de ZWALUW CALYPSO Winterse activiteiten bij De Zwaluw Mm Beginnerscursus Spinning Zevenhuizenpas fSMS Naar iemand die ons team kan versterken Leeftijd vanaf 18 jaar Werktijden: Vrijdag vanaf 4 uur n.m. en zaterdag - hele dag Reacties en/of evt. vragen Telefonisch 0180-631868 Vragen naar Jan of per mail: hetmekka@gastrovino.nl de /ioornmolen CHet Mekka 7 c# 7® Mi^nsund^niggz^^en Bezoekadres: Cornusbaan 23 (Capelle Trade Centre) Capelle aan den IJssel - Tel: 010-4414418 Wij komen bij u thuis voor een vrijblijvende prijsopgave pagina 10 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 27 augustus 2008 We kunnen de wintervakanties alweer boeken! Of u nu wintersport of winterzon wilt, het is allemaal mogelijk. Van lekker goedkoop tot heerlijk luxe. Zeker als u in de kerst- of voorjaarsvakantie weg wilt, adviseren wij u niet te lang te wachten met boeken. Maar ook voor een weekendje er tussen uit in Nederland of bijvoorbeeld met de kids naar Disneyland Parijs kunt u terecht bij Reisburo De Zwaluw. Wist u dat de sneeuwvlokjes al vanaf 8 november vallen in Disneyland en dat de kerstman dan ook al rondwandelt? Of verras de kinderen met een Magical Christmas Diner met Mickey in de kerstperiode. Kinderen tot 6 jaar mogen gratis mee in het winterseizoen. Eilandhoppen of Antartica-expeditie Wilt u deze winter misschien iets bijzonders? Wat dacht u van eilandhoppen van St. Maarten naar Anguilla, St. Barth, St. Kitts en Nevis of een rondreis door het spectaculaire landschap van Oman? Verder zijn Panama, Nicaragua en Japan de nieuwe bestemmingen. Voor de wintersport zijn er verrassend veel skigebieden te boeken: Oostenrijk, Zwitserland, Frankrijk, Italië, Tsjechië, Canada, Amerika, Noorwegen, Zweden, Finland en nieuw dit jaar is Turkije. Of voor een heel andere winterse reis: een 11 daagse spectaculaire expeditie per Hurtigrutenschip naar Antartica. Maar ook als u naar uw vertrouwde hotel, appartement of naar een bestemming als Oostenrijk of Frankrijk, Canarische Eilanden, Egypte of de Dominicaanse Republiek wilt, kunt u bij ons terecht. De reisadviseurs van Reisburo De Zwaluw helpen u graag en vakkundig. REISBURO TT y. „'irs, Dorpsstraat 168 2761 AJ Zevenhuizen Tel: 0180-63 18 68 E-mail: hetmekkka@gastrovino.nl www.gastrovino.nl sport- en gezondheidscentrum Wijn en Versspecialiteiten Vanaf 2 september, elke dinsdag van 19.30 tot 20.30 uur. Sluit in September een abonnement af en ontvang 10% korting! (actie geldig tot 30 sept 2008 en alleen voor nieuwe leden) Kijk op onze website voor het nieuwe lesrooster! De Koornmolen: gezond en verantwoord sporten voor iedereen! Tweemanspolder 6a, 2761 ED, Zevenhuizen, tel: 0180 63 18 60, www.dekoornmolen.nl,info@dekoornmolen.nl N WINKEL! E'SS ZEVENHUIZEN' 3. VKAPELL

Hart van Holland | 2008 | | pagina 10