VAN de finesse van uitzonderlijk wonen ■_van 't hof OUWE GOUWE ONTWIKKELING 7 Appartementen, 2 penthouses, 6 woningen en 6 garages te Waddinxveen Parkeren Voor elk van de appartementen is een garagebox gerealiseerd die bij de koopsom van het appartement is inbegrepen. De parkeerplaatsen in deze garageboxen zijn mee genomen in de parkeernormering en dienen als zodanig gebruikt en gehandhaafd te worden. Voor bezoekers zijn er parkeervoor zieningen in het resterende openbare gebied. Voor meer informatie: r makelaardij Van 't Hof Makelaardij Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon (0182) 61 80 55 Fax (0182) 61 84 38 www.hof-makeiaardij.nl pagina 40 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 3 september 2008 Hof van Esse Hof van Esse is een bijzonder project op de hoek van de Brugweg - Henegouwerweg in Waddinxveen. Het betreft een kleinschalig complex bestaande uit 7 luxe appartementen, 2 penthouses, 6 woningen en 6 garages ontwikkeld door Ouwe Gouwe Ontwikkeling, in nauw overleg met SP Architecten en de gemeente Waddinxveen. Er is een harmonie gezocht met de omgeving, het aanliggende water en de weilanden. Hierbij is gekozen voor een semi-open bebouwing die opgaat in de omgeving. Om dit te benadrukken is bewust gekozen voor een zachte, uniforme, groene afscheiding die de entree van het project verbindt met de openbare weg. De woningen De 6 te realiseren woningen bestaan uit 3 stuks van het type A en 3 stuks van het type B. De indeling van de begane grond en de verdieping: Voor de geïntegreerde berging is op eigen terrein een parkeergelegenheid voor uw auto. Optioneel is deze te voorzien van een carport. Voor elk van de woningen is tevens een garagebox gerealiseerd die bij de koopsom van de woning is inbegrepen. Via het toegangspad komt u bij de entreedeur van uw woning. En dan... Afhankelijk van het type dat u kiest woont u op de begane grond en slaapt op de verdieping óf u slaapt op de begane grond en woont op de verdieping. Op deze keuze zijn natuurlijk nog diverse varianten mogelijk welke ook verwezenlijkt zouden kunnen worden. De keuze is aan u. De mogelijkheden, koperskeuze-wensen, kunt u na de BH De appartementen Het kleinschalige luxe appartementencomplex bestaat uit 7 appartementen, 2 penthouses en 9 garageboxen. Op de begane grond zijn de negen inpandige bergingen gesitueerd en een drietal garages (de overige 6 garages staan pal naast het appartementencomplex). Verder vindt u op de begane grond ook de centrale entree met lift en één appartement. Op de eerste, de tweede en de derde verdieping zijn steeds twee appartementen gesitueerd rondom de gemeen schappelijke hal met lift en het (vlucht)trappenhuis. Op de bovenste verdieping zijn twee penthouses gesitueerd rondom de gemeenschappelijke hal met een zeer ruim dakterras aan drie zijden van het penthouse. aankoop in een persoonlijk gesprek met één van onze medewerkers bespreken waarbij indien nodig de architect betrokken wordt.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 40