Bengel en de kapsalon Dorpsstraat-noord: aantrekkelijk winkelgebied nnisup^tuiiiifrii ira Fixet liXkll IVgHHUIr pagina_10_Oogstfeestkrant 3 september 2008 Probeert u dat bij die grote bouwmark ten maar eens voor elkaar te krijgen. Totaalaanbod Zoals u al leest kunt u in Zevenhuizen meer vinden dan u op het eerste gezicht zou denken. Niet alleen Schotte (sorry, ik bedoel Novy en Fixet), maar ook de andere ondernemers in de Dorpsstraat en daarbuiten hebben u veel te bieden. Sinds de verhuizing van de fa. Bac naar het voormalige pand van de Cl000 en de aanleg van het grote parkeerterrein naast de huidige Cl000 is dit gedeelte van de Dorpsstraat een stuk aantrekke lijker geworden. Niet alleen is het aanbod van gratis parkeerplaaten drastisch uitge breid, ook het aantal winkels is explosief gegroeid. Naast de verhuizing van de Wonderlijke Verleiding zijn ook Bengel, de kinderwinkel, kapsalon La Sorella en Paul Meester in dit deel van de Dorps straat gevestigd. Hierdoor is dit deel van Dorpsstraat in een jaar tijd een stuk aantrekkelijker geworden om uw bood schappen te doen. Als u dan naar de huidige benzineprijzen kijkt, dan zou u zich eigenlijk af moeten vragen waarom u niet altijd gewoon in Zevenhuizen uw boodschappen doet? De ondernemers hebben u meer te bieden dan u denkt en met de nieuwe "Zevenhui zen Klantenkaart" wordt inkopen doen in Zevenhuizen wel heel aantrekkelijk. Kijkt u eens rond tijdens het Oogstfeest en overtuig uzelf. Begin dit jaar is aan het plein naast de Cl000 een aantal nieuwe winkels ge vestigd. Twee ervan zijn "Bengel" de kin derwinkel en kapsalon "La Sorella". Het unieke van deze winkels is dat zij een ver regaande samenwerking hebben. Bengel is een kledingwinkel speciaal voor kinderen van 2 tot 14 jaar. De eigenares van Bengel isAngelique Kuiper. Kapsalon La Sorella wordt be heerd door de zussen Slinger land, Josien en Britta. Heren, dames en kinderen kunnen daar hun haar laten knippen, verven en verzorgen. Op woensdag is de speci ale kinderknipmiddag, waar de kinderen voor kinderprijzen hun haren kunnen laten knip pen. Angelique van Bengel de kinderwinkel is heel enthou siast over deze activiteiten, want na of voor het knippen komen de moeders met hun kinderen ook nog even de kinderwinkel binnenstappen. De ondernemers merken dat deze combinatie heel goed aanslaat. Tijdens het Oogstfeest is het bij psalon La Sorella "prinsjes- n prinsesjesdag". Kinderen unnen zich laten schminken, aren laten vlechten en de na laten lakken.Tevens wordt door Bengel een modeshow eorganiseerd waar de kinde en, die mooi gemaakt zijn oor La Sorella, zich kunnen (aten zien aan het grote pu- Tijdens deze modeshow ordt ook de najaarscollec- van Bengel gepresenteerd, om, Britt en Max, de kinderen an Angelique, presenteren sa- en met andere jonge model len de nieuwe collectie. Het haar van de modellen wordt uiteraard verzorgd door kapsalon La Sorella. De modeshow begint om 16.00 uur. "What's in a name?" is zo'n typische engelse uitdrukking die je niet een voudig in het Nederlands kunt vertalen. Wat zegt een naam u? Wat zegt de naam "Schotte" u eigenlijk? De geboren en getogen Zevenhuizenaren zullen meteen zeggen:"Oh, dat is die winkel aan de Dorpsstraat op de hoek met de Lange Zijde, je weet wel bij dat smalle bruggetje." "Ja, tegenwoordig is dat de Novy en Fixet, maar voor mij blijft het gewoon Schotte!" Maar wat heeft Schotte eigenlijk te bie den? We kunnen het simpel houden: ge woon heel veel. Om te beginnen vergeten we de naam Schotte even en gaan we het hebben over de beide winkelformules die in dit karakteristieke oude pand aan de Dorpsstraat te vinden zijn. De voorzijde van de winkel wordt ge heel ingenomen door Novy. Novy is een winkelformule die onderdeel is van de Marskramer, maar dan meer toegespitst op de zelfstandig werkende winkels. Een compleet assortiment huishoudelijke ar tikelen, zoals potten en pannen, kop en schotels, elektrische huishoudelijke ap paraten en geschenkartikelen kunt u hier vinden.Tevens is sinds een aantal jaar het TNT Post Servicepunt van Zevenhuizen in deze winkel gevestigd. Of u nu op zoek bent naar postzegels, telefoonkaarten, strippenkaarten, een pakketje gewoon of aangetekend moet versturen of eenvou dige Postbankhandelingen moet verrich ten, bij de Novy helpen ze u vakkundig op weg. Als we het toch over vakkundig hebben, dan moet u zeker eens bij Fixet naar bin nen lopen (als u dat nog niet gedaan heeft). De Fixet doe-het-zelf-afdeling is gevestigd achter Novy en biedt u, op een betrekke lijk klein oppervlak, als u dit met de grote bouwmarkten vergelijkt, een compleet as sortiment doe-het-zelf producten tegen concurrerende bouwmarktprijzen. Ook over vragen uit de folders welke zeer frequent bij u op de mat vallen kunt u de medewerk(st)ers al tijd aanspreken. En als u zelf net niet handig genoeg bent, dan zijn de mannen van Fixet handig genoeg om u verder te helpen met het op maat verzorgen van zonwering, horren, rolluiken, schuifkasten en Politie-Keurmerk- Veilig-Wonen hang- en sluitwerk. Alles wordt vakkundig bij u thuis opgemeten en tot in de puntjes geïnstalleerd en gemonteerd. Dorpsstraat 119 Zevenhuizen ZH Telefoon 0180 - 63 11 11 Fax 0180 - 63 30 24 Openingstijden: op werkdagen tot 18.00 uur vrijdag koopavond tot 21.00 uur zaterdag 10.00- 17.00 uur; zondag gesloten HRASS

Hart van Holland | 2008 | | pagina 50