Binnen 2 minuten een reisverzekering geregeld! Rabobank Gouwestreek Rabobank Overdracht computers aan Computerleercentrum Computercursus voor senioren Cheque «I «I Bel ons nu: 0900-0907 (lokaal tarief) Een ondernemende bank in een ondernemende regio Telefoon 2 pagina 2 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 16 juli 2008 Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank Gouwestreek organiseert in samenwerking met de ANBO, de KBO en Seniorweb computercursussen voor de senioren leden van de bank. De bank realiseert zich hoe verrijkend het kan zijn om met de computer te kunnen werken. Er zijn vaak situaties waarop de computer ouderen kan helpen hun zelfstandigheid te behouden. Bijvoorbeeld e-mailen met (klein)kinderen, boodschappen bestellen via internet, de buienradar raadplegen, een leuke uitnodiging opstellen, internetbankieren. Zo maar een greep uit de mogelijkheden die de computer biedt. De bank stelt haar senioren leden in de gelegenheid te leren werken met de computer. www.rabobank.nl Rabobank Gratis cursus voor leden De Rabobank is een coöperatieve bank met leden. Klanten die de bank als hun huisbankier beschouwen kunnen gratis lid worden van de bank. Als lid van de bank kunnen senioren gratis deelnemen aan een beginnerscursus. Men leert in deze cursus hoe een computer werkt en maakt stap voor stap kennis met enkele veelgebruikte mogelijkheden van computerprogramma's, internet en e-mail. Ook laten wij zien hoe internetbankieren werkt en krijgt men de gelegenheid dit zelf te oefenen. De cursus bestaat uit 8 dagdelen en wordt georganiseerd in Zevenhuizen, Nieuwerkerk, Waddinxveen en Boskoop. Er zijn cursussen gepland voor september 2008, januari en maart 2009. Geïnteresseerden kunnen bij de bank een interesseformulier ophalen of dit aanvragen via telefoonnummer: (0182) 69 58 40. Rabobank Gouwestreek (0182) 69 55 55 t-mail info@gouwestreek.rabobank.nl www.rabobank.nl/gouwestreek Bezoekadressen Boskoop A.P. van Neslaan 1 Gouda Tielweg 26 Nieuwe Markt 73 Ruigenburg 14 Achter de Waag 9 Moordrecht Kerklaan 12 Nieuwerkerk J.A. Beijerinkstraat 31 Reeuwijk Raadhuisweg 43 Waddinxveen Kerkweg-Oost 161 Zevenhuizen Dorpsstraat 190 Speciale telefoonnummers Blokkeren passen/cards (0499) 499 112 Schademelding Interpolis (013) 580 12 34 Schademeldingen overig (0180) 63 73 23 Rabolijn (0900) 0907 Rabofoon (0900) 0909 Rabo Orderlijn (0800) 0705 Internetbankieren (0900) 0905 Rabo Internetbankieren Professional (0900) 9270 Telebankieren Extra (0900) 9270 Daarna kan men deelnemen aan workshops als: Word, Creatief met Word, Excel, Power Point, Digitale fotobewerking, Scannen/ Branden en Fotoalbum maken. In haar nu al 9-jarig bestaan heeft het Computerleercentrum ruim 1500, met name senioren op weg geholpen de digitale wereld te ontdekken. Speciaal voor leden van Rabobank Gouwestreek is een aantal malen de cursus Kennismaken met de computer gegeven, waarbij'telebankieren met de Rabobank'een onderdeel vormde. Het Computerleercentrum heeft de computers hard nodig om ontwikkelingen zoals de invoering van Windows Vista, te kunnen blijven volgen. Stichting Vonk organiseert in samenwerking met het Seniorweb, cursussen voor senioren die nog onvoldoende of geen gebruik maken van de computer. Voorbeelden zijn de cursussen "Kennismaken met de computer"en "Kennismaken met Internet". 7 2 computers Stichting Vonk Rabobank Gouwestreek juni 2008 De Ledenraad van Rabobank Gouwestreek heeft twaalf nieuwe computers geschonken aan het Computerleercentrum van Stichting Vonk (voorheen Kreater/ SWW) in Waddinxveen. Op 19 juni heeft Robert Calkhoven, directeur van de vestiging Waddinxveen van Rabobank Gouwestreek, deze computers officieel overgedragen aan de vrijwilligers van Stichting Vonk die actief zijn in het Computerleercentrum. Het kan de beste overkomen: net voor u wilt instappen, ontdekt u dat u nog een reisverzekering moet afsluiten. Geen nood. Het is met één telefoontje geregeld. Makkelijk en in nog geen 2 minuten. Met een reisverzekering bent u verzekerd tegen verlies van bagage, pech onderweg, ongevallen en meer. Onze alarmcentrale staat 24 uur per dag voor u klaar. Wij wensen u een prettige reis en wel thuis.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 2