0 Design en perfecte details FA.J.VD.JAGT&ZN. 34,85 voor het vakkundig stofferen van uw meubelen. Bermweg 22, Rotterdam/Zevenhuizen, tel. 010-2220003 Eiken regenton 06-29 40 43 44 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 23 juli 2008 pagina 27 Lid van de VHG, dé branche-organisatie van hoveniers en groenvoorzieners, dus vhg kwaliteit op de eerste plaats. tuinwereld Wij, als klein bedrijf, staan al 15 jaar garant voor een mooie, maar ook betaalbare tuin, die geheel op üw wensen is afgestemd. Dorpsstraat 134 - 2761 AH Zevenhuizen Telefoon: 0160-633390 of 06-51610493 Wilt u veel comfort en ruimte en wilt u zich onderscheiden met design en exclusiviteit, dan heeft fabrikant Hüppe drie nieuwe douchewandsystemen die u op alle fronten zullen verrassen. Want de nieuwe series Duplo, Kalea en Vista hebben een uitgesproken design, markante details en de welbekende Hüppe topkwaliteit. Walk-in serie Duplo De open bouwstijl van de serie Duplo past zowel bij modern klassiek als bij trendy en modern. De opvallende hoekige details zijn een lust voor het oog. De walk-in serie Duplo zorgt voor veel ruimte en comfort dankzij de breedte van de deuren die leverbaar zijn tot zelfs 2.000 mm. Bijzonderzijn bovendien de fraai geïntegreerde handoekhouder en het zeepbakje, die strak en trendy zijn vormgegeven. Zwaaideur serie Kalea De serie Kalea is een moderne swingdeur met een Schuifdeur serie Vista Functionaliteit en design zijn de kenmerken van de serie Kalea, die bestaat uit een veelvoud van zwevende schuifdeuren met rondom glas en een strakke vormgeving. De grote breedtematen maken deze serie extra uniek. Details zoals het soepele en ronde loopgedrag en de wegklapbare deurelementen zorgen voor een hoog comfort. De reiniging is eenvoudig door het unieke unclip schoonmaaksysteem. Van alle series wordt het glas standaard zonder meerprijs in 'anti-plaque" geleverd. Alle scharnieren en profielen zijn van aluminium en hoogwaardig verchroomd messing. Voor informatie en showrooms: www.huppe.nl ultieme glazen uitstraling en een perfect brede instap. Ook deze serie heeft een markant en hoekig design waar esthetici van smullen. De vlakaansluitende en fraai vormgegeven scharnieren met het unieke hef/daal mechanisme bewijst een hoge mate van vakmanschap en kwaliteit. De serie Kalea biedt u veel ontwerpmogelijkheden, want naast verschillende hoekige deuren levert Hüppe ook verschillende ronde modellen. Zowel profielloos als met een profiel. Stoffeerderij

Hart van Holland | 2008 | | pagina 27