Van bed tot kast, van vloer tot wand. 1 KIES UW EIGEN SLAAPCOMFORT EN BEPAAL ZELF UW VOORDEEL! Ir Jé specialist voor boxsprings J en leJikanten op comfortlioo^te SET VOORDEEL TOT COMBIMATRAS I HOOFDKUSSEN VOORDEEL TOT I VOORDEEL TOT Zevenhuizen: Voor meer aanbiedingen: www.droomvluchtslaapcomfort.n Swanlawe i 6-8, Tel. 0180-328231 Direct lang's Je N219, t.h.v. Van Rijs Paardensport U Lent ook welkom in ons filiaal in Krimpen, Tiendweg 45a Routebesclirijving: Openingstijden: Ma Di., wo., do. Vr. Koopavond Za. Zo. 13.00- 17.30 uur 09.30-17.30 uur 09.30-21.00 uur 09.30-17.00 uur gesloten Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 3 september 2008 pagina 37 'Oogjes dicht en snaveltjes toe'. De wijze woorden van Meneer de Uil zijn inmiddels ingehaald door de realiteit. Want in onze slaapkamer wordt véél meer gedaan dan slapen alleen. Denk aan een intiem ontbijt-op-bed, het uitpluizen van de krant in het week end, TV-kijken of lekker een boek lezen voor het slapen gaan, of nog wat werken op de laptop. Ook met de 'oogjes open' willen we daarom een slaapkamer die er goed uit ziet; van bed tot kast, van vloer tot wand. Trends in de betere speciaalzaak Uitgeslapen ideeën om je slaapka mer gezellig in te richten en aan te kleden, vind je in de slaapkamerspeci aalzaak. Je krijgt hier gespecialiseerd advies en kunt er uitgebreid proef liggen. De nieuwste trends op het gebied van slaapsystemen en bed- textiel staan er centraal. Extra goede garanties krijg je bij CBW-erkende slaapkamerspeciaalzaken. Opvallend is de aandacht voor stof fering. Strakke hoge achterwanden worden bekleed met prachtige stof fen of leer voor een stijlvol effect. De slaapkamer krijgt een totaalinrich tingsplan en wordt een comfortabele en sfeervolle ruimte waar het heerlijk vertoeven is. Boxspring springt eruit Qua slaapsystemen springt de box- spring eruit. Het drukverlagend en lichaamsondersteunend traagschuim is populair. Nieuw is de combinatie van de twee. Een boxspring heeft, naast het slaapcomfort, het grote pluspunt dat je zo heerlijk kunt spelen met stofjes voor het bed, de hoofd- en voetborden. Fabrikanten hebben tientallen.stoffen (en leer) die qua kleur, stijlen en prints elk jaar weer afgestemd worden op de nieuwste trends. Soms is het mogelijk een eigen stof te laten verwerken. Leuk om op deze manier bed, gordij nen en bijvoorbeeld grote lampen kappen op elkaar af te stemmen. Een enkele beddenfabrikant heeft zelfs een samenwerking gezocht met een meubelfabrikant om het mogelijk te maken ons bed in exact dezelfde stof te bekleden als bijvoorbeeld de fauteuil of hoeker in de slaapkamer. Slapen op een boxspring, ook wel Scandinavisch slapen genoemd, is nu nog comfortabeler. Een extra topma- tras (topdek) biedt zowel bescher ming van de echte matras, alsook een stuk opmaakgemak en elasticiteit, waardoor je heel gemakkelijk draait in je slaap. Luxe extra's zoals een in gebouwde massagefunctie of warm tebron en een elektrisch verstelbaar frame zijn het puntje op de i. Goed beddengoed Lekker slapen is niet alleen een kwestie van 'waarop', maar ook van 'waaronder'. Nederland is een echt dekbedden-land: 8 van de 10 men sen slaapt onder 'Moeder de Gans', meestal een vier seizoenen dekbed. Verschillen zitten 'm hoofdzakelijk in hoe de losse delen op elkaar te bevestigen zijn, in vulmaterialen en of je het dekbed zelf kunt wassen of naar de wasserette of stomerij moet brengen. Het zogenaamde DIS-label (Dekbed Informatie Systeem) bevat alle informatie over het betreffende dekbed: qua vulling, model, afmetin gen, tijk, vulgewicht, warmteklasse, gewichtsklasse, wasvoorschrift, ge bruiksvoorschrift en de garantie. Wat een matras is voor het lichaam, is het kussen voor het hoofd. Om nek- en rugklachten en hoofdpijn te voorkomen, moet de vorm en de stevigheid van je hoofdkussen goed worden afgestemd op de matras. Specials zijn er volop: speciale rug steunkussens, kussens voor mensen met brede schouders, anti-snurk kussens en anatomische kussens met een geïntegreerde nekrol, een ver laagd middengedeelte en verhoogde zijcompartimenten. Kinderkussens zijn vaak aanzienlijk platter dan de hoofdkussens voor volwassenen. Heel belangrijke daarbij is dat het kind dwars door de losse kussenvulling heen (en ook het dekbed zelf) kan blijven ademhalen. Droomvlucht Slaapcomfort; €250f-|€ 74,50 slaapcomfort ZEVENHUIZEN 1 DxpstMl "11 BP De koffie staat klaar NESSELANDE Parkeren La voor de deur Vanaf A20: Richting Zevenhuizen. In Zevenhuizen bij de 2e stop- Jff lichten rechtsaf daarna direct n linksaf de Swanlaweg in. •Vanaf Al 2: Richting Zevenhuizen. Bij de stoplichten linksaf, daarna direct weer linksaf de Swanlaweg in. Na 100 meter ziet u Droomvlucht Slaapcomfort

Hart van Holland | 2008 | | pagina 37