-GROENEI/l£& gespecialiseerd in: slopen Graag staan wij voor U klaar om uw persoonlijke wensen te bespreken. VOETBALVERENIGING Expeditie B.V. Wederom zal tijdens het Oogstfeest bij de bar van VC Nesselande op het Dorpsplein en bij de bar van w Groeneweg op het ClOOO-plein, alleen nog maar kunststof policarbonaatglazen worden gebruikt. Voor deze glazen wordt €0,50 statiegeld gerekend, die u bij inlevering van de glazen natuurlijk terugkrijgt. Beter uoor het milieu, beter voor de veiligheid en veel minder rommel op straat na afloop! der Linden Groep". De oudste elf tallen van 13 tot 18 jaar gaan naar een vierdaags internationaal toer nooi in het buitenland. Een sponsor zou ook hier meer dan welkom zijn. Om deze meer daagse evenementen betaalbaar te houden voor de spelers wordt er naast sponsoring ook nog op een andere wijze geld binnengehaald. Dit gebeurt door de verkoop van 6.000 loten in het voorjaar. Deze moeten de spelers zelf verkopen. Daarnaast moeten de spelers hel pen bij de evenementen in Zeven huizen zelf, waar de vereniging "acte de presence" geeft. Zo ook op het Oogstfeest. De jongste teams helpen bij de lo- tenverkoop voor het Rad van For tuin. De oudste jongens en meisjes helpen bij de drankenstand op het ClOOO-plein. Ook bij het schoon maken van de Dorpsstraat aan het einde van de dag worden de jeugd spelers actief betrokken. Alle op brengsten van het Oogstfeest ko men ten goede van de meerdaagse evenementen. Op deze manier ver dienen de spelers een deel van hun reis zelf en daarnaast leren zij dat het binnen een vereniging vooral om vrijwilligers draait. Om het lid maatschap laagdrempelig te hou den wordt de contributie op een redelijk niveau gehouden en krij gen de spelers de wedstrijdkleding in bruikleen. Van F-8 tot A-l. Met zo'n grote jeugdafdeling kan het niet anders dat dit continuïteit zal gaan opleveren naar de senioren toe. Met een jong elftal heeft v.v. Groenenweg dit seizoen zich een stabiele middenmoter getoond. De volgende stap moet zijn dat spe lers structureel doorstromen naar de seniorenteams. Voornaamste van alles blijft echter dat spelers (en ook hun ouders) het naar hun zin hebben bij de vereniging. Want plezier blijft de basis van alles. De jeugdafdeling van v.v. Groeneweg blijft maar groeien. Op het moment bestaat zij uit meer dan 300 spelers en speelsters verdeeld over 28 teams, waaronder 2 meisjesteams. De groei heeft natuurlijk te maken met de aantrekkingskracht van de voetbalsport in het algemeen, maar kan zeker niet los worden gezien van de sfeer binnen de vereniging en de vele activiteiten die voor de spelers en speelsters georganiseerd worden. De toernooidagen moesten zelfs worden uitgebreid met een ex tra dag voor het meisjestoernooi. Verdeeld over 5 dagen wordt voor ieder team een thuistoernooi geor ganiseerd compleet met leuke ex tra attracties, zoals springkussens, kop van jut, lachspiegels, kussen gevechten, doelschieten etc. Voor deze toernooien heeft Groe neweg loyale sponsors die deze toernooien financieel ondersteu nen. Het meisjestoernooi, dat dit jaar voor het eerst werd georgani seerd en succesvol was, is nog op zoek naar een hoofdsponsor. Ook hebben alle teams een meerdaags evenement. De jongste groep heeft haar eigen logeernacht op het sportcomplex, beter bekent als "De Nacht van Veerman". Als ja renlange sponsor "Veerman Dien sten". De groep van 8 tot 12 jaar gaat drie dagen naar sportkamp Heino. Sinds vorig jaar uitermate spectaculair gesponsord door "Van Sinds de oprichting staat Marlo Expeditie BV voor een klantgericht expeditie bedrijf, welke zich in de loop der jaren bewezen heeft als een zeer betrouwbare partner in het wegvervoer. Naast onze uitstekende service en flexibele mogelijkheden, durven wij te zeggen dat wij zeker in de huidi ge markt een partner van kwaliteit zijn. Marlo Expeditie verzorgt al uw wegtransporten door geheel Euro pa met als specialisatie de Benelux, Duitsland, Engeland en Ierland. Op al deze landen verzorgen wij al uw complete, maar ook uw groupage verladingen. Wij kunnen uw gehele logistiek proces uit handen nemen en uiter aard uitvoeren op de meest effi ciënte manier. Marlo Expeditie BV is juist daarom de ideale partner voor bedrijven die zich willen fo cussen op de "core business" en de logistieke diensten uit willen besteden. Het belangrijkste is werken met goed getrainde mensen, het juiste materiaal, een betrouwbare ser vice en concurrerende tarieven. Wij zijn ervan overtuigd de juiste combinatie van dit te bezitten het geen Marlo Expeditie BV de juiste partner maakt voor U. pagina 14 Oogstfeestkrant 3 september 2008 G. Hol sloopwerken b.v. is een familiebedrijf dat in 1960 is opgericht en dus veel erva ring heeft met het uitvoeren van allerlei sloopwerken. Het materiaal waarmee gewerkt wordt voldoet aan de hoogste eisen en het personeel is ervaren en gediplomeerd. G. Hol sloopwerken sloopt van hele grote objecten tot inpandige kleine renovatie sloop werken. De materialen worden op de werkplek gesorteerd door middel van sorteer- knijpers aan de hydraulische kranen.Voor het slopen van zware objecten, zoals beton of staal, beschikken zij over een prikker of een combischaar. Het bedrijf beschikt over een 30-tons rupskraan en een mobiele kraan voor de kleinere klussen en om ergens snel ter plaatse te kunnen zijn.Voor het kleinere werk inpandig Of buiten beschikken zij over een bobcat met prikker en bak. Het verwijderen van asbesthoudende materialen wordt ook door G. Hol verzorgd. Zij hebben de keus gemaakt om het asbest door een betrouwbaar gecertificeerd bedrijf, waar zij al jaren mee samenwerken, te laten verwijderen. De mening van G. Hol sloopwerken is dat je je maar in één ding kunt specialiseren. Bij G. Hol sloopwerken is dat het slopen van gebouwen. Voor informatie: Bostelwel 213059 LB Rotterdam, tel.: (010) 22 22 038 Marlo Expeditie B.V. Dorpsstraat 202a 2761 AJ Zevenhuizen The Netherlands Tel. Fax E-mail 0180 632230 0180 634015 info@marlo.nl

Hart van Holland | 2008 | | pagina 54