MAG ALS ELKE Dominicus KLIKKEh ZEPPELIN BOVEN NEDERLAND DIER RETOUR DIEREN CENTRALE NEDERLAND UW VERTROUWDE ALARMNUMMER WERKT IN HEEL EUROPA vl SECONDE TELT BIJZONDERE VANGST HSW WEGAFSLUITING A12 ca t xlrelct Op vakantie? 1-1-2 reist met u mee Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN HENGELSPORT 44.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 20 augustus 2008 pagina 21 Onbezorgd genieten, daar gaat het om tijdens de vakantie. Daarom be reiden we ons goed voor. De route uitgestippeld, de tickets klaar, alles ingepakt. Maar onderweg of op bestemming kan er altijd iets gebeuren met u, uw reisgenoten of iemand anders. Dan is het goed om te weten dat de meeste Europese landen één noodnummer hebben. Voor spoed eisende hulp belt u ook op vakantie 1-1-2. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kontoor: Boekweitokker 1 2743 DL Waddinxveen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging jsanne •■■i-ko.r den kleinste SPECIALIST IN GEDENKTEKENS Voorheen De Gedenkteken Specialist in Zoetermeer Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig. Zegwaartseweg 4a, 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079 - 341 62 27 www.dominicusgedenktekens.nl zoetermeer@dominicus.nl 7 vestigingen in Nederland Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl Waddinxveen - De Hengelsport vereniging Waddinxveen (HSW) viste de 12e competitiewedstrijd met 13 deelnemers in het Voe dingskanaal bij Spijkenisse. De 45 kilo vis als resultaat was om twee redenen bijzonder. Enerzijds van- De Europese Unie heeft bewerk stelligd dat u in de meeste EU-lan- den bij levensbedreigende situa ties gewoon kunt bellen met 1-1-2. Zo hoeft u niet voor elk land dat u bezoekt een ander alarmnum mer te onthouden als u direct hulp nodig heeft. Net als in Nederland is dit alarmnummer gratis en te bereiken vanaf vaste en mobiele telefoons. U hoeft geen ingewik keld kengetal in te toetsen, maar direct 1-1-2. Dit geldt in de meeste EU-landen met uitzondering van Bulgarije. Elke seconde telt Het internationale alarmnummer 1-1-2 is alleen bestemd voor situ aties waarbij elke seconde telt. U bent bijvoorbeeld getuige of slachtoffer van een ongeluk waar bij ernstige gewonden vallen. U betrapt een inbreker op heterdaad of ruikt een gaslucht op straat. Of u ziet een ernstig misdrijf plaats vinden of wordt zelf bedreigd. In dit soort levensbedreigende of dringende situaties belt u 1-1-2 en vraagt u naar de desbetreffende hulpdienst: politie, brandweer of ambulance. Meestal Engelstalige hulp De 1-1-2 centralisten van populaire vakantielanden als Denemarken, Duitsland, Frankrijk, Oostenrijk en Spanje kunnen uw situatie heel goed in het Engels afhandelen. Ook de andere EU-landen krijgen de Engelse taal steeds beter onder wege de zeer wisselvallige vangst, slechts op enkele stekken konden deelnemers aan de vis komen, an derzijds vanwege de vangst van vijf rivierdonderpadjes. De uitslag was als volgt: 1Rinus Reichard met 22.950 gram, 2. Martin van Leeu- 1-1-2 de knie. Daarnaast spreken Spaan se medewerkers van de alarmcen trale vaak ook Duits of Frans en kunt u bij de 1-1-2 centrales in de grensgebieden van Duitsland en Spanje in de taal van de aangren zende lidstaat terecht. Andere noodnummers Als u in Nederland niet-spoedei- sende hulp van de politie nodig heeft, belt u 0900-8844. Denk aan een aanrijding met alleen blikscha de of een gestolen camera. Ook in het buitenland zijn er, naast het alarmnummer 1-1-2, andere natio nale noodnummers voor situaties die niet levensbedreigend zijn. Kijk voordat u vertrekt welke overige noodnummers er in uw vakantie land gelden en sla deze alvast op in uw mobiele telefoon. Een handig overzicht vindt u op www.sos112. nl. Fijne reis en een veilige vakan tie! wen met 16.180 gram, 3. Rob Pol dervaart met 5.220 gram, 4. Wim Houtman met 1.060 gram. Met nog zes wedstrijden te gaan is de stand aan kop: 1. Reichard 33 pun ten, gevolgd op de tweede plaats door Brouwer met 61 punten. Op de derde plaats staat Poldervaart met 67 punten en Reijm en Hout man staan gezamenlijk vierde met 74 punten. Onafhankelijk informatieblad: Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. 0nnP Rotterdam - De grootste zeppelin ter wereld, de Zeppeling New Techno logy, is van vrijdag 29 augustus tot maandag 8 september in het lucht ruim boven Nederland te bewonderen. Een proef in oktober 2007 wees uit dat er veel belangstelling is voor een rondvlucht met deze moderne Zeppelin. Vermist: Een gecastreerde cyperse kater, witte kin, zwarte streep op rug, zwarte staartpunt, naast neus twee kleine witte vlekjes. Vermist vanaf logeeradres. Trompstraat te Waddinxveen, kater woont in Bodegraven! Een geheel zwarte poes, mollig, gele ogen, 1 jaar oud, gechipt. Verbindingsweg te Nieuwerkerk a/d IJssel. VERMIST Poes, wit, Sterrenlaan Waddinx veen Kater, Abbessijn, wildkleur, wit on der kin, Zijde Boskoop Kater, zwart, zonder wit, halsband zwart met steentjes, jong, is ge- chipt, Nicolaaserf Waddinxveen Kater, zwart, enkele witte haren onder kin, Pr. Irenestraat Moor drecht GEVONDEN Reu, kruising, 3 kleur, halsband bruin met noppen, Rijskade Nieu werkerk ad IJssel Teef, golden retriever, is gechipt, Fresiaveld Nieuwerkerk ad IJssel Reu, beagle, witte staartpunt, halsband met nopjes, Rijskade Nieuwerkerk ad IJssel Gevonden: Een zwarte poes, klein beetje wit, o.a. rechtsvoor witte tenen, ge chipt. Frederik van Edenplaats te Capelle a/d IJssel. - Een Golden Retriever, teef, ge chipt. Fresiaveld te Nieuwerkerk a/d IJssel. - Een gecastreerde rode kater, geen wit, heeft kale plekken en een rare lip. Klutendreef te Moor drecht. Voor meer informatie en aanmel dingen: 0184-661509 of www.dier- retour.nl. Poes, schildpad, Middelweg Moer kapelle Poes, cypers, met witte aftekenin gen, Kater, cypers, zonder wit, Klinkhamerweg Zevenhuizen Kat, cypers. Dorpsstraat Moor drecht Kater, rood, kale plekken in vacht, vreemde lip, wond aan keel, Klu tendreef Moordrecht Kater, rood, licht van kleur. Kanaal dijk Waddinxveen Kater, rood, licht van kleur-beige, met witte aftekeningen, Coene- coop Waddinxveen Grasparkiet, blauw-wir. Zuidelijke dwarsweg Zevenhuizen Voor gratis registratie en informa tie: 0186-601199 of www.dieren- centrale.nl. Zowel bedrijven als particulieren kunnen meevliegen. Bedrijven en instellingen kunnen de gondel in zijn geheel reserveren voor 12 passagiers per rondvlucht. Ook particulieren kunnen zitplaatsen reserveren via de website Zeppel- invlucht.nl. De enorm grote ramen en het zeer lage geluidsniveau zor gen voor hoog comfort. De Zeppelin is gebouwd door een team onder leiding van Wolfgang Von Zeppelin, verre familie van de legendarische Graf Von Zeppelin. De techniek is inmiddels vernieuwd naar de mogelijkheden van de 21ste eeuw: moderne instrumen ten, lichtematerialen en onbrand baar helium in de ballon (dus niet meer het brandbare waterstof). Dit maakt de Zeppelin NT het meest vooruitstrevende luchtschip ter wereld met een lengte van 75 meter (langer dan een Boeing 747) een grote blikvanger. De Zeppelin NT komt dit jaar we derom naar Rotterdam voor onder meer de openingsceremonie van de Wereldhavendagen. Er kunnen dan rondvluchten gemaakt wor den boven dit spektakel in Rotter dam. Regio - In verband met diverse werkzaamheden dient tijdelijk de afrit Bleiswijk (nr. 8) aan de rijksweg A12 rechts en de toe- rit Bleiswijk van de rijksweg 12 links te worden afgesloten: De afsluiting is gepland voor week 35. De A12 rechts afrit 8 en A12 links toerit 8 zullen zijn afgesloten op maandag 25 au gustus 21:30 uur tot en met dinsdag 26 augustus 05:00 uur; van dinsdag 26 augustus 21:30 uur tot en met woensdag 27 augustus 05:00 uur; van woens dag 27 augustus 21:30 uur tot en met donderdag 28 augustus 05:00 uur; van donderdag 28 augustus 21:30 uur tot en met vrijdag 29 augustus 05:00 uur. Enige uitloop is mogelijk, al naar gelang de voortgang van werkzaamheden. Het verkeer komende van Den Haag en gaande in de richting van Bleiswijk wordt omgeleid via de af- en toerit Zevenhuizen (nr. 9) met omleidingsletter B Omleiding bij afsluiting A12 links toerit 8. Het verkeer ko mende van Bleiswijk en gaande in de richting van Den Haag wordt omgeleid via de Zoeter- meerselaan, toerit Zoetermeer (nr. 7) met omleidingsletter D.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 21