eel wat huizen in huis! Elke zaterdag open r makelaardij P_van 't hof na www.hof-makelaardij.nl Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Moerkapelle Ga voor ons complete woningaanbod naar nieuw nieuw nieuw OPEN HUIS A.S. ZATERDAG 21 JUNI VAN 15:00 - 17:00 UUR r makelaardij pagina 48 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 18 juni 2008 Woubrechterf 15 Vraagprijs 285.000,- k.k. P-van 't hof De Akker 76 Vraagprijs 239.500,- k.k. Poolster 52 Vraagprijs 259.000,- k.k. Burgemeester Trooststraat 52 Vraagprijs 179.000,- k.k. 4-kamer eengezinswoning Flinke erker aan de voorzijde Oplevering in overleg Keurig verzorgde en goed onderhouden woning met een flinke erker. Bwjr 1984 en 146 m2 eigen grond; Achtertuin (NO) met berging v.v. houten aanbouw t.b.v. containers of voertuig en achterentree middels schuifdeur. Ind.: Vergrote entree/hal met meterkast en garderobe; Gehele begane grond v.v. lichte berken parketvloer; Z-vormige, door erker vergrote woonkamer v.v. openslaande deuren naar de tuin; Open, L-vormige keuken v.v. inbouwapp.; Tussenhal met trapopgang en toiletruimte met closet en fonteintje. Ie Verd.: Overloop; 1 Grote slaapkamer (voorheen 2) met vaste kasten; 1 Slaapkamer met laminaatvloer en Velux dakvenster; Badkamer (2002) met douchecabine, closet en wastafelmeubel. 2e Verd.: Overloop met unit m.v., c.v. ketel en aansl. wasapp.; 1 Slaapkamer met Velux dakvenster. Goed onderhouden en verzorgde 2 onder 1 kap woning Zonnige fraai aangelegde achtertuin Rustige en Kindvriendelijke woonomgeving In een rustige omgeving gelegen karakteristieke 2 onder 1 kap woning waarin de optimale daglichttoetreding centraal staat De goed onderhouden en verzorgde woning met aangebouwde stenen garage beschikt over een voortuin met parkeergelegenheid op eigen terrein en zonnige fraai aangelegde achtertuin van circa 100 m2 met achterom. De woning bestaat uit 3 woonlagen met op de begane grond de woonkamer en de keuken. Entree/hal met spuitwerk wandafwerking en trapopgang; Meterkast met 5 groepen en aardlekschakelaar; Geheel licht betegelde toiletruimte voorzien van toilet en fonteintje; L-vormige woonkamer voorzien van laminaat vloer, spuitwerk wandafwerking en toegang tot de tuin; Open keuken met U-vormige lichte keukenopstelling voorzien van gaskookplaat, oven, RVS afzuigschouw, koelkast en vaatwasmachine. Keurige eengezinstussenwoning Op het Zuiden gelegen achtertuin Oplevering in overleg U zoekt een leuke woning om in te starten? Deze woning heeft een woonopp. van 88 m2 en een perceel van 117 m2 met zowel een voortuin als een achtertuin (Z) met een houten chalet berging. Ind.: Entree/hal met meterkast; Lichte woonkamer v.v. een parketvloer; Aan de achterzijde bevindt zich de keuken met een L-vormige keukenopstelling v.v. inb.app.; Vanuit de keuken wordt de aanbouw bereikt, welke is v.v. een wasmachineaansl. en c.v.-ketel; Badkamer met closet, wastafel en douchecabine. Ie Verd.: Overloop met lichtkoepel, welke ged. nog bij een slaapkamer betrokken is of waar een badkamer van te maken is; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde met vaste kastenwand. 5-Kamer eengezinswoning Apart te koop een garage, vraagprijs 24.500,- k.k. Oplevering in overleg In kindvriendelijke en ruim opgezette wijk "Groenswaard" gelegen ruime eengezinswoning met voor- en achtertuin (Z) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1972, 143 m2 eigen grond, inhoud 330 m3 en woonopp. 108 m2. Ind.: Entree/hal met trapkast v.v. wasmachineaansl.; Meterkast; Toilet met fonteintje; Woonkamer, type doorzon, met open haard; Gesloten keuken met toegang tot de achtertuin en dubbele rechte lichte keukenopstelling v.v. apparatuur. Ie Verd.: Overloop; Badkamer v.v. ligbad met doucheplateau en spatscherm, wastafel, hangtoilet en designradiator; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z. 2e Verd.: Overloop met Vaillant HR c.v.-combi opstelling; Zolderslaapkamer met dakvenster. 4-Kamer uitgebouwde eengezinshoekwoning Aangebouwde stenen garage Hardhouten kozijnen met zo goed als geheel dubbele beglazing Op een levendige locatie, met zicht op de singel, gelegen goed onderhouden uitgebouwde eengezinshoekwoning met aangebouwde garage en verzorgde achtertuin (W). Bwjr. 1961, 209 m2 eigen grond, inhoud 360 m3 en woonopp. 135 m2. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Toilet met fonteintje; Uitgebouwde woonkamer; Open en uitgebouwde keuken met L-vormige keukenopstelling; Bijkeuken met toegang tot de garage, Nefit ecomline HR c.v.-eombi opstelling en aansl. wasapp. 1e Verd.: Overloop; Douchegelegenheid v.v. zitbad en vaste wastafel; Badkamer met douchecabine, wastafel met meubel, toilet en designradiator; 1 Slaapkamer aan de vz.; 1 Slaapkamer aan de az. 2e Verd.: Overloop; Zolderslaapkamer met dakkapel over de gehele breedte aan de az.; 2e Slaapkamer mogelijk. 5-Kamer eengezinstussenwoning Gelegen aan de rand van Waddinxveen Oplevering in overleg In de jongste wijk van Waddinxveen, Zuidpias 90, gelegen eengezinstussenwoning, welke aan de voorzijde vrij gelegen is aan een autoluwe straat. De woning heeft een achtertuin (Z) met vrijstaande houten berging en achterom. Bwjr. 1997 en 133 m2 eigen grond. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Meterkast; Royale, zeer lichte woonkamer is aan de tuinzijde gelegen en beschikt over openslaande deuren; Open keuken aan de voorzijde met L-vormige opstelling v.v. inb.app. 1e Verd.: Overloop; 1 Grote slaapkamer aan de v.z.; Badkamer met douchecabine, closet en wastafel; 2 Slaapkamers aan de a.z. 2e Verd.: Overloop; Zolderruimte/kamer met Velux dakvenster, aansl. wasapp., dakraam, c.v. ketel en zonneboiler (met paneel) (huur). 5-Kamer uitgebouwde eengezinswoning Geheel voorzien van dubbelglas Dakkapellen geplaatst in 2006 In de wijk Zuidpias op een fraaie locatie aan de singel gelegen uitgebouwde eengezinswoning met achtertuin (N/0) van 12 meter diep v.v. stenen en houten berging. Deze woning is de afgelopen jaren prima onderhouden en opgeknapt. Bwjr. 1987, inhoud 350 m3, en 162 m2 eigen grond. Ind.: Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Royale met 2,5 meter uitgebouwde woonkamer; Open keuken met luxe L-vormige opstelling v.v. inb.app. 1e Verd.: Overloop; Vergrote badkamer v.v. vloerverwarming, bad, douchecabine, hang closet en wastafel met meubel; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z.; 1 Grote slaapkamer aan de a. z. 2e Verd.: Overloop met ged. dakkapel, c.v.-combiketel en aansl. wasapp.; Ruime zolderkamer met ged. dakkapel aan de a.z. en dakkapel aan de v.z. NVM Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen, Zevenhuizen en Zoetermeer. Snel Communicatie ft Advertising te Stolwijk - wk 24 H0FWADDIN0309 HvH 11-06 Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen T. 0182 - 61 80 55 F. 0182 - 61 84 38 E. waddinxveen@hof-makelaardij.nl Zijde 25. 2771 EJ Boskoop T. 0172 - 23 24 94 F. 0172 - 23 26 48 E. boskoop@hof-makelaardij.nl Dorpsstraat 154, 2761 AJ Zevenhuizen T. 0180 - 63 26 55 F. 0180 - 63 23 67 E. zevenhuizen@hof-makelaardij.nl

Hart van Holland | 2008 | | pagina 48