Qnnp DIEREN CENTRALE NEDERLAND cuwclccbctcc-Cvtcrv Marius Noorland Leen van Erk 10-3-1955 13-6-2008 Aan de hemel staat een stralende ster. Dat is mijn Leen en onze vader heel hoog, heel ver. We willen wel even kijken waar hij nu is. tven vragen hoe het gaat en vertellen van ons grote gemis. Dan denken we aan toen, hoe leuk en fijn het met elkaar is geweest Ook al is mijn Leen en onze vader er niet meer, in onze harten blijft hij steeds. Dank u lieve, lieve mensen voor de woorden, bloemen, telefoontjes en het grote applaus. Het was overweldigend DANK U DANK U WEL. Nel en de kinderen juli 2008 Door de grote belangstelling kunnen wij helaas niet iedereen persoonlijk bedanken. Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle 11 ,/miiuM'.. .t#'i m m-jnBrr» Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Zorgverlening tot in het kleinste detail Telefoon OIO 522 27 90 Gelijk het gras is ons kortstondig leven Gelijk een bloem, die op het veld verheven, wel sierlijk, maar kracht'loos is en teer. Wanneer de wind zich over het land laat horen dan knakt haar steel, haar schoonheid gaat verloren, men kent en vindt haar standplaats zelfs niet meer. Heel erg verdrietig maar met fijne herinneringen aan haar liefde en zorgzaamheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve mama, mijn schoonmoeder, onze onvergetelijke oma en beppe Cornelia Helena Schouten - van der Kraan Corrie 12 september 1927 f 21 juli 2008 echtgenote van Dirk Schouten 22 april 2003 Nelly in liefdevolle herinnering Bob en Tessa, Caitlin Peter en Corry, Amber, Mark, Noëlle, Mischa Danny en Christel, Ferry, Wesley Ronny en Joyce, Quinten Conny en Bob Corrie en Nic Nicole en Peter, Djuna, Kjell Iris en Ferry, Cain, Liam, Luca, Tyara Correspondentieadres: C. H. de Kooter - Schouten Korenstraat 25 2761 XN Zevenhuizen De uitvaart heeft zaterdag 26 juli plaatsgevonden. Omringd door familie, vrienden en kennissen hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder en oma Hendrika Adriana Hoogendoorn - Karens Uw betrokkenheid was voor ons hartverwarmend en goed en wij willen u hiervoor hartelijk danken. Familie Hoogendoorn WIE FIETST ERMEE? 44.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia VERMISTE EN GEVONDEN HUISDIEREN Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 30 juli 2008 pagina 7 Bedroefd om de grote leegte die hij achterlaat, maar met goede herinneringen aan de jaren die wij met elkaar hebben gehad, geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 70 jaar. W. Noorland - Hoogendoorn Els en Nico Lisa, Amber, Niels Eric Lianne en Hans Lanne, Xandra 23 juli 2008. Bredeweg 56, 2752 AB Moerkapelle. De begrafenis heeft in besloten kring plaats gevonden. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Boekweitakker 1 2743 Dl Waddinxveen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging van den Bogerd Hoekeindseweg SO - 2665 KE Blelswljk Nieuwerkerk aan den IJssel - Iede re tweede en vierde maandag van de maand stappen er om 19.00 uur een aantal dames in Nieuwerkerk op de pedalen voor een tochtje van circa 20 kilometer De route is van te voren uitgezet en onderweg is er altijd gelegenheid om een kopje koffie, thee of iets anders te nutti- Jeanne Malze-Koch Marian v.d. Bogerd- VERMIST Kater, rood witte kraag en tenen, Tesselschadelaan Waddinxveen; Kater, zwart zonder wit, Esdoorn laan Waddinxveen; Kater, zwart, witte kin, borstvlek, tenen voor en sokken achter, Tre- deweg Waddinxveen; Poes, zwart, iets wit op borst, is gechipt, Tesselschadelaan Wad dinxveen; Grasparkiet, blauw-wit. Populier Nieuwerkerk. GEVONDEN Poes, lapje, met veel wit, Boskoop; Kat, cypers, met veel wit, mager, Veenweg Moordrecht; Kat, grijs effen, witte voeten, bef en neus, Reijerskoop Boskoop; Poes, schildpad, kitten, Kanaal straat Waddinxveen; Kater, zwart, met witte aftekenin gen, Zuideinde Zevenhuizen; Kater, cypers, met witte aftekenin gen, oud en mager. Lelieveld Nieu werkerk; Kater, cypers, kitten, Nieuwerkerk; Kater, wit, grijze band bel. Pleis terplaats Nieuwerkerk/Gouda. Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevonden huisdieren: 0186-601199 of www. dierencentrale.nl Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. gen. De dames die de fietstochten organiseren zijn lid van Passage, een christelijk-maatschappelijke vrouwenbeweging, maar ook niet leden zijn welkom. Aanmelden is niet nodig. Het vaste vertrekpunt is het hervormd kerkelijk centrum aan de J.A.Beyerinkstraat 53. Bij twijfel over de weersomstan digheden of voor informatie: 0180-312664. Vermist: Blauwe grasparkiet met een klein beetje wit, ongeringd, Populier Nieuwerkerk; Ongecastreerde geheel zwarte ka ter, 5 jaar oud, Esdoornlaan Wad dinxveen. Gevonden: Zwarte kat, witte voetjes, bef, op buik, klein beetje bij neus, loopt al ca. 2 weken rond, Bronsmos Nieu werkerk Schildpadpoes, rood-zwart-wit, ca. 3 mnd. oud. Kanaalstraat Wad dinxveen; Gecastreerde cyperse kater, witte snuit, bef, voeten, oud en mager. Lelieveld Nieuwerkerk; Cyperse kater, witte voetjes voor, sokken achter, bef, kin, ca. 3 mnd. oud. Gevonden in Nieuwerkerk; Ongecastreerde zwart-witte kater, Zuideinde Zevenhuizen; Gecastreerde geheel witte kater, grijs rubberen bandje bel. Pleis terplaats naast snelweg Gouda Nieuwerkerk; Zwarte kater, witte tenen voor, sokken achter, kin, vlek op borst. Bredeweg Waddinxveen. Voor informatie en aanmeldingen: Stichting Dier Retour: 0184-661509 of www.dierretour.nl

Hart van Holland | 2008 | | pagina 7