Om een ondernemende bank te zijn, heb je ondernemend talent nodig. Rabobank Gouwestreek biedt ondernemingsgeest alle kans. m Rabobank Het is tijd voor de Rabobank. pagina 2 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 25 juni 2008 De omgeving De missie van Rabobank Gouwestreek is kort en krachtig: een ondernemende bank zijn in een ondernemende regio. Wij zijn een bank die gelooft in resultaatgerichtheid. Dat vertaalt zich in het marktleiderschap in de zakelijke en particuliere markt in Gouda en omgeving. Daarbij blijft Rabobank Gouwestreek de persoonlijke bank waar het draait om mensen. Een bank waar je je ambities kunt realiseren. Een bank waar je maximale resultaten boekt. Voor de klant én voor de bank. Om onze belofte waar te maken, zijn wij op zoek naar ondernemende medewerkers met minimaal een hbo-opleiding. Beschik je over ondernemingsgeest en wil je werken bij een van de grotere Rabobanken binnen de Rabobank-organisatie? Dan nodigen wij je van harte uit om te solliciteren. Accountmanager Private Banking of Zakelijke Relaties Jouw ondernemingsgeest als accountmanager Private Banking of Zakelijke Relaties kenmerkt zich door de volgende aspecten. Jouw ambitie is het realiseren van de ambitie van je klanten. Je bent voor de klant adviseur en sparringpartner, waarbij jouw inlevings- en analytische vermogen het verschil maakt bij de oplossing van complexe vraagstukken. Ontwikkelingen die het belang van de klant dienen, volg je op de voet. Ontmoetingsmomenten met je klanten zijn niet afhankelijk van kantoortijden. Netwerken is je tweede natuur. Je hebt een hbo-/wo opleidingsniveau. Assistent-Accountmanager Private Banking of Zakelijke relaties Medewerker Commerciële Binnendienst Intern Specialist Verzekeren Jouw ondernemingsgeest kenmerkt zich door de volgende aspecten. Jouw ambitie is het realiseren van een optimale relatie met je klanten, met als resultaat klanttevredenheid. Je bent voor de klant het eerste aanspreekpunt, waarbij je service- en verkoopgericht heid hoog in het vaandel hebt staan. Je bent voor de accountmanager of de adviseur een steun en toeverlaat, zodat deze zich kan concentreren op de advies- en verkooptaken. Je werkt offertes en overeenkomsten zorgvuldig uit en de administratie van klant gegevens en agendabeheer zijn je op het lijf geschreven. Je hebt een hbo opleidingsniveau. Winkeladviseur Particulieren Jouw ondernemingsgeest als winkeladviseur Particulieren kenmerkt zich door de volgende aspecten. Jouw ambitie is een advies op maat te geven aan de particuliere klant op het gebied van betalen, sparen, verzekeren en beleggen. Je ziet het benutten van verkoopkansen als een uitdaging en waar nodig maak je voor de klant een afspraak met je collega-adviseurs. Je bent van nature een gastheer of gastvrouw. Je hebt een hbo opleidingsniveau. Manager Lokaal Administratie Centrum Jouw ondernemingsgeest als manager Lokaal Administratie Centrum kenmerkt zich door de volgende aspecten. Jouw ambitie is het realiseren van de ambities van je medewerkers, met als resultaat hun persoonlijke en professionele ontwikkeling. Jouw managementstijl is open, stimulerend en sturend op resultaat. Je draagt zorg voor de beheersing, sturing en uitvoering van alle administratieve processen. Daarmee speel je de commercie vrij, zodat die zich op de verkoop kan concentreren. Je hebt een hbo-/wo opleidingsniveau. Afgestudeerd aan hbo of wo? Ben je (binnenkort) in het bezit van een hbo- of wo-diploma? Wil je je breed oriënteren bij de favoriete werkgever onder hoogopgeleiden*? Dan bieden wij je graag de mogelijkheid om een zogenaamde leerroute te volgen. Deze geeft je de unieke gelegenheid om kennis en ervaring op te doen bij verschillende afdelingen binnen onze bank. Je kunt dan zelf ontdekken of je een loopbaan in de bancaire wereld écht ambieert. Ben je geïnteresseerd? Laat het ons weten. Stuur je cv met een duidelijke motivatie. Te ondernemen actie! Heb je interesse in één van bovenstaande vacatures? Onderneem dan direct actie. Mail je brief met cv uiterlijk vrijdag 4 juli 2008 naar personeelszaken@gouwestreek.rabobank.nl. Meer informatie over de vacatures staat op onze website: www.rabobank.nl/gouwestreek. Je kunt ook contact opnemen met Lisette Heimig, manager HRM, telefoonnummer (0182) 69 58 60. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. In het Intermediair Imago Onderzoek 2007 is de Rabobank uitgeroepen tot de favoriete werkgever onder hoogopgeleiden. www.rabobank.nl/gouwestreek

Hart van Holland | 2008 | | pagina 2