Woon- en tuinwereld - w HET BETERE BUITENLEVEN Zin in de tuin? m Stoffeerderij Calypso opent tweede vestiging in Zwartsluis. Grote opening van de wolschuur www.tuinmachines.nl rët (Ni STRUCKMAN VOUWWAGENS ONDERHOUD en REPARATIE IQIHU'M1 van BAGAGE- en VOUWWAGENS STRUCKMAN www.struckman.nl _V J£l rr- N* l Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 3 september 2008 pagina 35 CALYPSO De opening van deze tweede vestiging betekent naast een uitbreiding van de stoffeerderij en vergroting van het werkge bied een nieuwe uitdaging. Stoffeerderij Calypso is een ambachtelijk bedrijf waar negen vakmensen werkzaam zijn. Er wordt nog met de hand gewerkt, wat de precisie en kwaliteit garandeert. Eigenaar Theo Admiraal is van mening dat men leeft in een "weggooi-maatschappij" waar in het milieu ten koste gaat van de welvaart. Hij kiest daarom ook zijn materialen met zorg. Kwaliteit en levensduur staan bij hem hoog in het vaandel, een opnieuw bekleed zitmeubel moet weer vele jaren meegaan. Indien gewenst, wordt de klant thuis bezocht om de wensen te bespreken omtrent het vulmate riaal en de stoffering. Over het algemeen worden de meubels op maandag bij de klant opge haald en op vrijdag weer thuis terugbezorgd. Daarnaast beschikt Calypso over een rompenmakerij, waar nieuwe zitmeubels worden geproduceerd, variërend van specifieke wensen van de klant tot speciale opdrachten van meubelontwerpers en architec ten in binnen- en buitenland. Ook in het bekleden van scheepsinterieurs heeft Calypso een ruime ervaring. Dit beperkt zich niet tot de zitmeubels, ook gordijnen van de jachten wor den door Calypso verzorgd. Zelfs voor autostoffering kunt u bij Calypso terecht. Bezoek ook eens onze website www.stoffeerderijcalypso.nl. Stoffeerderij Calypso is gevestigd op Cornusbaan 23 te Capelle aan den IJssel. Telefoon 010-4414418. Openingstijden: maandag tot en met vrijdag van 8.30uur tot 17.00uur, en op afspraak. Merken vouwwagens: Roadmaster Raclet Camplet -Trigano Tevens leverbaar diverse soorten GASFLESSEN, tenten en kampeerartikelen. Wollefoppenweg 57b Tel.: (OIO) 455 39 07 3059 LG Rotterdam Fax: (OIO) 421 39 80 De grootste collectie breigarens tegen redelijke prijzen, ook de nieuwe wintercollectie is nu uit. Niet alleen breiwol en garens maar ook een collectie tapijten in alle soorten en maten en vooral vele kleurstellingen, nu met 50% tot 70% korting op de bekende merken zoals; Louis de Poortere-Desso etc. Tevens in de aanbieding diverse soorten en merken Borduurpakketten en Borduurzijde een korting van 10% t/m 20%. Vanaf I Oktober een uitgebreide collectie "Knoop garens" en "Stramien" hierin zijn wij de grootste specialisten in de wijde omtrek van Moordrecht Bij aankoop van Breigaren krijgt men een gratis patroon naar keuze. Tevens hebben wij de grootste collectie "sokken wol" zowel dunne als dikke wol kan hiervoor gebruikt worden. Wilt U enige professionele hulp bij het breien en/of uitleg wij staan u gaarne te woord met eventueel een kopje koffie vers gezet. Bij ons is de klant nog'koning" ONS TELEFOONNUMMER IS: 0182-349510. ONS ADRES: OOSTEINDE-.77B TE MOORDRECHT. Outdoor is helemaal in! We zien het in de kledingmode, het reisaanbod én in de woonmode. Buiten willen we de luxe en het comfort van binnen en in huis willen we graag die relaxte sfeer van het goede buitenleven creëren. Om nu, maar ze ker ook straks in de herfst en winter, dat heerlijke outdoor-gevoel vast te kunnen houden. En dat kan allemaal! De nieuwste outdoor-meubelen zijn het summum op het gebied van design, zitcomfort en innovatief materiaalgebruik. Geschikt voor buiten én binnen, openen ze de weg naar een nieuwe kijk op interieurinrichting, 's Zomers zijn de meubelen het comfortabele middelpunt van je tuin of terras en 's winters dragen ze binnen bij aan die gewenste outdoor-look. Gecombineerd met de juiste kleuren, acces soires, bloemen en planten woon je zo het hele jaar door buiten; alle seizoenen. Eindelijk lente! En dus: de deuren open en naar buiten! Optimaal genieten van je tuin, terras of balkon. Want alle negatieve gevol gen van de klimaatsverandering ten spijt, vooralsnog is er één voordeel. En dat is dat we steeds vroeger in het jaar 'naar buiten' kunnen. Geef je lentekriebels dus alle ruim te en ontdek hoe je van je tuin in no-time een multifunctionele buitenkamer maakt. Het plaatje is niet moeilijk voor te stellen. Een luie loungebank met heel veel vrolijk gekleurde kussens erin, een bijpassende parasol met geïntegreerde sfeerverlichting, een uitnodigende tafel met comfortabele eetkamerfauteuils eromheen, een sfeervolle buitenhaard, barbecue of outdoor-kitchen, aangevuld met buitenlampen, kunst aan de muur, misschien wel een massief houten parketvloer voor buiten met daarop een waterbestendig karpet of kunstgras. Loun- gen, relaxen, eten; in je multifunctionele, gedecoreerde buitenkamer is het uiteraard minstens zo sfeervol en comfortabel als bin nen. Maar mét dat beetje extra: die vrijheid van buiten zijn, dat lome vakantiegevoel. Pluk de dag! Waterproof vlechtwerk Qua materialen zijn de meubelen van kunststof vlechtwerk dit seizoen nadruk kelijk in beeld. In plaats van een goedkope imitatie van rotan, is vlechtwerk tegen woordig een klasse op zich, waardoor ze ook voor binnen een optie zijn geworden. De banken, fauteuils en tafels hebben de knusse, ambachtelijke uitstraling van traditioneel vlechtwerk, maar dan wél met de voordelen van kunststof. Ze zijn dus weer- en vuurbestendig, kleurecht, ietwat flexibel én makkelijk schoon te houden. En natuurlijk bijzonder duurzaam. Batyline is een textiele, weerbestendig netstof dat ook in de felle zon koel en luchtig blijft. En, na een buitje zo weer droog is. En voor wie echt 100% waterproof zitmeu belen zoekt: er zijn nu zelfs weerbestendige zit- en rugkussens met een vulling die geen water opneemt. Bij een onverwachte plens bui, hoef je dus niet in alle haast de (natte) kussens naar binnen te brengen. POWER EQUIPMENT S cu

Hart van Holland | 2008 | | pagina 35