Ludieke actie van MVZ en de kraamhouders Kunst uit Zevenhuizen bij de Rabobank ölF.fflh léunis m WQjWpleunis.com i ZATERDAG 6 SEPTEMBER PRINSEN PRINSESSENDAG BIJ LA SORELLA m KPjauwi Ook dit jaar organiseert de Mid denstandsvereniging Zevenhui zen met medewerking van enige kraamhouders opnieuw, na het succes van vorig jaar, een leuke ludieke actie tijdens het Oogst feest. Wat houdt deze actie in? De winkelier of kraamhouder verzint zelf iets ludieks waar de klant zijn voordeel mee kan doen, een voorbeeld: Bij Hoogendoorn Optiek en hoortechniek: De eerste klant die binnen 15 minuten een kledingstuk kan tonen van Björn Borg, krijgt een Björn Borg postmanbag gratis. De kosten voor de deelnemende winkelier of kraamhouder zijn 4= 10,- per boodschap en wor den 2 maal herhaald. De dead line voor deze actie is donderdag 4 september 20.00 uur. Meld u aan bij voorkeur via de mail naar hetmekka@gastrovinonl of per fax 0180-632033 Wij zien jullie reactie graag tegemoet! Speciaal voor de 20ste editie van het Oogstfeest organi seert de Rabobank de expositie Kunst uit Zevenhuizen. Van 6 t/m 19 september is iedereen welkom om kunstwerken van kunstenaars uit de regio te bewonderen in het kan toor van de Rabobank, Dorpsstraat 190 in Zevenhuizen. Voor deze expositie opent de bank, die ook hoofdsponsor is van het Ringrijden, op zaterdag 6 september speciaal haar deuren. Een aantal kunstenaars is deze dag aan het kunst WERKEN. Bent u benieuwd hoe een kunstwerk tot stand komt? Laat u verrassen door de kunstenaars! Zij laten in de confe- renceroom en op de parkeerplaats achter de Rabobank hun vaardigheden zien aan de bezoeker. U bent van harte welkom. de Rabobank Gouwestreek vormt. De nieuwe bank heeft verschillende kantoren in de regio: Zevenhuizen- Moerkapelle, Boskoop, Gouda, Moordrecht, Nieuwerkerk aan den IJssel, Reeuwijk en Waddinxveen. Johan Tiller, de locatiedirecteur van Rabobank Zevenhuizen-Moerka- pelle is zeer enthousiast over de fu sie. "Het voordeel is dat we nu een bundeling van krachten hebben, met name voor grote bedrijven", vertelt de 59-jarige directeur vol trots. "Uiteraard blijft de Rabobank veel aandacht besteden aan par ticulieren." De heer Tiller is al 38 jaar werkzaam bij de Rabobank en werkt vanaf 2006 in Zevenhuizen- De rui is lui iuuwkoi i im i wrz.wmF huizen of zijn sterk met ons dorp verbonden. Schilderijen, voorwer pen van keramiek maar ook de beeldhouwkunst zijn onderdelen van deze expositie. Sommige kunstvoorwerpen zijn te koop, maar verkochte kunstwerken blij ven tot het einde van de expositie, 19 september, voor de bezoekers te bewonderen. Bianca Sewgobind is verantwoordelijk over de organisa tie van de expositie. De 28-jarige teamleider voor Advies Particulie ren heeft een strakke planning ge maakt. Sinds 1 januari 2008 is Ra bobank Zevenhuizen-Moerkapelle een fusie met drie andere Rabo- banken aangegaan, die nu samen De kunstenaars zijn: I. Bovekerk-v.d. Vlugt R.M. Van den Berge Mattie van Veelen-Verburg Diet Albias-Glashouwer Mevr. Renee Sleijpen Piet Kouwenhoven Wil de Vries Eva Ligthart Ton Pet Mevr. Riet Lucassen Dhr. J.D. Spek Ingrid Olieman Piet Smal Moerkapelle. Sinds de fusie is hij hier locatiedirecteur geworden. Naast Bianca Sewgobind en Jo han Tiller werken er op de locatie Zevenhuizen-Moerkapelle drie be- drijvenadviseurs, een verzekerings adviseur, een adviseur private bank ing, twee adviseurs hypotheken en vermogen, een adviseur particulie ren, twee winkeladviseurs en vier Servicemedewerkers.De keuze van de Rabobank om een kunstexpo sitie te organiseren is geen toeval. Kunst en cultuur zitten in het hart van de Rabobank, bankieren is ten slotte ook een kunst! HWvï'.itót.Vi In de hal van de Rabobank hangt een mozaïekschilderij, die gemaakt is door de bestuur colleges, directie en management team van de Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle. De vorm: vier drupppels die in elkaar overvloeien, samen vormen zij een klavertje vier; de vier banken die een fusie zijn aangegaan en sinds 1 januari 2008 samen de nieuwe Rabobank Gouwestreek vormen Eén van de druppels verwijst naar de voormalige Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle. De kleuren: groen is het groene hart waarin de Rabobank Gouwestreek is gepositioneerd, wit is de verbinding tussen de vier banken, blauw en oranje zijn de logokleuren van Rabobankorganisatie. De betekenis: Klavertje vier staat voor geluk en de fusie van de vier banken. Gebruikte stenen en tegels Zakgoed, grind, zand, split enz. Leveren/afhalen grond en zand Schuttingen, palen, bevestigingsmaterialen 1 Tevens speciale maten en/of maatwerk mogelijk 1 Zakken haardhout het hele jaar leverbaar M AJ kinderen kunnen zich laten schminken, haren laten vlechten en nageltjes lakken! Om 16.00 uur is er een MODESHOW Bengel presenteert de nieuwe najaar- en wintercollectie, het haar van de modellen wordt verzorgd door La Sorella. Ook mogen die kinderen die zijn mooi gemaakt door La Sorella, zich laten bewonderen tijdens de modeshow. BENGEL geeft op zaterdag 6 september t/m woensdag 10 september 10% KORTING OP DE GEHELE NIEUWE COLLECTIE. Kapsalon pagina 36 Oogstfeestkrant 3 september 2008 S.i 4i v o Dorpsstraat 141a 2761 AL Zevenhuizen 0180-328428 info@bengeldekinderwinkel.nl www.bengeldekinderwinkel.nl Openingstijden: Ma: Gesloten Di: 09.00-17.30 Wo: 09.00-17.30 Do: 09.00-17.30 Vr: 09.00-17.30 Za: 10.00-16.00 Adres Dorpsstraat 141b - 2761 AL Zevenhuizen Telefoon 0180-633030 Openingstijden: Ma: Gesloten Di: 8.30-17.30 uur Wo: 8.30-17.30 uur - 's middags kinderinloop Do: 8.30-17.30 uur Vr: 8.30-17.30 uur -18.00-20.00 uur Za: 8.00-14.30 uur

Hart van Holland | 2008 | | pagina 76