GEZELLIGE MIDDAG VOOR VERKEERSBRIGADIERS CIRCUSFEEST PRINS WILLEM ALEXANDERSCHOOL TWSEMAAL WINST REICHARD BIJ HSW WADDINXVEEN HENGELSPORT medische weekenddienst KERKDIENSTEN - 13 JULI ZWANGERSCHAPSYOGA EN HATHA YOGA INFORMATIE OVER BORSTVOEDING KORTE WANDELTOCHT SENIOREN Z0MERZANGAV0NDEN TENNIS JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN Hart van Holland: de krant voor de Zuidpias 9 juli 2008 Kop-st aartbotsing Waddinxveen - De politie heeft op donderdag 3 juli, rond 08.20 uur, hulp geboden bij een kop- staartaanrijding op de Juliana van Stolberglaan. Een 28 jarige man uit Dynow (PL) reed in zijn bestelauto over de Juliana van Stolberglaan, komende uit de richting van het Koningin Wilhelminaplein. Voor hem reed een 36 jarige vrouw uit Waddinxveen in een personen auto. De automobiliste remde af vanwege de noodzaak van het verkeer. De Poolse automobilist kon daarop zijn auto niet meer op tijd tot stilstand brengen en botste achterop. De automobiliste klaagde na de botsing over pijn in haar nek en is voor controle over gebracht naar het Groene Hart ziekenhuis. Onderzoek naar vechtpartij Waddinxveen - De politie stelt een onderzoek in naar een vechtpartij op de Dreef op maandagavond 30 juni. Daar kregen een 18-ja- rige Waddinxvener en een 44-ja- rige plaatsgenoot, bekenden van elkaar, ruzie dat vervolgens uit mondde in de vechtpartij. De 44 jarige man moest voor onderzoek naar het ziekenhuis. De politie stelt een nader onderzoek in en hoort beide personen over de zaak. Waddinxveen - In een bomvolle raadzaal van het gemeentehuis werden woensdagmiddag de verkeersbrigadiers van de Prins Willem Alexanderschool en de Eber Haëzerschool in het zonne tje gezet. Dat gebeurde met een gezellige bijeenkomst, die na een inleidend woord van wethouder Dirk Lont, helemaal in het teken stond van het verkeer. Door Karin Jongkind (Tekstueel) Waddinxveen Wijkgemeente De Rank 10.00 uur ds. R. van Loon en 14.30 uur intrede ds. M.J. Zandbergen; bevestiging door ds. K.L. Bom. Immanuelkerk 9.30 uur ds. H. van der Steen. Ontmoetingskerk Groens voorde 9.30 uur ds. W.P. Ferguson. Ger.kerk do 10 juli 17.00 uur ds. E. Brink (huwelijks bevestiging Joost Cammeraat en Hanneke Zwarts) en zondag 13 juli 9.30 uur ds. E. Brink en 16.30 uur leesdienst Br H. Slings. Voor spoedeisende huisart senhulp buiten kantooruren (17.00-3.00 uur, weekenden/ feestdagen): HuisArtsenPost Midden-Holland (HAP MH) en Dienst Apotheek Midden-Hol- land (DAM), (Groene Hart Zie kenhuis) locatie Bleuland aan de voorzijde van het ziekenhuis bij Spoedeisende Hulp, Gouda. "182-322488. Diabeteslijn (033) 463 05 66, mfo@dvn.nl, voor alle vragen over diabetes (24 uur per dag, 's nachts alleen in geval van nood). Groene Hart Ziekenhuis: Bleu- andlocatie: Bleulandweg 10, 2803 HH Gouda. (0182) 505050. Postadres: Postbus 1098, 2800 88 Gouda. Jozeflocatie: Jan van leaumontstraat. Voor informatie over wachttijden, opname, afde lingen etc.: www.ghz.nl De wethouder bedankte alle jon ge vekeersbrigadiers van de bei de scholen én richtte zich daarna tot de ouders. Hij benadrukte het belang van de brigadiers voor de verkeersveiligheid en sprak zijn waardering uit voor hun inzet, 'ook bij slecht weer en ondanks een druk leven'. De wethouder riep de ouders op om zich vooral aan te blijven melden als verkeers- brigadier. Tenslotte meldde hij nog dat de kinderen van de Eben- Haëzerschool dit jaar helemaal goed bezig zijn met het verkeer: ze waren namelijk ook de winnaar van de verkeersproef die jaarlijks door 3VO wordt georganiseerd voor de basisscholen. Alle aanwe zigen werden door de gemeente getrakteerd op een drankje en een koek. Aan het einde van de bijeenkomst was er voor de kinde ren nog een presentje in de vorm van een feloranje rugzakje en een Fsycoard. De volwassen ver keersbrigadiers kregen een bloe- Jeroen voerde een heuse verkeersshow op. menbon. De ouders en kinderen van de Theo Thijssenschool en de Bethelschool, die in het afgelopen jaar ook brigadierden, ontvingen de presentjes op school. Verk eersshow Het tweede deel van de middag stond volledig in het teken van plezier en gezelligheid. Voor die gelegenheid was Jeroen's Jeugd- show aangetrokken. Jeroen bracht een dj en veel apparatuur mee en voerde een heuse verkeersshow op. Hij stelde onder meer vragen over het verkeer in de vorm van een verkeersquiz. zong met de kin deren bekende liedjes die iets met verkeer te maken hebben en be trok de kinderen overal bij. Omdat er van de Eben Haëzerschool een heleboel jongere broertjes en zus jes waren meegekomen, was het een flinke drukte in de raadzaal. gram, 3. Frans van Steenderen 5.080 gram, 4. Jan Brouwer 4.380 gram (tevens grootste vis van 55 cm) en 5. Aat van Leeuwen 3.660 gram. Het tussenklassement wordt aangevoerd door Reichard met 31 punten, gevolgd door Brouwer met 43 punten. Poldervaart met 60 punten. Houtman met 62 punten en Steenderen met 63 punten. De 'oudjes* visten afgelopen woens dag in het Gouwekanaal waar de vangst slecht was, gezamenlijk een kleine 11 kilo. Uitslag daarvan was: 1. Reichard 3.160 gram, 2. Steende ren 2.520 gram en 3. Poldervaart 1.400 gram. Ook hier gaat Reichard aan de leiding met 48.640 gram, ge volgd door Kraan met 40.360 gram en Steenderen met 33.760 gram. Waddinxveen - Alle leerlingen van de Prins Willem Alexander school kwamen vrijdag 4 juli naar de locatie Oranjelaan voor het drcusfeest. Op het plein liepen de leerkrachten rond, verkleed als circusartiesten. De leerlingen zon gen op het plein het openingslied Tn een circustent'. Daarna kon den ze spelletjes doen, zich laten schminken, knutselen en eten en drinken. Om 17.30 uur begon de circusvoorstelling. Alle klassen hadden iets voorbereid en toon den dat in de circuspiste. Veel acrobatiek maar ook olifanten, paarden, leeuwen en apen stalen de show. Waddinxveen - De 10e competitie wedstrijd én de 9e ouderenwed- strijd can Hengelsportvereniging Waddinxveen (HSW) werden een prooi voor Rinus Reichard. Afgelo pen zaterdag werd er gevist in de Ringvaart bij Leimuiden, waar de totale vangst 32 kilo bedroeg. De uitslag was 1. Rinus Reichard 7.080 gram, 2. Rob Poldervaart 5.960 pagina 13 Waddinxveen - Happyoga Wad dinxveen gaat gedurende de zomervakantie door met zwan- gerschapsyoga en hatha yoga op woensdag 9, 16, 23. en 30 juli en op woensdag 6 en 27 augustus. In september start het nieuwe yo- gaseizoen weer. De lessen worden gegeven bij Stichting Vonk. Infor matie: www.happyoga.nl, info© happyoga.nl of 06-50424275. Waddinxveen - Borstvoedingor ganisatie 111 organiseert voor vrijdag 11 juli van 9.30 tot 11.00 uur een informatieochtend in de verloskundigenpraktijk aan de Kanaalstraat 10. De toegang be draagt 3,- euro. Voor dinsdag 15 juli wordt een informatieavond georganiseerd ten huize van Nel Veenman aan de Prinses Beatrix- laan 98. Thema deze avond is 'het voorkomen en overwinnen van moeilijkheden'. De toegang bedraagt 4.50 euro. Op beide bij eenkomsten zijn baby's en part ners ook welkom. Informatie: 0182-619964 of lllwaddinxveen© gmail.com. Waddinxveen - Stichting Vonk, afdeling senioren, organiseert voor maandag 14 juli een wan deltocht van ruim zes kilometer. Vooraf opgeven is niet nodig; op de dag zelf kan men vanaf 9.30 uur inschrijven in de foyer van het Anne Frank activiteitencen- trum aan het Jan van Bijnenpad. Om 10.00 uur vertrekt de groep per auto richting Gouderak. De wandeling voert via de Tiendweg naar het Dorpshuis in Gouderak waar de koffiestop plaatsvindt. Over de Usseldijk loopt men terug naar de parkeerplaats even buiten Gouderak- Kosten voor deelname bedragen 3,- euro, inclusief een consumptie. Aan deelnemers die meerijden wordt bovendien een kleine bijdrage aan de autokosten gevraagd van maximaal 1,- euro. De volgende korte wandeltocht staat gepland voor maandag 11 augustus. Informatie: 0182- 631932. Waddinxveen - Het interkerkelijke platform 'Hartvoor Waddinxveen' organiseert voor het derde seizoen gedurende de zomermaanden een aantal 'zomerzangavonden' voor woensdag 16 en 30 juli en voor 13 augustus in De Hoeksteen aan de Esdoomlaan. De toegang is vrij, de avonden beginnen om 19.30 uur en na afloop is er gelegenheid bij te praten bij een kopje koffie. De opbrengst van de collecte is, na aftrek van kosten, bestemd vooor voedselhulp voor een ou- derenproject in Bosnië, zie www. stichtingproplan.nl. Informatie: www.hartvoorwaddinxveen.nl of 0182 613179. Mensen die slecht ter been zijn kunnen contact op nemen met 0182-617833 voor het bespreken van vervoersmogelijk heden. Waddinxveen - Bij Tennisvereni ging Be Fair worden voor zaterdag 12 juli de jaadïjkse ABN-AMRO Waddinxveense Jeugdkampioen schappen georganiseerd door de drie tennisverenigingen van Wad dinxveen: TV Be Fair, TV Wad dinxveen en TV De Gouwe Smash. Het toernooi is bestemd voor alle jeugdleden van de drie verenigin gen. Er zal worden gespeeld in poules in de spelsoorten jongens- en meisjesdubbel. De wedstrij den beginnen om 9.00 uur en de prijsuitreiking zal rond 16.30 uur plaatsvinden. Supporters zijn van harte welkom.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 13