LEONTIEN'S LADIES VINDEN RUST OP STRAND NESSELANDE FERRARI'S ALL OVER THE PLACE WK RUSSISCHE AANGELEGENHEID BARRACUDA HULDIGT NK DEELNEMERS MIRAKELS! IN NESSELANDE ER WERD GEBRIDGED NESSELANnE/NIElJWFPi^pir PROGRAMMA CURZUS&ZO KARAT5 KERKDIENST 20 JULI pagina 8 Hartman Holland: dé krant voor de Zuidpias 16 juli 2008 Meisjesteam Groeneweg Met M1-team van voetbalvereni ging Groeneweg uit Zevenhuizen hielp een handje bij de Ladies Ride. Zij deelden bij de start de t-shirts uit en stapten vervolgens zelf op de fiets als deelnemer. Nesselande - Bij CurZus&Zo is men volop bezig met de planning van het nieuwe cursusprogramma. Een groot gedeelte van de lessen is be kend. Eventueel ook bestemd voor bedrijven, stichtingen en groepen. Meer info: www.curzusenzo.nl. Kerk in Nesselande (Brede School) 10.00 uur ds. C. Haasnoot. HUISARTSENPRAKTIJK Nesse- lande Noord, Robert van 't Hof- fstraat 10, tel. 010-8903320. SPOEDGEVALLEN en/of levens bedreigende situaties: op werk dagen 8-17 uur: 010-8903321. Spoedgevallen tijdens avond, nacht, weekeinde of feestdagen: Huisartsenpost IJsselland Zieken huis, tel. 010-2799262. Wijkorganisatie Nesselande: WONIO 010-2222811 of info@ nesseweb.nl Nieuwerkerk aan den IJssel/Berlijn - Het WK clicker en full-contact karate vond afgelopen weekend plaats in Berlijn. Remco en Robin Koolhaas deden vrijdag mee aan clicker karate. De wedstrijden ver liepen volgens het afvalsysteem wat betekent, dat de wedstrijd voor de verliezer gelijk afgelopen is. Het full-contact karate werd op zaterdag gehouden en ook hier werd het afvalsysteem ge hanteerd. Zwaargewicht Francis Harnas moest het opnemen tegen een Russin. Francis wist er een ver lenging uit te halen, maar verloor uiteindelijk de wedstrijd. Pedro Eykelenboom kreeg even eens een Rus tegenover zich. Het werd een gelijkwaardige partij en ook voor Pedro een extra twee mi nuten waarin hij zich goed staande wist te houden, maar de scheids rechters bepaalden dat de Rus als winnaar uit de strijd kwam. Charell van Dooijewaard derde Charell kwam uit in het zwaarge wicht tegen een Noorse en zij wist na verleging de wedstrijd te win nen waardoor ze door kon naar de volgende ronde. Hierin trof zij een Russische, die in haar vorige par tij slechts 21 seconde nodig om te winnen. Charell deed het heel goed, maar de Russische presteerde super en wist ook deze wedstrijd al snel als winnaar te beëindigen. De Russi sche werd na haar volgende wed strijd dan ook wereldkampioen. Charell eindigde op een gedeelde derde plaats. De eerste tegenstandster van Ma- resha Molenaar was een Zwitserse en na verlenging kon ook Maresha door. Ook zij kwam in haar volgen de wedstrijd tegenover een Russi sche te staan. Een verlenging was nodig om te bepalen dat de Russi sche gewonnen had. Zij werd later gekroond tot wereldkampioene. Door het grotere aantal deelne mers bij het lichtgewicht voor Ma resha geen derde maar een vijfde plaats. Alle wereldkampioenen, zowel dames als heren, en zwaar danwel lichtgewicht, kwamen uit Rusland. Nieuwerkerk aan den IJssel - Uitslag van maandag 7 juli van de achtste ronde van de Zomerdrive 2008 van de Nieuwerkerkse Bridgeclub: I.Roel en Laila Bakker 65.63; 2.Michiel de Korver/ Cor Lageman 61.11; 3.Guus Ham/Henny Hensen 55.42; 4.Peter Bbijsterveld/Ron van Domburg 54.86; 5.Wim Schreuder/Ton Vissers 54.51; 6.Martha Boers/Joke van 't Hoen én Renate Tour- nier/Lucie Wijnen 52.78; 8.Wil Blok/Wil Valk 50.83; 9.Ada en Arie van der Linde 50.42; 10.Selma van den Berg/Thea Michels 49.17; II.Betsie Kuipers/Alice van den Heuvel 44.10; 12.Rina Koolhaas/Riet Overgaag 41.25; 13.Ruud en Anneke Rijks 40.00; 14.Lenie Hoog- land/Elisabeth Tump 39.24; 15.To Schreuder/Bep Vissers 35.76. onder andere Nesselande aan. De wuivende palmen waren voor veel ladies aanleiding voor een koffie- stop. Daarna werd de toertocht, een initiatief van Olympisch en wereld kampioen Leontien Zijlaard- Van Moorsel, vervolgd via Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Gou da, Stolwijk, Bergambacht, Neder- lek, Krimpen aan den IJssel naar de Kop van Zuid terug naar Prins Alexander. Nesselande - De Nesselande bou levard stond zondag 13 juli vol 'bolides van het luxe soort'. De liefhebbers daarvan konden hun hart ophalen, Ferrari en Lambo rghini waar je ook keek. Smaal Nesselande - Burgemeester Ivo Op stelten gaf zondagochtend 13 juli in de deelgemeente Prins Alexan der het startschot voor de Rotter damse editie van Leontien's Ladies Ride. De vijfduizend deelnemende vrouwen deden tijdens hun tocht Promotions en FerrariChat.nu tekenden voor de organisatie van deze 'supercar meeting' aan het strand van Nesselande. Niet ie dereen had overigens oog voor de supercars... Nesselande - Mirakels! het stroomt door het park is een avond vol plezie rige en elegante cultuur. Mooie muziek, serieuze zang, een verrassend kinderprogramma, zwierige dans en onverwachte momenten volgen el kaar op, wisselen elkaar af en stromen door eikaar. Nesselande is geen zandvlakte meer, maar een wijk met een paar duizend bewoners. Je kunt er spor ten, recreëren en boodschappen doen, maar er ontbreekt nog iets bijzonders, iets dat de wijk speciaal maakt. Iets, een evenement waar over gepraat wordt, waar je bij wilt zijn, waar je naar uitkijkt en waar je vrolijke of ontroerende he rinneringen aan overhoudt. Met Mirakels! Wordt wellicht voor zien in die behoefte. Carin van Haastregt en Marieke van der Ho ning willen met Mirakels! een bij zondere avond organiseren. In het Rietveldpark en op het strand en de boulevard zal het zich afspelen. Buiten dus. Zaterdag 13 september tussen 19.00 en 22.00 uur is alles Mirakels! Bij slecht weer wordt Mi rakels! doorgeschoven naar 13 juni, de volgende editie. Van Haastregt en Van der Honing willen met Mi rakels! een traditie opbouwen in Nesselande. Voor de bewoners van Nesselande en met hulp van bewo ners en ondernemers in de wijk. Voor meer informatie: www.mira- kelsnesselande.nl In verband met hun voorbereidin gen voor het Europese junioren kampioenschap konden Steven Nonnekesen Bastiaan Leijsen niet starten op het NK sprint in Alk maar. Daarmee was Denise Boe- reboom de enige deelnemer van Barracuda. Met Lauran Cornax en Iris en Merel Barendregt vormde Denise het dames estafetteteam eerder dit seizoen in Doetinchem. Marijke Kommers, Sabine Lina, Ines Muilwijk, Lisa Petersen, Chan- tal Rijsmus, en Esther Versteeg completeerden dit viertal op de grote estafette. Emiel Ghali, Ro bert en Sander de Gruijl en Mark Hensen vormden in Doetinchem het heren estafette team. Nieuwerkerk aan den IJssel - Tij dens de laatste zwemtraining van dit seizoen zijn de NK deelnemers van Van Vliet Barracuda in het Polderbad gehuldigd. Door de va kanties kon helaas niet iedereen daarbij aanwezig zijn. Op het open Nederlands Kampi oenschap in Eindhoven kwamen Robert de Gruijl, Bastiaan Lijesen, Mark Hensen en Steven Nonnekes aan de start. Kas Kop Jansen en Lis Kop Jansen zwommen in decem ber op het open kampioenschap korte baan, evenals Merel Ba rendregt, Robert de Gruijl, Mark Hensen, Thommy Nickel, Bastiaan Lijesen en Steven Nonnekes. Floyd van Hoof en Romee Rikkert ten slotte deden mee aan de Speedo jaargangfinale. Alle zwemmers werden door Barracuda in de bloemen gezet.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 8