rente Impressie van de kunstwerken die tijdens het Oogstfeest zijn te bewonderen in de Rabobank nieuw! Jaarsparen 1|. Doe'mee aan ons wervelwindspel en win! Klantvriendelijk advies op topniveau Geen gebakken lucht bij Veerman! Uw zaken goed geregeld! Samen met ons team zijn wij u graag van dienst op het gebied van Verzekeringen Pensioenen Administratie Hypotheken Bankzaken Maak kans op een reischeque t.w.v. 50, p Winterzon ot wintersport? Nu boekbaar •-* I Alfa Accountants en Adviseurs is één van de sponsoren van het Oogstfeest in Ze venhuizen. In dit artikel stelt de organisa tie zich kort voor: Alfa is een adviesorga nisatie voor het midden- en kleinbedrijf én de agrarische sector. Voor de klanten staat Alfa klaar op terreinen als accoun tancy, belastingen en bedrijfskundige za ken. Zowel op kantoor als tijdens diverse vakbeurzen. Alfa stelt de ondernemende mens centraal. Het Oogstfeest staat bol van plezier ma ken, het gevarieerde programma biedt voor elk wat wils. Ook Alfa vindt plezier (in het werk) belangrijk. Daarom krijgen medewerkers van Alfa de ruimte om zich te ontplooien. Zodat zij met plezier wer ken aan het opstellen en controleren van jaarrekeningen, het verwerken van loon administraties en het verstrekken van advies op gebieden als sociale verzeke ringen en subsidies. Om wat voorbeelden te noemen. Zevenhuizen mag zich elk jaar verheu gen op een stijgend aantal bezoekers, het Oogstfeest is een populair dagje uit. Alfa vindt recreatie ook belangrijk, de organi satie is bijzonder actief in deze branche. Ook ondernemers in branches als de boomkwekerij, de paardenhouderij, in stallatie en techniek, de autobranche en de retail kunnen rekenen op expertise en gedegen advies van Alfa bij diverse speci fieke vraagstukken.Alfa levert adviesdien sten op topniveau en is een betrouwbare en slagvaardige partner voor de klant. Mede daarom is Alfa onlangs verkozen tot meest klantvriendelijke accountants kantoor van Nederland! Wilt u dat zelf ondervinden? Neem dan eens contact op met de professionals op een van de kantoren. Op de website alfa-accountants.nl staan alle adressen. Graag tot ziens, tijdens en na het Oogstfeest! accountants en adviseurs Geen gebakken lucht bij Veerman! Uw zaken goed geregeld! AL 1 Veerman Diensten B.V. Dorpsstraat 200 - 2761 AJ Zevenhuizen T 0180 - 63 18 66 "CRMl0 Ook kunt u zich op een bijzonder verkwikkende wijze ontspannen bij de Oxygen Bar. Actuele rente per 30 juni 2008. Rentewijzigingen uoorbehouden Veerman Diensten B.V. Dorpsstraat 200 2761 AJ Zevenhuizen T 0180-631866 E info(a)veermanadviseurs.nl I www.veermanadviseurs.nl _^STA/V0 Dorpsstraat 149 2761 AL Zevenhuizen Telefoon: 0180-632131 Fax:0180-634299 E-mail: info@zwaluw.nl Internet: www.zwaluw.nl Oogstfeestkrant 3 september 2008 pagina 37

Hart van Holland | 2008 | | pagina 77