liMlilill] RUW Qnnp DIER RETOUR Dominicus NIEUWE ALGEMEEN DIRECTEUR DE VIER WINDSTREKEN ia 't yl/eid DIEREN CENTRALE NEDERLAND Simon van Leeuwen Arie van der Spek 44.000 exemplaren AANVANGSTIJDEN RK KERKEN IN REGIO WIJZIGEN Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 3 september 2008 pagina 33 Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar voor zijn zorg zaamheid voor velen, geven wij u kennis van het overlijden van AALBRECHT SCHRIJVER - Bert - Weduwnaar van Cornelia van Duuren *Zwollerkerspel, t Leidschendam, 7 april 1927 27 augustus 2008 Nini en Jos Straver-Derendorp Namens zijn zussen Riekie Hellendoorn-Schrijver Correspondentieadres: J.H. Hellendoorn-Schrijver Duivenvoorde 360 2261 AR Leidschendam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Intens verdrietig, maar met blijde herinneringen aan de vele fijne jaren en het plezier dat wij met elkaar hebben gehad, geven wij kennis van het overlijden van mijn onvergetelijke man, mijn vader, schoonvader, onze lieve opa, zwager en (oud)oom 12 augustus 1920 t 30 augustus 2008 Willy van Leeuwen-de Graaf Jan van Leeuwen Maria van Leeuwen-Koster Priscilla en Marco Soraya en André en verdere familie Moerkapelle, 30 augustus 2008 Correspondentieadres Noordeinde 111 2752 BG Moerkapelle Siem is thuis, alwaar geen bezoek. Donderdag 4 september is er van 11.15 tot 11.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van crematorium IJsselhof, Goejanverwelledijk 6 te Gouda. Aansluitend zal daar om 11.30 uur een afscheidsbijeenkomst gehouden worden, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Het verdriet en gemis blijven, maar de vele blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa zijn ons tot grote steun geweest. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Heieen van der Spek-van den Hoek Ard en Joke, Marit Jan tien Ineke en Adriaan Rozanne en Matthijs Zevenhuizen, september 2008 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle Kantoor: Boekweitakker 1 2743 DL Waddinxveen begeleiding van uitvaarten DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Vooraf regelen van uw TEL. 0180-328094 uitvaart mogelijk UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Vermist: - Een valkparkiet, gele kop met oranje vlekjes, gele kuif, grijs wit lijf. Noordkade te Waddinx veen. - Een gecastreerde rode kater met witte voetjes, 1 jaar oud. Bloemendaalseweg te Wad dinxveen. - Een gecastreerde cyperse kater, heeft waarschijnlijk ook wit, op- paskat, 1 jaar oud. Bonenakker te Waddinxveen. - Een gecastreerde cyperse kater, witte kin, zwarte streep op rug, zwarte staartpunt, naast neus twee kleine witte vlekjes. Ver mist vanaf logeeradres, Tromp straat te Waddinxveen, kater woont in Bodegraven! Gevonden: - Een gecastreerde zwarte kater, witte onderkant, bef, in snoet, op poten zwarte vlek. Batavier laan te Nieuwerkerk a/d IJssel. - Een cyperse poes, drie witte sokken, rechtsachter witte kous, grote witte bef loopt door in driehoek boven neus, rood vlek je rechts onder neus. Groens- voorde te Waddinxveen. Voor meer informatie en aanmel dingen: 0184-661509 of www. dierretour.nl. Regio - Het bestuur van de stichting voor protestants-christelijk onder wijs 'De Vier Windstreken' heeft Arjen van Duijvenbooden benoemd tot algemeen directeur. Van Duij venbooden (54) volgt Peter Krom hout op die per 1 augustus gebruik maakte van de fpu-regeling. Van Duivenbooden begon zijn on derwijsloopbaan in 1975 als leraar in het voortgezet onderwijs te Vlaardingen. Hij werd in 1987 direc teur van een school in Doetinchem. Sinds 1991 is hij schooldirecteur in Den Haag, waarvan de laatste vier jaar op de Prof.mr. A. Anemaschool in Loosduinen. Arjen van Duijven booden is getrouwd en woont in Zoetermeer. 'De Vier Windstreken' Stichting P.C.P.O 'De Vierwindstre ken' wordt gevormd door zestien basisscholen en één school voor SPECIALIST IN GEDENKTEKENS Voorheen De Gedenkteken Specialist in Zoetermeer GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig. Zegwaartseweg 4a, 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079 - 341 62 27 www.dominicusgedenktekens.nl zoetermeer@dominicus.nl 7 vestigingen in Nederland Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur VERMIST Kater, cypers, wit onder kin en vlekjes bij neus, Trompstraat Wad dinxveen Poes, rood, witte sokken en buik, Peleijen Waddinxveen Kater, cypers, met veel wit, is ge- chipt, Jan Dorrekenskade Wad dinxveen Poes, lapje, met veel wit, slank, schuw, Aletta Jacobshoeve Wad dinxveen Kater, cypers, jong, Bonenakker Waddinxveen Poes, zwart, zonder wit, klein en mager, Narcisveld Nieuwerkerk ad IJssel Kater, zwart, wit onder kin, hapje uit oor, is gechipt, Bredeweg Moer kapelle Parkiet, blauw-wit, Voorofsche- weg Boskoop GEVONDEN Kat, cypers, met veel wit, jong, Zonnesingel Waddinxveen Kat, cypers, zonder wit, 's-Graven- weg Nieuwerkerk ad IJssel Kat, zwart, witte buik, sokken, bef en wit in snuit, Batavierenlaan Nieuwerkerk ad IJssel Voor gratis registratie en informa tie: 0186-601199 of www.dieren- centrale.nl. Arjen van Duivenbooden, de nieuwe algemeen directeur van Stichting P.C.P.O. 'De Vier Windstreken'. speciaal basisonderwijs in Gouda en omstreken. De scholen van de stichting staan in Bodegraven, Driebruggen, Haastrecht, Gouda, Moordrecht, Oudewater, Reeuw- ijk. Waarder en Zevenhuizen. Ruim 3.700 leerlingen bezoeken deze scholen; bij De Vier Windstreken zijn ongeveer 400 medewerkers in dienst. De scholen van de stichting verzorgen kwalitatief en eigen tijds onderwijs. Daarin staat cen traal 'het Samen leren en samen leven met respect voor elkaar en de schepping, in een sfeer van ver trouwen en openheid'. Voor meer informatie: www.dw4.nl. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia Regio - De Rooms-katholieke paro chies in de regio gaan meer samen werken met elkaar. Dit samenwer kingsverband wordt voorlopig het cluster 'Bron van Levend Water'" genoemd en omvat de parochie gemeenschappen in Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouderak, Moer kapelle, Moordrecht, Reeuwijk, Waddinxveen en Zevenhuizen. In dit gebied werken zes pastores, waarvan twee priesters. Om deze zes personen zo goed mogelijk in de vieringen op zaterdagavond en zondagmorgen in te roosteren is er voor gekozen om de aanvangstijden van deze wekelijkse vieringen gelijk te trekken in het hele gebied. Op de zaterdagen zijn er vieringen om 17.00 en 19.00 uur. Op de zondag morgen beginnen vieringen om 9.00 en 11.00 uur. Aanvangstijden De aanvangstijden in de parochie kerken zien er met ingang zaterdag 7 september als volgt uit: Willibror- dus te Bodegraven zaterdag 19.00 en zondag 9.00 uur; St. Johannes de Doper te Boskoop zaterdag 19.00 en zondag 9.00 uur; OLV Hemelvaart te Gouda zaterdag 17.00 en zondag 9.00 uur; St. Joseph te Gouda zondag 11.00 uur; St. Johannes' Onthoofding te Moordrecht zondag 9.00 uur; Pe trus Paulus te Reeuwijk zaterdag 19.00 en zondag 9.00 uur (zolang de Ark nog in gebruik is, zal daar geregeld een viering zijn om 11.00u, waarbij de viering in de Petrus Paulus vervalt); St. Victor te Wad dinxveen zaterdag 17.00 en zondag 11.00 uur. Na een jaarzal een evalua tie plaatsvinden en zal deze regeling indien nodig worden aangepast. Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Matze-Koch Marian

Hart van Holland | 2008 | | pagina 33