voor The Sounb of SHusi pagina 28 De hoofdrollen in The Sound of Music worden gespeeld door v.l.n.r. Steven Colombeen (Rolf), Jackie van Oppen (Moeder Overste), Anouk Maas (Liesl), Wieneke Remmers (Maria), Koen Crucke (Max), Ellis van Laarhoven (Barones) en Rein Kolpa (Kapitein von Trapp). WERELD Op een steenworp afstand van de Efteling, staat het imposante Efteling Theater. Dit sprookjesachtige theater beschikt over meer dan 1000 zitplaatsen en is daarmee één van de vijf grootste theaters in Nederland. Het theater is goed bereikbaar en er is ruim voldoende parkeergelegenheid. Hart van Holland en de Efteling organiseren samen een puzzelwedstrijd voor kinderen. Wil jij kaartjes voor de Efteling winnen? Bovendien maak je nog eens kans op een super-hoofdprijs: een Musical Hotel Arrangement voor 4 personen naar The Sound of Music Dus pak je pen, en ga op zoek naar de woorden in de Sound of Musicwoordpuzzel.Wanneer je alle woorden hebt gevonden, vormen de overgebleven letters de oplossing. Stuur de oplossing, voorzien van naam, volledig adres en leeftijd naar Hart van Holland Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Jouw inzending moet vóór I I augustus binnen zijn. Misschien win jij dan wel entreekaartjes voor de Efteling! Succes! Over de uitslag van de wedstrijd kan niet worden gecorrespondeerd. Algemene Informatie De musical is vanaf 17 september 2008 te zien in het Efteling Theater. Op woensdag- tot en met zondagavond om 19.00 uur en op weekend en vakantiedagen ook om 14.00 uur. De voorstelling duurt ongeveer 3 uur, inclusief 20 minuten pauze. De musical is vooral geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar. TOYOTA SalzüurgerLanc Zang Rolf Musical Klooster Lied Bergen Kurt Muziek Max Non Barones Brigitta Kapitein Edelweiss Efteling

Hart van Holland | 2008 | | pagina 28