Het Oogstfeest op internet: www.oogstfeestzevenhuizen.nl Podiumdienst De Ladder van je Leven! Gratis luxe LED verlichting 1 Krat Heineken Doe mee met de klompenloop! De Kleine Trompetter f A op het Oogstfeest NAZOMERACTIE Garagedeur vervangen? Heel Zevenhuizen viert feest en Albert Heijn I "Nieuwerkerk a/d IJssel en Nesselande" vieren dit mee met een speciale Oogstfeest aanbieding Het grote voordeel van Albert Heijn novoferm m AB Techniek Garagedeuren Heliumstraat 280, 2718 RS Zoetermeer telefoon 079 - 360 12 20 fax 079 - 360 12 21 www.degaragedeur.nl AB TECHNIEK GARAGEDEUREN Vraag naar de actievoorwaarden Geldig van 1 t/m 30 september Van 9,89 voor yjSW. Zaterdag 6 september zal rond 11.00 uur het opleidingorkest en de slagwerkkids van mu ziekvereniging De Kleine Trompetter spelen op het ClOOO-plein. Nieuwe muzikanten spe len naast hun lessen ook in het opleidingsorkest van de harmonie of in de eerste of tweede groep van de slagwerkers. De slagwerkers i staan onder leiding van Hans van Gennip. j Hij schrijft de meeste stukken zelf zodat ie der op eigen niveau mee kan spelen. Het j opleidingsorkest staat onder leiding van Ka- rel Jongerling. Hierin spelen ook al gevor- derde muzikanten mee om de lege plekken I op te vullen. Indien je geïnteresseerd bent I in muziek maken en luisteren of misschien J ook zelf een instrument wilt leren spelen, kom dan kijken. Laat je informeren over hoe ook jij lekker muziek kan meespelen en S meegenieten van de gezelligheid en andere activiteiten naast het daadwerkelijk Jriiizi'ek makenWant naast het hoofddoel: een goede muzikant worden en uiteindelijk in het harmonie-orkest of in slagwerkgroep Afslag 9 mee spelen is natuurlijk gezelligheid ook een zeer belangrijk item binnen de vereniging. Tot ziens op het Oogstfeest! Het Oogstfeest zou het Oogstfeest niet zijn als er geen nieuwe elementen aan het pro gramma toegevoegd zouden worden. Eén zo n element is de klompenloop. Deze acht kilometer lange wandeltocht start om 10.00 uur en is speciaal bedoeld voor mensen die op de originele "oud-Holland se" klompen lopen. In de regio kent men nog veel mensen die de ouderwetse klomp nog als dagelijks schoeisel gebruiken. Ook Huib Moerman, één van de deelne mers aan de klompenloop, loopt nog ie dere dag op deze houten schoenen. De 59-jarige oud-brandweerman, die 35 jaar bij de vrijwillige brandweer van Zevenhui zen heeft gediend, gebruikte de klompen zelfs om uit te rukken naar de brandweer kazerne. "Ik hoefde geen veters te strikken en ik kon zo mijn klompen instappen om op draf naar de kazerne te snellen", vertelt Huib. Deze klompenman is vertegenwoor diger bij Horticoop, een toeleveringsbedrijf voor de tuinbouw, getrouwd met Hilda en is vader van Wilco, Erwin en Martijn. Hij ziet deze tocht als een aanloop voor een wandeling in 2010 op de Kilimanjaro. Hij heeft dan wel bergschoenen aan, in plaats van klompen. Huib vindt de klompenloop een uitstekend initatief Heeft u ook zin om mee te lopen met Huib en andere klompenlopers? U kunt zich aanmelden via de website: www.ooqst- feestzevenhuizennl of stuur een briefje onder vermelding van uw naam en adres naar: Oogstfeest Zevenhuizen, Postbus 80 2760 AB Zevenhuizen. Kretalaan 168 Reigerhof 150 Voor de vierde keer is het Oogstfeest dit jaar weer extra lang. ledereen is van harte uitge nodigd om dit feest mee te maken en te ontdekken waar wij nu in ons leven tegen steunen. Dit kunnen veel dingen zijn, en dat is voor iedereen weer iets anders Misschien denkt u wel dat u het helemaal ge maakt heeft in uw leven. Te gen welke ladder steunt u ei genlijk? Zo was het ook met Zacheus ook hij dacht het helemaal gemaakt te hebben in zijn leven. Hij was tolle naar voor de Romeinse kei zer. Tot hij Jezus ontmoette. Zijn leven nam een wending en hij werd een volgeling van Jezus. Het werd feest in zijn leven en zijn ladder steunde nu tegen de muur Jezus. Zo kan het ook feest in uw leven worden. Daarover gaat de podiumdienst op het centrale dorpsplein in Zevenhuizen.. De dienst wordt gehouden op zondag 7 september om 16.00 uur. Jan Bakker uit Houten is de spreker en de band van Freek van der Brugge eveneens uit Houten zorgt voor de muzikale noot. De dienst is bedoeld voor mensen die meer willen weten over het christelijk geloof. De dienst is bewust laagdrempelig ingericht, dus neem allemaal jullie buren, familie en vrienden mee! De organisatie van de dienst ligt in handen van de dorpskerk. Laten wij er met elkaar een feest van maken. - 3059 XL Rotterdam - 010-222 28 46 - 2914 KE Nieuwerkerk a/d IJssel - 0180-318573 Oogstfeestkrant 3 september 2008 pagina 33 Maximaal 3 per klant en alleen geldig op 6 september r - De Kleine Trompetter (Stichting Oogstfeest Zevenhuizen stelt alleen het podium ter beschikking, maar draagt verder geen verantwoording t.a.v. de podiumdienst, red.)

Hart van Holland | 2008 | | pagina 73