Venrooy Tandtechniek Bekendmaking waterschapsverkiezing 2008 KUNSTGEBITTEN GEZOCHT: 2008 Schieland en de Krimpenerwaard Raadhuisplein 4 - Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180 313633, geopend van ma. t/m vrijdag Makelaardij de Gouwe verhuur makelaars OG \mp) 6 Schoonmaakhulp voor een woning in Moordrecht. pagina 20 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 20 augustus 2008 De voorzitter van het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard de voorzitter van het stembureau van het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard maakt bekend dat: waterschaps verkiezingen ingevolge het bepaalde in artikel 2.13 van het Waterschapsbesluit ten behoeve van de verkiezing van de leden van het algemeen bestuur in 2008 in het register van aanduidingen als bedoeld in artikel 2.9 van het Waterschapsbesluit de volgende aanduidingen van belangengroeperingen geregistreerd staan en dat als gemachtigden van deze belangengroepering en hun plaatsvervangers de volgende personen zijn aangewezen: Statutaire naam Aanduiding Gemachtigde Plv. gemachtigde m Volkspartij voor Vrijheid en Democratie WD E. Lipjes-Jansen A. Fransen C. de Jonge Staatkundig Gereformeerde Partij Staatkundig Gereformeerde Partij (SCP) J. Slingerland J. Soet Chr. van der Velden A. van der Wende Partij van de Arbeid Partij van de Arbeid (P.v.d.A.) J. Barendregt A. de Jong D. Barendrecht Stichting Water Natuurlijk Water Natuurlijk N.M. de Rooij A.W. van Essen-Mazijk A.J. Bakker Christenunie Christenunie J.C. Buchner C.J. Hameeteman J. Rooker R.D. Struijk-de Haan Christen Democratisch Appèl (CDA) Christen Democratisch Appèl (CDA) H.A.M. Nauta-van Moorsel M.Jansen Th. Heemskerk T. Wierenga Algemene Waterschapspartij Algemene Waterschapspartij R. van Luijk-Bouwmeester A. Jans H. Wesselius P. Vonk Vereniging Hollands Tij Hollands Tij B.J. van Rij M.P.C. Sandmann Stichting Boulevard Rotterdam Boulevard Rotterdam H. Jansen W.J. Droog Islamitische Partij Nederland Islamitische Partij Nederland F. Koch A. Soltani Vereniging Duurzame Waterbeheersing en Landbouw in de Krimpenerwaard (DWLK) DWLK: Helder als water W. Boer H. Heuvelman C. Oudijk J. Craveland Stichting Krimpenerwaard op de Kaart Stichting Krimpenerwaard op de Kaart A. Vonk Noordegraaf J.A. Schep ingevolge het bepaalde in artikel 2.16, eerste lid, van het Waterschapsbesluit op de dag van kandidaatstelling, 16 september 2008 van 09.00 uur tot 19.00 uur de kandidatenlijsten kunnen worden ingeleverd op het kantoor van het waterschap, Maasboulevard 123 te Rotterdam. Daarnaast zijn donderdag 11 september 2008 van 17.00 uur tot 21.00 uur en maandag 15 september 2008 van 17.00 uur tot 21.00 uur aangewezen als tijdvakken waarbinnen de kandidatenlijsten op het kantoor van het waterschap kunnen worden ingeleverd. De benodigde formulieren zijn reeds toegezonden aan de geregistreerde belangengroeperingen en zijn te verkrijgen bij mevrouw J.C. Limahelu, tel.nr. 010-4537274 of e-mail a.limahelu@hhsk.nl. het stembureau in een zitting op donderdag 18 september 2008 de ingeleverde kandidatenlijsten onderzoekt. Ingevolge het bepaalde in artikel 2.30 van het Waterschapsbesluit zullen het proces-verbaal van deze zitting en de ingediende kandidatenlijsten vanaf 19 september 2008 ter inzage worden gelegd op het kantoor van het waterschap. op woensdag 24 september 2008 in het kantoor van het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard te Rotterdam om 10.00 uur een openbare zitting van het stembureau wordt gehouden. In deze zitting beslist het stembureau over: de geldigheid van de ingediende kandidatenlijsten; het handhaven van de daarop voorkomende kandidaten; de geldigheid van de lijstencombinaties. Tevens nummert het stembureau tijdens de zitting op 24 september de ingediende kandidatenlijsten. Rotterdam 19 augustus 2008 De voorzitter, mr. J.H. Oosters Hoogheemraadschap van Reparaties klaar terwijl u wacht B+O gebit eendags behandeling Ook voor het klikgebit/implantaten is op zoek naar diverse huurwoningen Wij rekenen geen kosten voor verhuurders! Ook voor verhuur van bedrijfsruimte kuntu bij ons terecht. info@makelaardijdegouwe.nl Tel.: 06-559 050 50 www.makelaardijdegouwe.nl Het ZZg helpt concreet Èr en kleinschalig. i *"7 Bijvoorbeeld met goede apparatuur voor lokale A artsen en verpleegkundigen - - in Suriname. Helpt u mee? Meer dan hulp! Giro 218 www.zzg.nl Werktijden zijn op maandag 3 a 3,5 uur en op vrijdag 3 a 3,5 uur. Tel.: 06-54797326

Hart van Holland | 2008 | | pagina 20