Hl TECH EN HUISELIJK Jilly Mitch steunt jouw sportclub! - a A v.d. Mee Jansen hoveniers pagina 36 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 3 september 2008 De open keuken is de nieuwe stan daard. Er wordt bijna geen nieuw bouwwoning meer opgeleverd waarbij de keuken als werkruimte is gescheiden van de woon- en eetka mer. En in bestaande huizen worden enthousiast muren neergehaald om ook hier de ruimtes te verbinden. Zo ontstaat een belangrijke plek waar we, naast het bereiden van onze maaltijd, bij elkaar komen met de kinderen, familie of vrienden. Pure vormentaal De nieuwe keukengeneratie ken merkt zich door een pure en inge togen vormentaal. Simpele, kleine kastjes en een eenvoudige gaskook- plaat voldoen al lang niet meer. Door grotere kastdeuren of laden, uitge voerd in rustige tinten, ontstaat een beeld met royale vlakken en weinig lijnen. Achter dit ingetogen design herbergt zich een variabel interieur. Functionele én fraai vormgegeven opbergruimte in de vorm van laden met vakverdelers en geavanceerde afvalsystemen. De keuken is verheven tot status symbool. Naast de traditionele L- of U-keuken zien we langgerekte wandopstellingen aangevuld met een kook- of schiereiland. Met gekleurde kastfronten, hout en fineer afwerkingen ontstaat een persoonlijke uitstraling. Het mode beeld laat enerzijds licht en blond zien met stralend wit, lichte (ijs) blauw- en grijstinten of licht eiken. Anderzijds donkere houtsoorten als Jilly Mitch, de kidsformule van Shoeby Fashion, heeft een geweldige sportactie! In de maand september kun je stickers sparen en daarmee kans maken op de hoofdprijs van 1.500.- voor je sportclub. Verzamel met alle kids van je sportclub zoveel mogelijk stickers. De sportclub met de meeste stickers en de beste reden waarom dit de dub is die 1.500.- verdient, wint deze hoofdprijs! Van 1 t/m 28 september ontvangt de klant bij iedere 10.- die wordt besteed aan de Jilly Mitch collectie een sticker. Deze stickers kunnen op de spaarkaarten worden geplakt die in de winkel te verkrijgen zijn. Alle kids kunnen sparen voor hun sportclub naar keuze! Over Jilly Mitch Jilly Mitch combineert Fashion Fun. Hippe kids vinden er naast de stoerste kleding (in de maten 92 t/m 176)-ook een funcorner waar zij zich kunnen vermaken met spelcomputers, tv's en luisterzuilen met populaire hits. Daarnaast zijn er regelmatig leuke (instore) acties en prijsvragen waarbij ze kans maken op mooie prijzen. Jilly Mitch maakt onderdeel uit van Shoeby Fashion, de Nederlandse winkelketen met ruim 175 winkels. wengé of sucupira, antracietgrijs en hoogglans zwart. Voor het werkblad zijn duurzame ma terialen ais beton, marmer, blinkend staal en corian populair. Deze geven de keuken allure en een professionele uitstraling. State-of-the-art apparatuur De keuken is een verzamelplek van allerlei apparatuur. In 1933 werd de eerste koelkast voor in huis geïntro duceerd. Een apparaat voorbehouden aan de uperklasse met een aanschaf prijs van drie maandsalarissen. Nu in 2008 kunnen we ons dit niet meer voorstellen. De koelkast is in elk huis een feit. Nieuw is het modulaire koelsysteem voor koelen, vriezen of wijn bewaren. In diverse breedtes, met verschillende interieurs en links- of rechtsdraaiende deuren biedt dit systeem volop mogelijkheden voor het samenstellen van een complete koelwand. Naast kwaliteit en presta tie hechten we steeds meer belang aan het uiterlijk van de apparaten. Traditioneel wit en het populaire roestvrijstaal krijgen gezelschap van een brede range vrijstaande keuken apparaten in hoogglans zwart. Vooral een lichte keuken krijgt hiermee een stijlvol accent. Vandaag de dag is het in de keuken niet meer alleen genieten van koken, Voor tuinontwerp, tuinaanleg tuinonderhoud kijk ook op onze website www.droom-tuin.nl k Lid van de VHG, dé branche-organisatie f van hoveniers en groenvoorzieners, dus vhg kwaliteit op de eerste piaats. Wij, als klein bedrijf, staan al 15 jaar garant voor een mooie, maar ook betaalbare tuin, die geheel op üw wensen is afgestemd. Dorpsstraat 134 - 2761 AH Zevenhuizen Telefoon: 0180-633390 of 06-51610498 maar ook van het hele digitale leven. In de nieuwste modellen kunnen naar wens tv, CD, DVD, radio, Internet en een iPod-oplaadstation geïntegreerd worden inclusief high-end geluidsap paratuur. Show proof Uitgesproken 'keukenactiviteiten' als koffiezetten worden verheven tot lifestyle. Het 'gewone' koffiezetappa raat maakt plaats voor hi-tech espres somachines. Ook andere gebruiks voorwerpen krijgen de designstatus. Denk aan de broodrooster, blender, citruspers en snelkoker. Het afwasteil tje, de broodtrommel, pannen, het wijnrek en zelfs verpakkingen van producten worden door (beroemde) ontwerpers onder handen genomen en ontkomen niet aan een 'jasje' waardoor ze geschikt zijn om ge showd te worden op het aanrecht. Rond de tafel Vroeger was de eettafel de enige plek in huis waar je kon zitten. Om koffie te drinken, de maaltijd te gebruiken of gewoon voor een praatje met de buurvrouw. Naarmate de huizen gro ter werden ontstond er ruimte voor een aparte zithoek en verplaatste het sociale leven zich van de tafel naar de bank. Vandaag de dag kunnen we ons bezoek gewoon weer aan de keu kentafel ontvangen. Het is gezellig en informeel. De kinderen maken hun huiswerk of knutselen terwijl wij met onze vrienden koffie of een glas wijn drinken. Eettafels worden daarom groter en de stoelen comfortabeler. Materialen als glas, staal en hout worden met elkaar gecombineerd. Ronde en ovale tafels maken een op mars. De uitschuiftafel die in de jaren 60 al populair was, maakt zijn ren tree. Keukenontwerpers verbreden hun terrein naar het meubelontwerp zodat een gecoördineerd beeld ont staat tussen de keuken, de eettafel en wandmeubel. Weg en Bos 1Q7 - 2661 DM Bergschenhoek Tel. (010)-52 49 040 - "www.paulenpaul.nl

Hart van Holland | 2008 | | pagina 36