Farröw&Ball issci* ZZODo isser zzoüo Visser Zn behang- en schildersbedrijf Verkrijgbaar bij: Manufacturers of Traditional Papers and Paint IV - behang- en schildersbedrijf speciaalzaak Dorpstraat 80 2742 AK Waddinxveen Tel. (0182) 61 75 96 Fax (0182) 61 42 99 behang- en schildersbedrijf speciaalzaak Tel. (0182) 61 75 96 Fax (0182) 61 42 99 - Weg en Bos 107 - 2661 DM Bergschenhoek - Tel. (010] 52 49 040 - www.paulenpaul.nl Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 18 juni 2008 pagina 25 Visser Zn behang- en schildersbedrijf staat al geruime tijd bekend als vak kundig en betrouwbaar. Wij staan voor iedereen klaar om een zo goed mogelijk advies te geven op het gebied van sfeer en inrichting. In onze winkel verkopen we onder andere binnen- en buitenverf van diverse bekende merken. Enkele voorbeelden zijn: Sikkens die zich vooral leent voor de buitenkant. Flexa met een nieuwe kalkverf, die vooral geschikt is voor bin nenmuren en Farrow Ball die dezelfde kleuren in de verf voert als in het behang. Naast onze verfcollectie hebben we ook een ruime sortering behang. Bekende merken zijn hier onder andere: Arte, Sandberg en Eijffinger. Wij bieden onze klanten de mogelijkheid om stalenboeken mee naar huis te nemen om de keuze te bepalen in de sfeer van het interieur en de lichtval in huis. U kunt natuurlijk ook bij ons langskomen met een tekening van de ruimte(s) die u wilt aanpakken. Heeft u niet de mogelijkheid om langs te ko men? Indien u dit wenst kunnen wij ook bij u langskomen om u van dienst te zijn met advies op het gebied van behang, verf en bijpassende gordijnen. Verder kunt u ook voor glas bij ons terecht. Naast enkel- en dubbelglas kun nen we ook glas-in -loodramen op aanvraag voor u verzorgen. Het is bij ons gebruikelijk om eerst een offerte te maken. Naast dit alles staan we bekend om onze autolakken. We maken deze zelf aan de hand van de gegevens die vermeld zijn in de auto. Mochten deze gegevens ontbreken, dan kunnen we aan de hand van de auto zelf de goede kleur samenstellen. Kortom, kom gerust langs, de koffie staat voor u klaar! Dorpstraat 80 2742 AK Waddinxveen

Hart van Holland | 2008 | | pagina 25