VAKGARAGE BOODE Vlaskaas €6,95 ofM De Oogstfeestomroepers 2008 Gratis beveiligde fietsen stalling tijdens het Oogstfeest aanwezig op het Oogstfeest vi GARAGE SCHMIDT B.V. ZEVENHUIZEN travelcard KORTINGSPAS ZEVENHUIZEN Oliebollen en appelbeignets Warme beenham saus of brie speetari of hieslooÉB^lerysllade rirnte.emmers met Soybeans craxs ^lï^^eSpof Big Süomi Dorpsstraat 38 - 2761 AE Zevenhuizen - Tel. 0180 - 63 15 Tanken met korting tot 7 cent per liter! U kunt bij ons tanken met: j Voor trouwe werkplaatsklanten van Garage Schmidt of Vakgarage Boode: De gratis kortingspas geeft recht op 50% korting op onze wasstraat! Nijverheidscentrum 4 - 2761JP Zevenhuizen - Tel. 0180 - 6314™ Zaterdag a.s. staan wij voor onze winkel op het oogstfeest met o.a. vlaskaas, uitgebreide info elders in deze krant, met z'n lekkere volromige en iets zoete smaak! 500 gram van Jongerius bakker Onze alombekende pistolets belegd met êrmriers voor 10,- (p. st. 3,95) 2'emmers 5,7 (pi st. 2,95) Dorpsstraat 168 2761AJ Zevenhuizen Tel: 0180-63 18 68 E-mail: hetmekkka@gastrovino.nl wvw.gastrovino.nl Goed gebekt, zwaar gemotiveerd, volledig gegrepen om de bezoeker op de zaterdag tij- V-TmTTPêlêntiê^ld en Geert v.d. Burg. dens het Oogstfeest volledig op de hoogte te brengen en te houden van het programma van dè dag. Dat kunnen we wel zeggen van het enthousiaste presentatieteam dat voor u klaarstaat. We stellen ze nog even aan u voor: Geert v.d. Burg is één van de mensen die Ze venhuizen cultureel, met daarbij het theater van Dorpshuis Swanla, helemaal op de kaart heeft gezet. Ook het presenteren gaat hem goed af, enthousiast en goed gebekt. Het zingen gaat hem zelfs nog beter af. Geert is tegenwoordig ook zeer actief binnen het open podium van SNOOT! Zoals u leest: een actief en creatief baasje die Geert. Peter Rietveld is in het dagelijks leven direc teur op een basisschool in Lekkerkerk. Al jaren is Peter een bekende stem tijdens het Oogstfeest op de zaterdag. Robin Metselaar, docent Nederlands op het Grafisch Lyceum te Rotterdam, is tevens met Geert v.d. Burg en Peter Rietveld als presentator te horen op de zaterdag. Robin is tijdens de Night of Harmony ook te ho ren als muzikant van de Paradise Bigband. U kunt de drie mannen op zaterdag horen vanaf 10.00 uur! Komt u op de fiets naar het Oogstfeest? Zet uw fiets dan in de gratis, bewaakte fietsenstalling aan de los- en laadplaats. U krijgt een leuke attentie en uw fiets staat veilig tegen schade en diefstal. Volg de borden naar de los- en laadplaats bij de I "Hotel Vos-brug" aan de Noordelijke Dwarsweg. De gratis fietsenstalling wordt u aangeboden door de organisatie van het Oogstfeest in samenwerking v met AB Zuid-Holland. De Lokale Omroep Nieuwerkerk a/d IJs- sel - Zevenhuizen-Moerkapelle (LONradio) is dit jaar voor de derde keer aanwezig op het Oogstfeest in Zevenhuizen. Vanaf de "intussen" vaste plek op het voorplein van Peuterspeelzaal "De Zeven Dwergen" ver zorgen de vrijwilligers van LONradio weer een dagvullend radioprogramma met veel interessante interviews, met leuke impres sies vanuit de Dorpstraat en met gezellige muziek. LONradio is te beluisteren via de kabel (FM 102.4) in Zevenhuizen-Moerka pelle en in Nieuwerkerk aan den IJssel, via de ether op FM 107.3, via www.lonradio.nl en op werkdagen (gedeeltelijk) ook via radio Moordrecht In de reguliere informatieprogramma's en in een aantal bijzondere programma's richt de Lokale Omroep zich regelmatig op Zeven huizen-Moerkapelle. Voorbeelden daarvan zijn de Algemene Beschouwingen van de politiek, de Zuidpias informatiebijeenkom sten, Koninginnedag met impressies uit de plaats te nemen achter de microfoons van de Lokale Omroep. LONradio op het Oogstfeest 2008, met veel sfeerimpressies vanuit de Dorpsstraat in Zevenhuizen, met interessante interviews, met het lokale nieuws en het lokale weer en uiteraard met veel gezellige muziek. Iedere zaterdagochtend hebben wij ook een prijs- dorpskernen en de maandelijkse Bonte Za terdagavond met de Oranjecomité's, met di verse natuurverenigingen, met diverse zang verenigingen e.a. Op het Oogstfeest zullen naast de vertegenwoordigers uit de lokale politiek ook weer veel afgevaardigden van verenigingen en/of evenementen in Zeven huizen-Moerkapelle worden uitgenodigd om vraag met mooie prijzen, en dus ook op het Oogstfeest. LONradio zoekt nieuwe medewerkers in Zevenhuizen-Moerkapelle om nog meer aandacht aan de lokale activiteiten vanuit Zevenhuizen-Moerkapelle te kunnen geven. Er zijn veel mogelijjkheden om je in te zetten voor je eigen lokale dorpskern bij LONra dio, zoals uiteraard presenteren en techniek, maar ook redactiewerk, het aanvullen van onze nieuws website www.lonradio.nl/actu- eel met de laatste actuele nieuwsfeiten en evenementen of het bijhouden (vernieuwen) van de website www.lonradio.nl. Maar er is nog veel meer te doen. Sluit je aan bij één van de enthousiaste teams die samen radio programma's maken en waarbij gezelligheid en kwaliteit voorop staan. Heb je een be paalde interesse, misschien kunnen wij dat wel koppelen met één van de radioprogram ma's. Kom eens vrijblijvend langs in onze stand in de Dorpsstraat op het Oogstfeest of stuur een mailtje naar info@lonradio.nl pagina 8 Oogstfeestkrant 3 september 2008 flrgosO VAXGARAGE BOODE GARAGE SCHMIDT B.V. ZEVENHUIZEN 2741 f Zerenhuren ZH Tn OHO-63M20 (M) irsspecialiteiten

Hart van Holland | 2008 | | pagina 48