jjtJSf Zeven iHEfg rÉP Gek op smartlappen? Zaterdag 21 juni: Smartlappenfestival Zevenhuizen Dezelfde dag al verslag: www.hartvanholland-online.nl Zelf foto's gemaakt? stuur ze naar: online@hart-van-holland.nl G e m e 'W Ü=II\ Afvalinzameling minicontainers penbare vergadering Bestuurlijke Klankbordgroep Fusie RAAD EN COMMISSIES ft VERGUNNINGEN BESLUITEN ALGEMENE PLAATSELIJKE VERORDENING WWW ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE. NL Hart van Holland 18 juni 2008 pagina 7 ,^,rjCL Postbus 30, 2760 AA Zeve Vergaderschema Commissie I Commissie n 23juni 2008 24juni 2008 De openbare vergaderingen vinden plaats in het gemeentehuis. Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. De aanvang is om 19.30 uur. Bent u slechthorend? Onze raadszaal is voorzien van ringleiding en voldoet aan de internationaal geldende normen op dit gebied. Spreekrecht burgers Indien u van het spreekrecht gebruik wilt maken, dient u zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de raadsgrif fier, de heer H. Sterken, telefoon 0180- 637713. Er is gelegenheid om het woord te voeren bij het betreffende agendapunt. Op de agenda van Commissie I onder meen - De brief van 30 mei 2008 van het college van burgemeester en wethouders aan de raad, inzake de voortgang haalbaarheids studie "de Viergang" en aanvullende informatie van het college. - Bezwaarschriften voorbereidingsbesluit ISPgebied - Handboek Kwaliteit Zuidpias - Notitie Doelgericht handhaven VROM-re- gelgeving 2008 en het beschikbaar stellen van een krediet -Wijziging van de Wet Ruimtelijke Orde ring/Delegatiebesluit projectbesluiten -Jaarprogramma Milieudienst Midden-Hol land 2008 Op de agenda van Commissie II onder meer: - Ingekomen stukken en mededelingen - De brieven van het college van Gedeputeer de Staten van de provincie Zuid-Holland van 3 april 2008, inzake het Programma Provincie Nieuwe Stijl (2008-2011) en de discussienota "Grensoverschrijdend samenwerken en samengaan". - De Ontwerpbegroting 2009 en Meerjarenra ming 2009-2012 van het Recreatieschap Rottemeren; - De Ontwerpbegroting 2009 en Meetjaren- raming 2010-2013 van het Samenwerkings verband Vastgoedinformatie Heffing en Waardebepaling - De Ontwerpbegroting 2009 en Meerja renraming 2010-2012 van de Regionale Brandweer en GHOR Hollands Midden; - De Ontwerpbegroting 2009 en Meeijaren- begroting 2009-2012 van het Streekarchief Midden-Holland; - Het Jaarverslag 2007 en Begroting 2008 van de Programmaraad Bergschenhoek, Capelle aan den IJssel, Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen-Moerkapelle; - Het Jaarverslag 2007 van de brandweer Nieuwerkerk aan den IJssel; - Het Jaarverslag 2007 van de Commissie bezwaarschriften. - Fusie Zevenhuizen-Moerkapelle - Nieuwer kerk aan den IJssel - Moordrecht Tijdens de vergadering vindt er terugkop peling plaats vanuit de Klankbordgroep en Raadsconferenties. - Beheerplan onderhoud gemeentelijke gebouwen 2008-2017 - Aanvullend krediet nieuw aan te leggen vrijverval leiding naar het hoofdgemaal Zevenhuizen - Programmarekening 2007 - Ie Bestuursrapportage 2008 en Vooijaars- nota 2008 - Aanwij zen twee leden en twee plaatsver vangende leden in het Algemeen Bestuur van de ROZ - Pré OntwikkelingsStrategieKader en Pré Verordening Bovenplanse Verevening Rege ling Ontwikkelingsorganisatie Zuidpias - Ie Bestuursrapportage 2008 en Vooijaars- nota 2008 De complete agenda inzien In het gemeentehuis kunt u de agenda's, notulen, besluitenlijsten en voorstellen van respectievelijk raad en de commissies I en II inzien. Ook in de dorpshuizen "Op Moer" te Moerkapelle, "Swanla" te Zevenhuizen, "De Vïerkap" te Oud Verlaat en in de Openbare Bibliotheek te Zevenhuizen is een plek ingericht met gemeentelijke informatie. Tevens kunt u deze stukken raadplegen via de gemeentelijke website. Cyclus Enige tijd geleden is de inzamelroute voor huishoudelijk afval in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle gewijzigd. In een aantal geval len zijn hierdoor ook de "gebruikelijke" inzameltijden gewijzigd. Als gevolg van deze wijziging kan het voorkomen dat minicontainers eerder of juist later geleegd worden dan u gewend was. Het kan ook voortomen dat om bepaalde redenen Cyclus (tijdelijk) afwijkt van de tijden waarop gebruikelijk bij u in de straat huisvuil ingezameld wordt. Bijvoorbeeld door een wegafzetting of een kapot voertuig. Qclus leegt in principe de minicontainers tussen 07.30 urn en 19.00 uur. Als u gewend bent de container na 07.30 uur aan de weg te zetten of ruim voor 19.00 uur weer op te halen kan het zijn dat de inzamelwagen al geweest is of juist nog langs moet komen. m Om er voor te zorgen dat alle containers geleegd worden, vragen wij u om uw container tussen 07.30 uur en 19.00 uur klaar te hebben staan. Mocht u nog vragen hebben, kijk dan op www.cyclusnv.nl of bel het meldpunt 0182 - 54 75 00. De eerstvolgende openbare vergadering an de Bestuurlijke Klankbordgroep Fusie vindt plaats op woensdag 25 juni 2008. De vergadering wordt dit keer gehouden in de Raadszaal van de gemeente Moordrecht, Westeinde 1. Op de agenda staan: - het verslag van de BKG vergadering van 29 meijl. - ingekomen stukken - de voortgang van het proces - informatie vanuit de stuurgroep rapport comité naamgeving - instellen werkgroepen ter voorbereiding op de nieuwe gemeenteraad De vergadering start om 19.30 uur. m Burgemeester en wethouders hebben de volgende vergunningen verleend: Mts. Scholten: revisievergunning voor een vleeskuikenhouderij op het perceel Knibbelweg 85,2761JC Zevenhuizen; Dekker Zevenhuizen B.V.: veranderingsvergun ning voor een groothandel van keuken- en badkameraccessoires en productie van keuken bladen op het perceel Nijverheidscentrum 2, 7, 9 en 9a, 2761JP Zevenhuizen. Deze besluiten kunt u vanaf 19 juni tot en met 1 augustus 2008 inzien bij de gemeente Zevenhui- n-Moerkapelle. Binnen deze termijn kunt u beroep tegen een besluit instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een besluit blijft van kracht wanneer u beroep instelt, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen heb ben ingebracht over- een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbe sluit; belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantoor uren terecht in het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen (telefoon 0180637777). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking, met bijbehorende stukken, staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www.mfoeudienstmiddenholland.nl De burgemeester en/of het college van burgemees ter en wethouders van de gemeente Zevenhui zen-Moerkapelle hebben besloten de navolgende vergunningen/ontheffingen te verlenen aan: Middenstandsvereniging Zevenhuizen voor de organisatie van het "Smartlappenfestival Vöorjaarsmarkt" tevens ontheffing voor het ten gehore brengen van muziek en een tijdelijke ontheffing voor het verstrekken van zwak alco holhoudende drank op 21 juni 2008 van 16.00 tot 23.00 uur; Ned. St voor het Gehandicapte Kind voor het houden van een collecte in periode 9 tjm 15 november 2008; Muziekvereniging "de Kleine Trompetter" voor het houden van een concert op het Begonia plein in Zevenhuizen op 12 juli 2008 van 14.00 tot 17.00 uur. Bezwaar verleende vergunningen/ontheft fingen U kunt op grond van het bepaalde in de Alge mene Wet Bestuursrecht bij respectievelijk de burgemeester en of het college van burgemees ter en wethouders, naar gelang hun hierboven genoemde bevoegdheid, bezwaar aantekenen indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning/ontheffing. De bezwaartermijn bedraagt zes weken na toezen ding/uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voorzie ning worden ingediend bij de President van de Arrondissementsrechtbank, postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Ach vader lief, toe drink niet meer.....

Hart van Holland | 2008 | | pagina 7