FEESTELIJKE OPENING SHOWROOM P. VISSER ZONEN DE WOLSCHUUR: HÉT ADRES VOOR BORDUUR-, BREI-, KN00PGARENS EN GEKNOOPTE KLEDEN VOORMALIG REHORST TERREIN WORDT GETRANSFORMEERD IN MOOI WOONGEBIED pagina 18 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 24 september 2008 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Waddinxveen - Begin 2009 wordt begonnen met de bouw van een kleinschalig woonproject in de Dorpstraat op het voormalige Re- horst terrein. In totaal worden er op deze locatie tien woonhuizen, waarvan zes twee-onder-een- kap en vier vrijstaande wonin gen, gebouwd. Dit project is vrij uniek voor Waddinxveen, omdat er op een reeds bestaande loca tie gebouwd wordt, waardoor de nieuwe bewoners in een mooie straat en niet in een 'bouwput' terecht komen. Daarnaast liggen de woningen aan de buitenrand van Waddinxveen, waardoor de vrijstaande huizen in een lande lijke omgeving liggen en mooie vergezichten op de Achterof- sche Polder hebben. Het project wordt ruim opgezet en er is geko zen voor traditionele ontwerpen en materiaalgebruik, zodat de nieuwe woningen in de bestaan de bebouwing van de Dorpstraat passen. De huizen worden zo compleet mogelijk opgeleverd, zodat de nieuwe bewoners zelf na oplevering nauwelijks voor Moordrecht - In het pand aan het Oosteinde 77b, waar tot circa 1963 een touwslagerij gevestigd was, zit al tientallen jaren de Wolschuur. Deze zaak was tot 1 april dit jaar in handen van de familie De Knegt, maar wegens gezondheidsklachten moest men stoppen. Nu zwaait Elly van Stein er enthousiast de scepter. Zij kent het uitgebreide as sortiment als geen ander, want ze heeft zo'n zeven jaar als medewer ker in de winkel gewerkt. Door Marianne Fortuin Van Stein: "We hebben een gro te sortering breigarens, onder andere scheerwol van Phildar en Scheepjeswol, synthetische ga rens en garens voor breimachines. Nergens in de wijde omtrek vind je zo'n groot aanbod van soorten, diktes en kleuren. Onze prijzen zijn meestal lager dan elders, omdat we in het groot inkopen. Mensen kunnen op hun gemak een keuze maken onder het ge not van een kopje koffie. Als je hier breigaren koopt, krijg je er een patroon naar keuze gratis bij. En kom je er even niet uit, dan kan ik je weer op weg helpen. We hebben ook borduurgarens en heel veel borduurpakketten. Te vens verkopen we speciale garens om kleden te knopen. Als je dat niet ziet zitten, kan je een keuze maken uit het ruime aanbod ge knoopte kleden. En zelfs het in opdracht laten knopen van een kleed behoort tot de mogelijk heden. Dat geldt trouwens ook voor breiwerk: op bestelling kan dit worden uitgevoerd. Volgende maand zal de Snuffelzolder geo pend worden, met vele koopjes, restanten en aanbiedingen." De Wolschuur is geopend van dinsdag tot en met zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur. Voor meer in formatie: 0182-349510 en www. dewolschuurvanstein.nl Geïnteresseerden zijn donderdag 25 september van harte welkom op de informatiemiddag en - avond aan de Dorpstraat 132 te Waddinxveen. Zevenhuizen - De Dorpsstraat in Zevenhuizen heeft er sinds kort een mooie showroom bij. Centrale verwarming- en installatiebureau P.Visser en Zonen heeft het bestaande bedrijf uitgebreid met een showroom, waarin de klanten de te leveren producten kunnen bekij ken en uitzoeken. Belangstellenden waren donderdag 18 september welkom om een kijkje te nemen in de showroom en de medewerkers te feliciteren. Door Marlonneke Willemsen P.Visser en Zonen is sinds 1903 gevestigd in Zevenhuizen in een pand aan de Dorpsstraat. Dit functioneerde goed, maar de klanten konden nooit de te leveren producten bekijken, om dat er geen showroom was. Toen een aantal maanden geleden het pand naast het bedrijf vrij kwam. heeft de directie besloten hier een showroom te openen. Vol gens eigenaar Fred Visser heeft dit veel voordelen. "De mensen kunnen zelf zien welke produc ten we kunnen leveren en welke systemen we aanbieden. Bij onze nevenvestiging in Hellevoetsluis hebben we al geruime tijd een showroom, die ongeveer even groot is als in Zevenhuizen. Hier hebben we gemerkt dat dit goed loopt en dat de klanten het fijn vinden om de producten ook daadwerkelijk te zien." De show room is begin september bes chikbaar gekomen en vanaf dat moment is er hard gewerkt om de ruimte zo snel mogelijk in te richten. De showroom is eventjes open geweest tijdens het oogst feest en dat was volgens Visser een groot succes. "Normaal had den we een grote tent, maar dat was nu niet nodig. Van de bezoekers kregen we erg posi tieve reacties." Voorlopig is de showroom de eerste zaterdag van de maand en op afspraak open. Door Marlonneke Willemsen deze manier door de kopers naar eigen behoefte aan te passen. Het project wordt gerealiseerd door Rehorst Bouw, dat lid is van de Stichting Klantgericht Bou wen. Deze stichting is een initia tief van Bouwend Nederland en Vereniging Eigen huis en heeft als doel om de klantgerichtheid, de opleveringskwaliteit en de kwa liteit van de totale bouwbranche te verbeteren. De stichting geeft een keurmerk uit aan bedrijven, zoals bouwondernemingen, ont wikkelaars en woningcorporaties, die duidelijk beter presteren dan de markt. Voor Rehorst Bouw be tekent dit onder andere dat bij de oplevering van de woning er nauwelijks tot geen opleverings- punten mogen zijn. Hierdoor ver plicht de onderneming zichzelf om een hoge kwaliteit te leveren, wat vooral ten goede komt aan de klanten. De verkoop is in han den van De Pater Makelaardij. extra's hoeven te investeren. Zo zijn er bijvoorbeeld al vergunnin gen aangevraagd voor eventuele uitbreidingen van de woning; de kopers kunnen kiezen uit een groot aantal opties. Hiervoor is een speciale lijst samengesteld, zodat de nieuwe bewoners ach teraf niet voor verrassingen ko men te staan. In deze lijst staan bijvoorbeeld opties voor kleine details, zoals extra stopcontac ten, maar ook grote elementen, zoals de inrichting van de zolder verdieping. De woningen zijn op

Hart van Holland | 2008 | | pagina 18