EÉN SMS'JE ZORGT VOOR MINUUT GRATIS WINKELEN ONDERSCHEIDINGEN AAN RIDDERS VAN DE WEG INFORMATIEAVOND KVK OP 6 OKTOBER DH 17 OPENT OP 16 OKTOBER IN MOORDRECHT Je eigen zaak: Alles valt of staat met een goede voorbereiding PHHNMmi *"*1 &r-:is2 .C'P'fF. 182 'RjSSMS 4lh Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 1 oktober 2008 BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Waddinxveen - De familie Kruijff mocht vrijdag 26 september één mi nuut gratis winkelen in de Plusmarkt aan de Zuidplaslaan. "Ik stuurde een sms'je tijdens Symfonica in Rosso. En daarmee wonnen we dit"; mevrouw de Kruijff is 'helemaal hoteldebotel'. "De voorpret alleen al. We zijn gelukkig trouwe bezoekers van deze supermarkt, je zal toch maar in een onbekende supermarkt die minuut gratis mogen winke len." En straks naar het voer, voor geen kat. Door Joke Heikens "Mijn man werkt veel in het bu itenland; voor het concert van Symfonica in Rosso met Lionel Richie was hij speciaal eerder naar huis gekomen, omdat ik daar graag naartoe wilde", gaat mevrouw de Kruijff verder. "Ik zag dat je kon sms'en en dat deed ik om hem te bedanken. Ik had nooit gedacht dat we daarmee iets zouden winnen." Voor de familie de Kruijff is dit niet de eerste keer dat ze iets win nen. "Ongeveer vier jaar geleden wonnen we een geheel ver zorgde reis naar Nieuw Zeeland voor twee personen, dat was ook helemaal te gek", vertelt de heer Nijkerk/Waddinxveen/Nieuwer- kerk aan den IJssel - De minister van Verkeer en Waterstaat, ir. C.M.P.S. Eurlings, heeft zaterdag 27 september aan chauffeurs in het beroepsgoederenvervoer over de weg onderscheidingen uitgereikt, behorende bij de titel 'Ridder van de Weg'. De uitreiking van de onderschei dingen vond plaats in het kader van het op 1 januari 1966 geïn troduceerde Veiligheidsplan voor het beroepsgoederenvervoer over de weg. Het Veiligheidsplan is niet alleen ingesteld ter voorkoming van schade maar ook om een positie ve bijdrage te leveren ter bevor dering van de verkeersveiligheid in het algemeen. Chauffeurs van bedrijven die deelnemen aan het Veiligheids plan, komen in aanmerking voor een onderscheiding als Ridder van de Weg wanneer ze geduren de een aaneengesloten periode van respectievelijk twintig, tien, vijf en drie jaar niet door eigen schuld bij een verkeersongeval betrokken zijn geweest. De heer De Langen uit Waddinx veen van transportbedrijf Van Noort Bedrijven BV en de heer Stout uit Nieuwerkerk aan de IJs sel van Transportbedrijf Van Uden Logistics BV kregen een gouden onderscheidingen voor tien aan eengesloten jaren schuldvrij rij den. Voor meer informatie; www.riddersvandeweg.nl Moordrecht - "Vanaf 16 oktober zal de deur open staan voor ie dere levensgenieter die het pret tig vindt om in de mooiste en modernste slijterij van Nederland zijn of haar inkopen te doen." De eerste franchise slijterij van DH17 wordt geopend in Moor drecht. Een prachtig en nieuw winkelcentrum van de plaats die onder de rook van Gouda de consument een leuk aanbod biedt. En dus vanaf 16 oktober met een mooie, moderne slijte rij/wijnhandel erbij. Een prachtig pand met een mooie, opvallende vloer en fantastische op maat ge maakte presentatiemogelijkhe den. Modern en eigentijds, met als belangrijkste kenmerken: een uitgebreid én up-to date gedes tilleerd assortiment. Een ambiti eus wijnassortiment waar ze niet alles aanbieden, maar wel elke wijndrinker uitgebreid kunnen helpen. "Kom en Geniet" zegt DH17-man Johan Rijnart. Reeuwijk/Regio - Altijd al gedroomd van een eigen zaak? Op maan dag 6 oktober is iedereen die plannen heeft voor het opzetten van een eigen onderneming van harte welkom op de startersavond in Za lencentrum De Brug aan de Dunantlaan 1 in Reeuwijk. Aanvang 19.30 uur, zaal open 19.00 uur. de Kruijff. Hij is degene die met een karretje de winkel doorrent en in één minuut zoveel mogelijk boodschappen inlaadt. Er mocht van ieder artikel maar één exem plaar meegenomen worden, dus inladen op één plek was niet mo gelijk. "Maar je moet niet gaan lopen", zei meneer de Kruijff na afloop. "Mijn fout was dat ik te veel ging lopen, je moet op één plek gaan staan en dan twee me ter om je heen dingen pakken." Toch viel de oogst niet tegen: 109,40 euro. Het geoogste pak kattenvoer leidde tot hilariteit. "We hebben niet eens een kat." Met waspoeder, veel zakken pa tat, ijs en vleeswaren en nog veel meer kan de familie even vooruit. Op de startersavond kunnen potentiële ondernemers zich oriënteren bij de stands van de diverse partijen waarmee je als starter te maken krijgt, zoals de belastingdienst, lokale banken, een accountant, het Regionaal Bureau Zelfstandigen en de Kamer van Koophandel Rotterdam. Nuttige en praktische tips Deavondstartmeteen presentatie van de Kamer van Koophandel. Daarin komen allerlei nuttige en praktische onderwerpen aan bod, zoals: het ondernemingsplan, een administratie opzetten en parttime ondernemen. Vooraf en in de pauze kunnen de deelnemers een bezoek brengen aan de informatiemarkt. Op deze markt treft men stands aan van de diverse partijen waarmee je als starter te maken krijgt, zoals een belastingadviseur, een adviseur van de bank, een accountant of eenstartersadviseurvan de Kamer. Na de pauze delen net gestarte ondernemers uit de regio hun ervaringen met de toehoorders en geven zo een realistisch beeld uit de praktijk. Aan het eind van de bijeenkomst is er een paneldiscussie van deskundigen met aansluitend de mogelijkheid een bezoek te brengen aan de informatiemarkt. Deelnemers dienen zich vooraf aan te melden op: www.kvk. nl/startersavond, of via 010- 4027610. De Kamer van Koophandel geeft voorlichting, informatie en advies aan gevestigde en startende ondernemers, zorgt voor de up-to-date registratie van 160.000 bedrijven, stichtingen en verenigingen, stimuleert de economie en adviseert overheden namens het bedrijfsleven in haar gebied. «inri»' Goud voor De Langen

Hart van Holland | 2008 | | pagina 18