Vrijdag 5 september 2008 20.15 uur op het Dorpsplein f Swing it out met de Paradise Bigband* PROGRAMMA f Al jaren wordt het Oogstfeest, op de eerste zaterdag in september, geopend met de Night of Harmony op de vrijdagavond ervoor. Op het dorpsplein is het een feestje voor alle inwoners van Zevenhuizen. Iedereen is weer terug van vakantie en zit vol met verhalen. Lekkere muziek, een goede sfeer en een drankje zijn de ingrediënten van de Night of Har mony. Centraal tijdens deze avond staat het motto: "Van Zevenhuizen, voor Zevenhuizen en vooral door Zevenhuizen". Het is altijd weer een verrassing hoe de avond muzikaal wordt in gevuld. We streven ernaar om het zo breed mogelijk te houden zodat er voor iedereen wat te genieten valt. Zo hebben we de afgelopen jaren alle genres wel voorbij zien en horen komen, van klassiek tot Nederlandstalig, van Jazz en Bigband tot stevige Rock, Soul en Harmony. Ook dit jaar heb ben we een gevarieerd aanbod. Na het succes van vorig jaar halen we de Paradise Big band nog een f keer terug om eens lekker te swin gen en te luisteren naar gevoelige evergreens. Daarnaast hebben we de op en top Zevenhuizense band "Keflar" uitgenodigd voor een lek ker stuk stevige muziek. Judith Bink zal met Keflar mee zingen en Marjan Sijbrandij is dit jaar verantwoordelijk voor ons jaarlijkse slotlied. Marjan vindt het fantastisch om lekker uit te halen op de muziek van de Paradise Big band. We hebben een dance act verzorgd door E motion, bekend van Snoot!. Bijzonder dit jaar is dat er verschillende muziekstukken door Keflar en Paradise Big Band samen worden gespeeld met speci aal voor deze avond gemaakte ar rangementen. Dit belooft echt heel bijzonder te worden. Tijdens de re petities is er regelmatig kippenvel geconstateerd. Laat u verrassen en kom op vrijdagavond naar de Night of Harmony op het dorps plein. Aanvang 20.15 uur. if 1 V4 -ij,1 «WHT r1i !HSbsï -/ Na het succes van de editie 2007 is het de organisatie wederom gelukt de Paradise Big band te contracteren. Met gepaste trots neemt de band uit Boskoop plaats op het prach tige podium op het Dorpsplein. Deze 20-koppige band heeft haar oorsprong in Boskoop, Zuid-Holland, maar inmiddels komen de bandleden uit verschillende windstreken. Van Amsterdam tot Rotterdam, de leden van de band swingen er lustig op los onder leiding van hun professionele dirigent Ton van Overdam. Wat is nu een Bigband? De Bigbands kwamen sterk op in de jaren 30 met illustere bandlei ders als Glenn Miller, Duke Elling ton en Count Basie. Het kenmer kende aan deze bands en hun mu ziek was de bijzondere swingstijl. Vaak hadden solisten vrij spel in de nummers of werd het geheel ge completeerd met zangeressen als Ella Fitzgerald en Billy Holliday. De Paradise Bigband brengt big band standards uit deze vervlogen jaren weer tot leven met nummers zoals 'In the Mood'. Maar ook be werkingen van bekende hits, zo als 'Mack the Knife', 'Send in the Clowns' of 'The more I see you' behoren tot het repertoire. Tevens speelt de Paradise Bigband graag stukken met haar zangeres. In de afgelopen jaren heeft de Paradise Bigband vele uiteenlopende optre dens mogen verzorgen: galafees ten en bruiloften, Sail 2000 en 2005, braderieën, kerstmarkten, personeelsfeesten en dansavon den. Of u nu lekker wilt luisteren of u wilt met de voetjes van de vloer, iedere keer wordt het repertoire zorgvuldig afgestemd op de aard van uw feest. Regionale bekendheid De Paradise Bigband is geen on bekende in onze regio. Tijdens Ko- Aanvang 20.15 uur op het Dorpsplein van Zevenhuizen m.m.v.: De Paradise Bigband, Keflar, Judith Bink, Marjan Sijbrandij en dansgroep E'motion. Presentatie: Nico Perdijk en Wanda van der Spek. Titel/artiest Uitgevoerd door: ninginnedag 2006 heeft de band al eens een optreden gegeven in Zevenhuizen. Landelijk hebben ze al tweemaal optredens gegeven tij dens Sail in 2000 en 2005. Samenstelling De band bestaat uit: 6 saxen (2 alt, 3 tenor en 1 bariton), 4 trombones, 4 trompetten, ritmesectie /drum mer, bassist, elektrische gitaar en pianist. Zangeres Els, komt uit Alk maar. De band repeteert wekelijks in een peuterspeelzaalgebouwtje in Boskoop. Dat gebouwtje heette vroeger het Paradijsje, vandaar de naam Paradise Bigband. De muzi kanten komen inmiddels van hein- 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Switch in Time Stairway to heaven Born to be wild Smoke on the water Stray Cat Strut Orange Coloured Sky Stevie Wonder Medley Still got the blues One Another Day Nothing Else Matters Pick up the Pieces Aqua de Beber Send in the Clowns Why don't you do Wright Don't Cry Fear in the Dark Live and let die In a Mellow Tone Oyé come Va Mr. Zoot Suit Feesten op het plein Paradise Bigband Keflar Keflar Keflar en Paradise Bigband Paradise Bigband Paradise Bigband Paradise Bigband Keflar Keflar Keflar en Judith Bink Keflar en Paradise Bigband Paradise Bigband Paradise Bigband Paradise Bigband Paradise Bigband Keflar Keflar Keflar en Paradise Bigband Paradise Bigband Paradise Bigband Paradise Bigband Paradise Bigband en Marjan Sijbrandij Programma-wijzigingen voorbehouden de en verre: Haarlem, Utrecht, 1 Delft, Waddinxveen, Gouda, Zoe- termeer, Zevenhuizen, Berkel, Alphen, Alkmaar en ongeveer 3 leden komen nog uit Boskoop zelf. Twee bekende bandleden uit Zevenhuizen zijn Robin Metselaar en Henk van Erk. "We hebben er allemaal heel veel zin in en staan met heel veel plezier straks op het grote podium van Zevenhuizen!", aldus een enthousiaste Robin Met selaar, die tevens de voorzitter is. De Paradise Bigband kan ook uw pan uit swingen! Heeft u een feest waar u een band bij uit wilt nodigen, dan is de Para dise Bigband wellicht iets voor u. Zij zijn amateur-muzikanten en spelen voor het plezier en een schappelijke vergoeding. Er zijn demo's beschikbaar op de gloed nieuwe site. U bent natuurlijk ook van harte welkom om eens tijdens een repetitie de band te beluiste ren. Stuurt u een email naar: inf o@paradisebiabandnl. wwwparadisebigbandnl Oogstfeestkrant 3 september 2008 pagina 3 Dance-act Dance-act E'motion E'motion

Hart van Holland | 2008 | | pagina 43