 0172 - 23 24 94 F. 0172 - 23 26 48 E. boskoop@hof-makelaardij.nt Dorpsstraat 154, 2761 AJ Zevenhuizen T. 0180 - 63 26 55 F. 0180 - 63 23 67 E. zevenhuizen@hof-makelaardij.nl Sparrengaarde 7 Vraagprijs 279.500,- k.k, 3-Kamer hoekappartement op de Ie etage Geheel voorzien van dubbele beglazing Bijdrage VvE 123,- per maand In het winkelcentrum van de wijk "Zuidpias" in een kleinschalig en luxe appartementencomplex op de Ie etage gelegen 3-kamer hoekappartement met balkon (W) en berging in de onderbouw. Bwjr. 1992 en woonopp. 85 m2. Ind.: Entree/hal met garderobenis; Meterkast; 2 Slaapkamers aan de galerijzijde; Toilet met fonteintje; Badkamer v.v. douchecabine en vaste wastafel; Royale lichte woonkamer met lichte parketvloer en toegang tot het balkon (W); Semi-open keuken met L-vormige lichte keukenopstelling v.v. keramische kookplaat, wasemkap, combimagnetron (los) en koelkast (los); Bijkeuken met AWB thermomaster c.v.-combi opstelling en wasmachine- en drogeraansluiting. Bijzonderheden: De oplevering is in overleg. 5-Kamer hoekwoning Vrijwel de gehele woning is vanaf 2006 verbouwd en opgeknapt Verhuizen zonder te klussen! Nabij het Gouwebos gelegen aantrekkelijke 5-kamer hoekwoning met voor-, zij- en achtertuin. Bwjr. 1978, 173 m2 eigen grond, inhoud 410 m3 en woonopp. 135 m2. Ind.: Uitgebouwde entree met meterkast; Toilet met fonteintje; Ruime en zeer lichte woonkamer; Luxe keuken v.v. een L-vormige opstelling met granieten aanrechtblad en div. inb.app. 1e Verd.: Overloop; Ouderslaapkamer aan de v.z.; Modern betegelde badkamer met douchecabine, ligbad, wastafel met meubel en designradiator; 2 Slaapkamers aan de a.z. 2e Verd.: Ruime voorzolder met 2 dakvensters, wasmachineaansl. en c.v.-combiopstelling; 1 Royale slaapkamer aan de v.z. met dakkapel en toegang tot de vliering middels een luik. Goudsbloemstraat 2 Vraagprijs 229.000,- k.k.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 48