ÜNDS al/a www.alfa-vacatures.nl Repair Engineer (m/v - full time) Administratief medewerker Order Entry (M/V - 32 uur pw) Marketing - Sales Assistent (M/V - 20 uur pw) Accounting Assistant (M/V - 32 uur pw) Een Alfa professional ziet meer mogelijkheden! Assistent accountant SURGICALIMAGING De ondernemende mens centraal Bleiswijk www.alfa-vacatures.nl. Vind jij de balans tussen werk en privé ook belangrijk? Dan is een baan bij Alfa iets voor jou! Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 25 juni 2008 pagina 19 NDS Surgical Imaging is the global leader in designing and manufacturing comprehensive medical imaging products and integration solutions for the Medical IndustryThe corporate headquarters for NDS Surgical Imaging is in San Jose, California USA. The European Head Office for NDS Surgical Imaging is in Zevenhuizen ZH, The Netherlands. Our European Head office is responsible for Sales, Marketing and Technical Services in Europe, Middle East and Africa. Vanwege het succes en om onze service te optimaliseren en uit te breiden zijn wij op zoek naar een: Functie omschrijving, Taken en Verantwoordelijkheden: Repareren, testen en modificeren van alle soorten LCD Displays die door ons bedrijf zijn geproduceerd. Help Desk ondersteuning, beantwoorden van technische vragen via telefoon en/ of E-mail. Functie eisen en Profiel schets: LBO/M B0 niveau die affiniteit heeft met elektronica Ervaring met repareren van led displays computers en of reparaties op componentniveau Zelfstandig kunnen werken, maar ook in teamverband Je hebt minimaal 1 jaar reparatie ervaring in een vergelijkbare branche of eventueel aantoonbaar uit een hobby In staat zijn te communiceren, zowel woordelijk als schriftelijk, in (technisch) Engels Dient flexibel te zijn en geen 9 tot 5 mentaliteit te hebben Functie omschrijving, Taken en Verantwoordelijkheden: Het invoeren van orders. Het doorvoeren van wijzigingen in orders en deze ook verifiëren. Het verstrekken van informatie met betrekking tot orders, zowelin- als extern. Algehele administratie, telefonisch en E-mail contact met (Internationale) klanten over de (lopende)orders. Functie eisen en Profiel schets: MBO werk en denkniveau Administratieve ervaring, liefst met orderadministratie Goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift MS Office pakketten Sociaal en communicatief vaardig Gemotiveerd, zeer secuur, zelfstandig en verantwoordelijkheidsgevoel Functie omschrijving: Als Marketing Assistent ondersteun je het Sales Management in de breedste zin van het woord. Een functie waarin je je bezighoudt met secretariële, administratieve en marketing- aspecten. Een afwisselende functie dus. Taken en Verantwoordelijkheden: Brede secretariële ondersteuning aan de General Manager en zijn team Bewaken en verspreiden van de huisstijl Jeinitieert en helpt bij het voorbereiden van Internationale beurzen, congressen, ontvangsten, publiciteitsacties en sponsorevenementen Organiseren van conference calls Reizen hotels boeken voor beurzen en congressen Agendabeheer van de General manager Assistentie bij (ad hoe) projecten Verzorgen van correspondentie Presentaties voorbereiden Functie eisen en Profiel schets: Minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie. MBO (commercieel - administratieve richting), aanvullende marketing kennis ♦Goede kennis van de Nederlandse en Engelse taalin woord en geschrift, MS Office pakketten accuraat, zelfstandigheid, coördineren en organiseren en goede communicatieve vaardigheden Functie omschrijving: Als Accounting Assistent ondersteun je de Finance Manager in de breedste zin van het woord. Een functie waarin jeje bezighoudt met debiteuren, crediteuren, grootboek analyse en rapportage. Een afwisselende functie dus. Taken en Verantwoordelijkheden: Invoeren en beheren van de debiteuren en crediteuren administratie Invoeren van bankboekingen Invoeren van journaalposten Verzorgen van BTW en CBS aangiften Beheren tussenrekeningen Beheren van het grootboek Invoeren en beheren van de Intercompany relatie met ons hoofdkantoor Samen met de Finance Manager opstellen van diverse wekelijkse en maandelijkse rapportage en forecast Samen met de Finance Manager opstellen van de jaarrekening Functie eisen en Profiel schets: Minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie, in een internationale omgeving MBOMB0+ niveau (MEAO-BA, MBA) Goede kennis van de Nederlandse en Engelse taalin woord en geschrift MS Office pakketten Accuraat en zelfstandigheid Arbeidsvoorwaarden: Voor deze functies bieden wij goede arbeidsvoorwaarden. Gezellige werksfeer in een internationaal opererend bedrijf. Als je geïnteresseerd bentin deze functies stuur een mail in het Engels met uw CV naar info@ndssi.nl. Voor meer informatie over ons bedrijf kunt u vinden op onze Web Pages: www.ndssi.com NDS Surgical Imaging BV, Nijverheidscentrum 28, 2761JP Zevenhuizen, The Netherlands accountants en adviseurs Werkzaamheden Als assistent accountant ondersteun je de relatiebe heerder en/of teamleider bij werkzaamheden voor klanten. Je stelt jaarrekeningen samen en verzorgt fiscale aangiften voor een deel van de MKB- en/of agrarische klanten. Tevens beantwoord je telefonische vragen van klanten en verzorg je de correspondentie aan diverse instanties. Wij bieden je de mogelijkheid om na gebleken geschiktheid op termijn door te groeien naar de functie van relatiebeheerder. Functie-eisen Je hebt een diploma MBA, SPD, HEAO of AA. Enige jaren werkervaring op een accountantskantoor strekt tot aanbeveling. Verder ben je klantgericht, je vindt het plezierig om in een team te werken en bent in staat om zelfstandig en accuraat te werken. Voor Werken bij Alfa betekent inzet en enthousiasme tonen, initiatieven en verantwoordelijkheid nemen. Dit alles binnen een prettige werksfeer met veel doorgroeimogelijkheden. Betrokkenheid staat bij Alfa hoog in het vaandel. Dat kan ook niet anders bij een bedrijf dat in handen is van de medewer kers! Kijk voor meer informatie op elke functie gelden verschillende competenties. Deze geven aan welke gedragsaspecten belangrijk zijn voor een bepaalde functie. Hierop wordt de persoonlijke ontwikkeling verder afgestemd. Voor deze functie gelden de volgende competenties: inzet, numerieke/ cijfermatige analyse, stressbestendigheid, zelfstandig heid, verantwoordelijkheidsgevoel, klant- en service- gerichte houding. Geïnteresseerd? Kijk voor meer informatie op www.alfa-vacatures.nl of bel met Ben Vijverberg, 010 5295600. Je sollicitatie kun je richten aan pz@alfa-accountants.nl. Alfa Accountants en Adviseurs is een landelijke organisatie met 32 vestigingen. Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's, die samen met ons de dienstverlening aan onze klanten verder willen uitbouwen. Alfa biedt je een prettige werksfeer, interessante klanten, goede ontplooiingsmogelijkheden in eeri mooie omgeving. Je sollicitatie kun je richten aan pz@alfa-accountants.nl.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 19