de pater 88 makelaardij Rehorst Bouw Rosette: Canzone: Waddinxveen: Kerkweg Oost 224 tel. 0182-61 38 22 waddinxveen@depater.nl www.depater.nl Kijk vanaf 25 september voor meer informatie over Plan Dorpstraat op: Op donderdag 25 september a.s. vanaf 17.00 uur tot 20.00 uur vindt aan de Dorpstraat 132 een informatiemiddag/avond plaats over het nieuwbouwproject "Dorpstraat te Waddinxveen". Koop-aanneemsommen vanaf 515.000,- v.o.n. Koop-aanneemsommen vanaf 399.000,- v.o.n. pagina 2 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 17 september 2008 Op een unieke locatie, nabij het oudste stukje Waddinxveen, wordt door Rehorst Bouw B.V, een kleinschalig woningbouwproject gerealiseerd. Op het voormalige Rehorst-terrein aan de gezellige Dorpstraat worden zes 2-onder-1 kapwoningen met garage (type Canzone) en vier vrijstaande woningen met garage (type Rosette) gerealiseerd. www.waddinxveenplandorpstraat.nl PLAN Met deze informatieavond begint ook de inschrijfperiode. U bent van harte welkom in het tijdelijke wooninformatiecentrum aan de Dorpstraat 132 te Waddinxveen. Op dit tijdstip zijn o.a. de makelaars aanwezig om u over het plan en de omgeving te informeren. Deze zeer compleet uitgevoerde vrijstaande woning met garage grenst met de tuin aan de Ringvaart en het uitgestrekte polderlandschap van de "Achterofsche Polder". De klassiek vormgegeven villa's zijn royaal van opzet en bieden een inhoud van circa 575 m3. De kavelgrootte varieert vanaf 299 m2 tot circa 511 m2. Rosette biedt u veel woonkwaliteit, bovendien heeft u volop keuze uit meer- en minderwerk. De villa heeft op de begane grond een royale entree met een betegeld toilet en fontein, een woonkamer met serre en open keuken, ruim 47 m2, grenzend aan het er achter gelegen terras en tuin. Naast de woning ligt de garage/berging (3,58 x 7 m1), voorzien van een geïsoleerde garagedeur met elektrische bediening. De eerste verdieping telt twee royale slaapkamers, een separate wasruimte met aansluitingen voor de wasapparatuur, een c.v. ruimte en een royale betegelde badkamer compleet ingericht met wastafel, 2e toilet, bad en separate douche. Optioneel is de woning uit te voeren met drie royale slaapkamers. Over de gehele lengte van de woning loopt de bergzolder die bereikbaar is met een vlizotrap. De woning heeft op de begane grond een speelse entree met betegelde toilet-ruimte, een L-vormige tuingerichte woonkamer met open keuken, ruim 35 m2. De keuken wordt opgeleverd met een moderne inrichting compleet met inbouw-apparatuur. Naast de woning ligt de garage/berging (3,23 x 6,47 m1), voorzien van geïsoleerde garagedeur met elektrische afstandsbediening. Deze compleet uitgevoerde halfvrijstaande woningen met garage grenzen aan de voorzijde aan de Dorpstraat en hebben een achtertuin op het westen. De charmant vormgegeven woningen hebben een praktische indeling en bieden een inhoud van 500 m3. De kavelgrootte varieert vanaf 203 m2 tot circa 266 m2. De badkamer is tot het plafond betegeld en is compleet ingericht met douche, 2e toilet, ligbad en wastafel. De tweede verdieping is bereikbaar met een vaste trap en voorzien van aansluiting was apparatuur en opstelplaats voor c.v.-combiketel. Door de standaard dakkapel bij type B biedt de zolder veel ruimte om extra slaapkamers te creëren. Het is hier heerlijk buiten wonen aan de Dorpstraat met steden als Rotterdam, Zoetermeer, Utrecht en Den Haag binnen handbereik. Zowel de 2-onder-1 kap woningen als de vrijstaande woningen, hebben tal van uitbouwmogelijkheden. Aan de achtergevel kunt u de woning uitbouwen en bij het type Rosette kunt u boven de garage extra woonruimte toevoegen.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 2