30% OOGSTFEEST KORTING TIXUT 20°/l 00GSTFEESTK0BT1HG Trialkampioen daagt u uit tijdens het Oogstfeest Tuin-en terreininrichting OP ALLE ELEKTRISCHE GEREEDSCHAPPEN met SNOER Bike Totaal Boode voor kwaliteit en service Bredeweg 15 Waddinxveen 0180-638183 www.edplaizier.nl W^STj Ontwerp straatwerk tuintimmerwerken etc. Je kennis van klussen I SCHOTTE Dorpsstraat 151 - 2761 AL Zevenhuizen - Tel. 0180-638147 Fax 0180-638148 - flxetzevenhuizeniwanadoo.nl Voor sommige mensen is het al een hele toer om op een normale fiets te blijven zitten, maar voor meervoudig Nederlands kampioen Trial Patrick Smit is geen obstakel te groot of hij ziet kans met zijn mountainbike dit obstakel te bedwingen. Een stapel pallets of zelf een auto zijn voor hem kinderspel en voordat u het door hebt staat hij met zijn fiets aan de andere kant van het genoemde object. vervolgens de kinderen als Tevens hij in het pro- Willem geweest. Trial par- ours bestaat uit erschillende ob- takels bestaande it eilanden, van iverse hoogtes, ruimte die hij heeft voor et parcours is inimaal 8 bij 15 minuten is zijn mobiele Trial parcours opge bouwd. Tijdens het Oogstfeest in Zevenhuizen zal ook een oude auto aanwezig zijn waar hij zijn kunsten op vertoond. Dat het Óogstfeestco mité met Patrick en zijn Trialshow een waar spektakel naar Zevenhui zen heeft gehaald blijkt wel uit de onderstaande evenementen waar Patrick al te zien is geweest: Rot terdam Havendagen, 450.000 be zoekers in 3 dagen); Saoudi Arabië voor Tour de Qatar; Een week lang wedstrijden met rijders van de Tour de France. Daar deed hij diverse shows; Dé grote dance-evementen zoals Mysteryland, Dance Valley, Lowlands, Pinkster T-party e.a. En optredens is grote discotheken in Nederland; Diverse grote wieler rondes door heel het land. O.a. Eneco-tour en diverse presentaties voor Politiekorpsen o.a. Hoorn, Den Helder, Den Bosch, Alkmaar en Zaandam. Patrick wordt mo menteel gesponsord door diverse land, er zijn veel bewonderaars, maar weinig beoefenaars. Jaren lange training ging vooraf, alvo rens hij een obstakel kon berijden. Om te laten zien wat er allemaal mogelijk is met de mountainbike, geeft hij diverse Trial shows door het hele land. Zijn mountainbike Trial shows zijn super spectacu lair en beslist een bezoek waard. U staat versteld van de kunsten die Patrick met zijn mountainbike uithaalt en als u denkt" "Dat kan ik ook!!", dan wil Patrick de uitda ging graag met u aangaan, maar. u bent gewaarschuwd! Patrick Smit heeft jaren ervaring met Trial shows en het geven van Clinics en cursussen in binnen- en buitenland. Landen waar hij is ge weest met mijn shows zijn o.a.: Frankrijk, Duitsland, België, Dene marken. Zweden, Engeland, Qatar, enz... Ook heeft het programma Klokhuis een speciale uitzending aan hem gewijd, deze aflevering grote namen in Nederland, o.a.: Red Bull; Daimler Chrysler; Peak Performance; Dakine; Koxx Fiet sen en Domotica Center Zaanstad. Kortom, een sportartiest die u be slist niet mag missen, net als de rest van het Oogstfeest natuurlijk. Patrick geeft zijn demonstraties in het centrum van de Dorpsstraat en vanaf 14.00 uur bij Boode Twee- wielers. SuINSIns" Nijverheidstraat 6a 2751 GR Moerkapelle Tel: 079-5933337 Deze aanbieding is geldig t/m zaterdag 6 september bij inlevering van deze advertentie Dorpsstraat 51 3 Zevenhuizen Tel. (0180) 63 81 47 Ed Plaizier r Deze aanbieding is geldig t/m zaterdag 6 september bij inlevering van deze advertentie Oogstfeestkrant 3 september 2008 pagina 35 Wie een goede fiets wil kopen, hoeft niet ver te zoeken. Want bij Bike Totaal Boode aan de Dorpsstraat in Zevenhuizen kan men terecht voor fietsen van verschillende A-merken, zoals de Rolls Royce onder de fietsen: Koga Miyata, maar ook Gazelle, Gi ant, Batavus, Sparta,Trek en Loekie vindt u in het assortiment. Exclusief voor de Bike Totaal winkels is er ook nog het merk Raleigh. Bij bromfietsen is de Peugeot-scooter de meest favoriete naast deTomos en Rieju. Het gaat niet alleen om het verkopen van goede fietsen maar ook om de service en het aanvullende assortiment. Frans Boode.de huidige eigenaar van Boode Bike Totaal, heeft de zaak in 1992 van zijn vader overgenomen. Zijn vader begon in 1939 met het repa reren van potten en pannen. Later kwamen er fietsen, bromfietsen en motorfietsen bij. De spullen werden verkocht uit het voorkamertje van het woonhuis. Later werd het huis opengebroken om de winkel te kunnen vergroten. Nadat Frans de winkel heeft overgenomen,zijn er nog een aantal verbouwingen geweest om de winkel zo groot mogelijk te krijgen en het steeds groeiende assortiment aan te kunnen bieden. Het zolderkamertje werd uiteindelijk gebruikt als woonkamer. Een aan tal jaren geleden heeft Frans het huis plat laten gooien en in 1999 is gestart met de bouw van een nieuw pand, welke in september 2000 werd ge opend. Boode is al jarenlang hét adres voor persoonlijk ad vies, informa tie, accessoires, onderdelen en reparaties. Een bijzondere service bij Bike Totaal Boode is de "Body scan". Dit is een meetsy steem, welke door middel van een laser het lichaam van de persoon op kan meten. Door de meetgegevens uit de bodyscan kan de fiets dan vervolgens perfect worden afgesteld. Daarbij wordt rekening gehouden met het soort fiets, zoals de stadsfiets, de racefiets of de moun tainbike. Naast de verkoop van de fietsen en bromfietsen voert Bike Totaal Boode ook reparaties uit. Frans wordt daarbij ondersteund door specialisten, die elk een eigen vakgebied hebben. Tijdens het Oogstfeest staan de motoren van vaderWillem Boode naast het pand. Het oudste model de "Cleveland" dateert uit 1918. Maar zijn grote liefde is de "Ace". Deze zijspanmotor heeft het bouwjaar 1929. Voor Bike Totaal Boode is het Oogstfeest de perfecte dag.Veel bezoekers van het Oogstfeest komen kijken om later nog een fiets of bromfiets te kopen. Bike Totaal Boode - Dorpsstraat 103 2761 AN Zevenhuizen - Tel. 0180-634788

Hart van Holland | 2008 | | pagina 75