Leen van Erk O nnP Zijn liefde en zorg zullen ons altijd bij blijven Zijn humor en oneindige geduld zullen wij nooit vergeten Wat zullen wij hem missen Geheel onverwacht is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader 10 maart 1955 f 13 juni 2008 Lid in de Orde van Oranje Nassau Nel Arjan Jolanda en Joris Gerard f en Janneke f Leonie Het Hogeland 23, 2761 TP Zevenhuizen. De begrafenis vindt plaats op woensdag 18 juni om 13.30 uur op de begraafplaats van Zevenhuizen. Leen van Erk Leen van Erk Leen van Erk Leen van Erk Leen van Erk Leen van Erk Leen van Erk Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 44.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 18 juni 2008 pagina 9 Met ontsteltenis en verbijstering ontvingen wij vrijdag 13 juni het bericht van het plotselinge overlijden van ons erelid Leen heeft de afgelopen 35 jaar een grote stempel gedrukt op onze vereniging. Zo was hij jeugdleider, jeugdcommissielid, bestuurslid (wedstrijdsecretaris) en scheidsrechter. Wij verliezen in hem een Groeneweg-man met zeer veel kwaliteiten. Wij wensen zijn vrouw en kinderen en verdere familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden w Groeneweg Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het geheel onverwacht overlijden van een van onze gewaardeerde vrijwilligers Wij hebben Leen de afgelopen jaren Ieren kennen als een van onze trouwe en rechtvaardige clubscheidsrechters op de zaterdagmiddagen en tijdens de bedrijfszomeravond toernooien, maar bovenal als persoon die veel vrije tijd gaf aan en midden in het lokale verenigingsleven stond. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit onvoorstelbare verlies. Bestuur Voetbal Vereniging Moerkapelle Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het tragisch ongeval van onze 2e voorzitter Hij betekende heel veel voor onze vereniging. We deden nimmer tevergeefs een beroep op hem. We zullen hem enorm missen. Wij wensen Nel en de kinderen heel veel kracht in deze moeilijke tijden. Bestuur en leden, E.H.B.O. vereniging Zevenhuizen Midden in een leven vol vrijwillige activiteiten overleed op vrijdag 13 juni volkomen onverwacht Voor de man, die als EHBO'er altijd voor iedereen klaarstond, mocht tijdens een bedrijfsuitje hulp niet meer baten. Leen is tot en met 2005 een actief lid geweest van het Oranjecomité Zevenhuizen. Ook in de jaren daarna was hij altijd bereid om het huidige comité met raad en daad bij te staan. Het verenigingsleven van Zevenhuizen verliest in Leen iemand op wie je kon bouwen. Wij wensen de familie en vrienden van Leen en het verenigingsleven van Zevenhuizen veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Bij onze activiteiten blijft hij er in onze gedachten altijd bij. Voormalig en huidig Oranjecomité Zevenhuizen Wij zijn heel erg geschrokken van het bericht dat ons "bestuursmaatje van de gym" zo plotseling is overleden. "Leen we zullen je missen!" Wij wensen Nel en de kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Het bestuur van gymnastiekvereniging O.S.S/Befït. Met grote ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Wij bewonderden hem om zijn tomeloze inzet voor de selectie in de afgelopen jaren. Eén telefoontje en Leen stond altijd voor ons klaar. Wij wensen Nel, Arjan (Dieter), Jolanda, Joris, Leonie en verdere familie alle sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Selectie V.V. Groeneweg Woorden schieten te kort... Dieter, weet datje altijd op onze steun kunt rekenen. Johan en Nicole, Dennis, Mathijs, Gert-Jan, Maurice, Niels, Arie, Kevin en Leon Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij bewaren mooie herinneringen aan alle wedstrijden die jij voor ons gefloten hebt. Je was een kanjer. 5e elftal v.v.Groeneweg UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Boekweitakker 1 2743 DL Waddinxveen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeindseweg SO - 2665 KE Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kind Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 9