r makelaardij n www.hof-makelaardij.nl ■.van t hof Waddinxveen Waddinxveen Zevenhuizen Zevenhuizen Zevenhuizen Rotterdam Moerkapelle Ga voor ons complete woningaanbod naar makelaardij pagina 40 Oogstfeestkrant 3 september 2008 P-van 't hof OPEN HUIS ZATERDAG 06 september van 11:00 tot 12:30 uur Graanakker 61 (modelwoning) Vraagprijs 229.500,- k.k. 5-kamer eengezinswoning De gehele beg.gr. is v.v. een bamboe parketvloer Notariskeuze is aan verkoper voorbehouden Niet klussen maar direct kunnen wonen? Is dat waar u naar op zoek bent? Dan is deze onlangs gerenoveerde tussenwoning, gelegen in de wijk Zuidpias wellicht uw woning. Bwjr. 1984, 105 m2 eigen grond, 95 m2 woonopp. en inhoud 300 m3. De woning heeft een voor- en achtertuin (Z/W). Ind.: Aangebouwde berging; Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Gesloten luxe keuken met rechte opstelling v.v. keramische kookplaat, afzuigkap en wasm.aansl.; Tuingerichte woonkamer. 1e Verd.: Overloop; 2 Slaapk. aan de v.z. met dakkapel; 1 Grote slaapk. aan de a.z. met Velux dakvenster; Badk. met douchecabine, hangcloset en wastafel met meubel. 2e Verd.: Open zolderruimte met klein dakvenster en c.v.-combiketel (Vaillant VHR); Op deze verd. kan nog een slaapk. gerealiseerd worden. Graanakker 115 Vraagprijs 229.500,- k.k. 5-kamer gerenoveerde eengezinswoning Nabij scholen en winkelcentrum gelegen Notariskeuze is aan verkoper voorbehouden Geheel gerenoveerde tussenwoning, gelegen in de wijk Zuidpias met voortuin en verzorgde achtertuin (Z/0) v.v. achterom. Bwjr. 1984, 105 m2 eigen grond, woonopp. 95 m2 en inhoud 300 m3. Ind.: Aangebouwde deels inpandige berging; Entree/hal met meterkast;Toiletruimte v.v. hangcloset en fonteintje; De gesloten luxe keuken bevindt zich aan de voorzijde en in 2008 wordt er een nieuwe opstelling met div. inb.app. geplaatst; Ruime woonkamer met trapkast en schuifpui naar de achtertuin. Ie Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z. met dakkapel; 1 Grote slaapkamer aan de a.z. met Velux dakvenster; Badkamer met douche, hangcloset, wastafel en designradiator. 2e Verd.: Open zolderruimte, waar nog een slaapkamer gerealiseerd kan worden, met aansl. wasapp. en c.v-combiketel. Een bijzonder leuke hoek-eengezinswoning Een zonnige achtertuin Oplevering in overleg U zoekt een hoekwoning in een kindvriendelijke, groene en ruim opgezette wijk van Zevenhuizen, waar uw kinderen nog naar hartenlust kunnen spelen? Dan moet u deze leuke woning eens komen bekijken. Aan een voetpad gelegen hoekeengezinswoning oit; 1984 staat op een perceel van 156 met parkeergelegenheid ngast de woning en verder met nabij gelegen speelvoorzienjpgen voor de kinderen en gesitueerd op loopafstand van scholen en de Eendrachtspolder. Begane grond: Entree/hal voorzien van closet en fonteintje; Lichte en zonnige L-vormige woonkamer circa 30 m2 incl. keuken. Volledig betegelde en vergrote badkamer voorzien van douchecabine; 3 slaap kamers op de Ie verdieping/ 2e verdiepingigrote zolder kamer van circa 15 m2 met dakkapel en een grote berging. Een fijn^yekwoning met vrijstaand garage Midder* in de wijk aan een eindigende straat Speelmogelijkheden voor de kinderen Bent u op zoek naar een fijne hoekwoning met vrijstaand garage? Dan is dit wellicht de woning die u zoekt. Deze in 1966 gebouwde woning staat op een perceel van 156 m2 welke u een heerlijk zonnige achtertuin (Zuid/West), zijtuin en voortuin biedt. De achterin in de tuin gesitueerde garage (18 m2) beschikt over een elektrische stalen garagedeur. Begane grond: Entree/ hal met laminaat vloer, trapkast en toiletruimte met hangcloset en fonteintje; Lichte doorzon woonkamer met extra kopgevelraam, laminaat vloer en open haard; Gesloten keuken met rechte keuken opstelling (2000) voorzien van inbouwapparatuur. Een kinderrijke en kindervriendelijke omgeving nabij recreatie mogelijkheden en niet ver van het centrum. Schitterende locatie aan de rand van zevenhuizen gelegen Vrij uitzicht over de polder Woonhuis met veel vrijheid Op een schitterende locatie aan de rand van Zevenhuizen gelegen vrijstaande bungalow met 4 slaapkamers. Dit woonhuis is gelegen op een perceel van maar liefst 511 m2, is gebouwd in 1963 en heeft een woonoppervlakte van 74m2. De tuin is rondom gelegen en biedt vrij uitzicht over de polder. In de achtertuin staat een grote loods voorzien van segmentdeur en een afmeting van circa 8x6 meter, welke u de gelegenheid geeft om deze te gebruiken als garage, hobby en/of klus ruimte. Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. Wilt u gelijkvloers wonen en/of zoekt u een woonhuis met veel vrijheid en privacy. Stampioenstraat 33 Vraagprijs 374.500,- k.k. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen, Zevenhuizen en Zoetermeer. Snel Communicatie ft Advertising te Stolwijk - wk 36 H0FWADDON0321 HvH 03-09 4-kamer appartement gelegen op de Ie verdieping v.v. liftinstallatie, videofooninstallatie en binnentuin Zevenhuizen, grenzend aan de gemeente Rotterdam, is gelegen aan de Rottemeren. U zoekt een comfortabel appartement welke is v.v. de nodige luxe en waar u echt zo in kunt trekken? Dit appartement heeft dit alles te bieden met een aangenaam woonopp. van 163 m2, eigen parkeerpl. in parkeerkelder en een ruime berging. Ind.: Hal met berging v.v. c.v. ketel, WTW inst.; Toilet; Zeer royale en lichte woonk. 45 m2). De ramen zijn allen v.v. elektrische sereens; Open luxe keuken v.v. inb.app. Vanuit de woonk. en de grote slaapk. bereikt men het inpandige balkon (Z/0). De grootste slaapk. is 17,5 m2 en is bij de woonk. te trekken. 2 slaapk. (16 m2 en 13 m2); Badk. v.v. een douchecabine, hang closet, dubbel wastafelmeubel en opstelplaats voor de wasmachine/droger. Bijz.: Geheel v.v. een (quickstep) laminaatvloer met v-groef uitgevoerd in zeer licht eiken en netjes afgewerkte wanden (spachtelputz); Oplevering in overleg. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen T. 0182 - 61 80 55 F. 0182 - 61 84 38 E. waddinxveen@hof-makelaardij.nl Zijde 25, 2771 EJ Boskoop T. 0172 - 23 24 94 F. 01 72 - 23 26 48 E. boskoop@hof-makelaardij.nl Dorpsstraat 154, 2761 AJ Zevenhuizen T. 0180 - 63 26 55 F. 0180 - 63 23 67 E. zevenhuizen@hof-makelaardij.nl Gelijkvloers wonen met eigen tuin - Bijdrage VvE 29,87 per maand Oplevering in overleg Bent u op zoek naar een onlangs geheel gerenoveerd 2-kamerappartement op de begane grond met de beschikking over een eigen tuin, dan is dit wellicht uw woning. Het appartement is gelegen in de wijk Oosterflank, op zeer korte afstand van de metro, bus, trein, vele winkels in Alexandrium en uitvalswegen. Verder biedt de woning u een op het Noord/Oosten gesitueerde grote tuin en een berging aan de voorzijde van het gebouw. Begane grond: Entree/hal met laminaatvloer; De woonk. is ca. 20 m2 en is voorzien van een deur naar de tuin; Open keuken met rechte keukenopstelling voorzien van inbouwapparatuur; Volledig betegelde badk. voorzien van vloerverwarming, douchecabine, 1 Slaapkamer met laminaatvloer en inbouw- kast. Kortom een leuk appartement voor diegene die graag wat kleiner en gelijkvloers wil gaan wonen maar de tuin niet kan missen. Of zoekt u een handig appartement dicht bij uw werk, dan is moet u dit keurige appartement ook zeker eens komen bekijken. 2/1 kapwoning met vrijstaande garage Unieke grote achtertuin Oplevering in overleg Goed verzorgde 2/1 kapwoning met een unieke grote achtertuin (Z) van 21 m diep en 12m breed. Bwjr. 1960, 370 m2 eigen gr. en 145 m2 woonopp. De woning is in de loop der tijden gemoderniseerd en is gelegen in een rustige straat, nabij scholen en uitvalswegen. Ind.: Beg. gr.: Entree/hal met toiletruimte v.v. closet en fonteintje; Kelderkast en m.k.; L-vormige woonk. met parketvloer, houtkachel en aangeb. serre welke is v.v. een plavuizen vloer met vloerverw. Open keuken met 2 rechte keukenopst. (1995) v.v. inb.app. Ie Verd.: Overloop; Was/ c.v. ruimte met c.v. ketel (1991); 2 Slaapk.; 2e Toiletruimte; Badk. v.v. douchecabine, ligbad en wastafelmeubel. 2e Verd.: Open zolderruimte met kopgevel ramen, dakvenster en geiser (badk.). Deze verd. leent zich uitstekend voor het realiseren van 1 of 2 slaapkamers. Kortom een unieke woning met veel ruimte in en om het huis met diverse mogelijkheden.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 80