RF/MBC Noord park de pater www.wonen in noordpark.nl Comfortabel en behaaglijk. 89 gloednieuwe woningen verrijzen er binnenkort aan de rand van Waddinxveen. Een levendig nieuw wijkje, met koopwoningen in allerlei soorten en maten. Het wordt zelfs al de nieuwe goudkust van Waddinxveen genoemd. Vanwege de mooie ligging - naast een natuurgebied en de Gouwe - en de minstens zo mooie plannen. De verkoop verloopt voorspoedig. Daarmee worden de ambitieuze plannen langs de Noordkade nu echt concreet. Geschakelde villa's Deze luxe villa's aan de Noordkade zijn georiënteerd op de Gouwe. Voor en achter hebben ze een royale tuin. Aan de voorzijde grenst de tuin aan een brede sloot. Het erf is toegankelijk via een bruggetje, kenmerkend voor landelijk wonen in het Groene Hart. De villa's zijn zeer ruim opgezet (van 218 tot 256 m2) inclusief een garage. Met de verschillende opties kan de woning helemaal worden aangepast aan de persoonlijke woonwensen. Koopsommen vanaf 450.000,- v.o.n. Vrijdag 3 oktober en zaterdag 4 oktober Kerkweg Oost 224 Waddinxveen T 0182-61 38 22 waddinxveen@depater.nl makelaardij Zuidplaslaan 198 Waddinxveen waddinxveen@makelaarscentrum.nl T 0182-63 60 21 makelaarscentrum Eigenzinnige startersappartementen De kleinschalige appartementengebouwen zijn ontworpen als moderne stadsvilla's, met slechts twee woningen per verdieping. Dat levert bijzondere appartementen op, met aan één kant een grote, vrij indeelbare ruimte voor wonen en koken, en aan de andere zijde een royale slaap-badcombinatie. Koopsommen vanaf circa 155.000,- v.o.n. Luxe panorama appartementen Wonen op de grens van dit beschermde natuurgebied is elke dag weer even bijzonder. Zeker in een riant nieuwbouwappartement dat ruimschoots voldoet aan de strenge eisen van deze tijd. De panorama-appartementen hebben een brede gevel aan de polderzijde, zodat u vanuit elke kamer een spectaculair en vrij uitzicht heeft over de polder. Alle appartementen beschikken over drie royaal bemeten kamers en een woon- oppervlak van in totaal 101 tot 121 m2. Koopsommen vanaf circa 240.000,- v.o.n. Komend weekeinde zijn er speciale inloopdagen bij de makelaars. U kunt dan al uw vragen stellen en er liggen uitgebreide brochures klaar. Als u geïnteresseerd bent, mag u dit niet missen. Vrijdagavond van 17.00 tot 21.00 uur Zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur pagina 12 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 1 oktober 2008 Kom naar de infodagen MAKEL

Hart van Holland | 2008 | | pagina 12