GERRITSEN Gangmakers Polderbollen V. de /koornmolen Sprits per stuk riu 1,00 Koekje van de week 250 gram riu 2.95 Weekendbroodje 5 stuks riu 1.60 Optiek Hoortechniek Nieuwe groepslessen bij de Koornmolen! a DE AMBACHTELIJKE BAKKER Vrijdag en zaterdag Steeps 11 Lh x DIT ALLES BIJ UW AMBACHTELIJKE BAKKER GERRITSEN DIE MAAKT WAT SMAAKT. Dorpsstraat 73 - Zevenhuizen (ZH) - Tel. 0180-631412 leplaan 89 - Waddinxveen - Tel. 0182-633680 Dorrestein 8 - Nieuwerkerk a/d IJssel -Tel. 0180-318821 4* De Koornmolen: gezond en verantwoord sporten voor iedereen! Tweemanspolder 6a, 2761 ED, Zevenhuizen, tel: 0180 63 18 60, www.dekoornmolen.nl,info@dekoornmolen.nl I pagina 8 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 3 september 2008 Tijdens het oogstfeest op 6 septem ber a.s. heeft Hoogendoorn Optiek Hoortechniek een SPORTIEVE actie met de brillenlijn van De Tennislegende Björn Borg. Wie is Björn Borg: geboren in een voorstadje van Stockholm, op 6 juni 1956 als zoon van een koopman. Als snel snel kreeg hij de bijnaam "The Ice-man", Hij won in een paar jaar tijd 11 Grand Slam titels en 62 toernooien, 52x Wimbledon en 6x Roland Garos. In 1983 besloot hij te stoppen en een nieuwe carrière als zakenman te star ten. Wie een zoon of dochter heeft zal de naam Björn Borg vrijwel zeker iets zeggen, maar waarschijnlijk niet vanuit de tennisport. Zij kennen hem van casual kleding, tassen, brillen, schoenen en verzorgingsproducten. Brillen: De brillen hebben een per fecte pasvorm en zijn lekker draag baar. Alle monturen zijn uit het beste materiaal gemaakt. Titaan, Monel en Acetaat, waar overheen een kleur rijke top finishing is aangebracht. Flexibele veren en lichte materialen maken de monturen geschikt voor elke vorm van gewichtloosheid. De monturen zijn zowel voor de vrouw als man geschikt. U krijgt tijdends het Oogstfeest, bij aankoop van een correctie- of zonnebril op sterkte van Björn Borg, een "postmanbag' ter waarde van 45,- kado. In september gaan we bij de Koornmolen van start met een aantal nieuwe groepslessen. Om dit te vieren en u van harte welkom te heten, bieden wij u maar liefst 10% korting als u in de maand sep tember een abonnement afsluit!* Wat is er nieuw? Spinning: Vanaf 2 september gaan we van start met de introductiecursus Spinning. Deze cursus is geschikt voor iedereen die kennis wil maken met Spinning. Samen met onze ervaren instructeur kunt u op een rustige, opbouwende wijze aan uw conditie werken. Wij heten u welkom op dinsdag avond van 19.30 tot 20.30 uur. De meer ervaren Spinners kunnen zich uitleven tijdens de overige Spinning uren. Body 4 Shape: Vier onderdelen om in vorm te ra ken en blijven! Met behulp van een elastiek, touw, dumbel en stok traint u uw gehele lichaam. Top fit training: elke donderdagavond van 19.00 tot 20.30 uur staat één van onze instructeurs klaar om met u te trainen om uw conditie ijzersterk te krijgen. Swiss Ball: De Swiss ball is een grote opblaas bare bal waarop allerlei oefeningen gedaan kun nen worden. Je kunt er op liggen, zitten en hangen terwijl je lichaam constant bezig is om de balans te behouden. De Swiss ball is uitermate geschikt voor het trainen van de buik en onderrug. Vroege vogels zwemmen: Elke maandagochtend is ons zwembad van 7.00 tot 9.00 uur geopend voor alle vroege vogels die graag wat baantjes wil len trekken. Wist u trouwens dat ons fitnesscen trum ook elke maandag en woensdagochtend al om 7.00 uur opengaat? Gezond in beweging: Tijdens de les Gezond in beweging in ons zwembad helpen wij u om na de vakantie weer lekker fit te worden en in vorm te komen. Tijdens deze les worden zo veel mogelijk spiergroepen getraind voor een gezond lichaam. U kunt elke dinsdag van 10.00 tot 10.45 uur deelnemen. Na alle inspanning kunt u in het water blijven en heerlijk ontspannen tij dens Aquarelax, dat van 11.00 tot 11.45 gegeven wordt. U zult heer lijk fit en fris weer voor de dag komen! Kijk voor al onze lessen en ons uitgebreide les rooster op: www.dekoornmolen.nl 1 Actievoorwaarden Alleen geldig in september Alleen geldig voor nieuwe leden Alleen geldig op abonnementen, niet op ritten kaarten en zwemlessen.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 8