Herfst 'Knaap Moduulwoningen bouwde ons droomhuis' >r- is- *n er te ;n, 39 w. Me >ef Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 8 oktober 2008 pagina 21 Herfst (of najaar) is een van de vier seizoenen. De herfst loopt (ten noor den van de evenaar) officieel van 21 september t/m 20 december, maar het astronomisch bepaalde begin van de herfst is de herfstnachtevening (rond 23 september op het noorde lijk halfrond en rond 20 maart op het zuidelijk halfrond). De zon gaat dan door het herfstpunt en de dag en de nacht zijn nagenoeg even lang. De herfst eindigt met de winterzon newende (rond 22 december op het noordelijk halfrond en rond 21 juni op het zuidelijk halfrond). Om praktische redenen begint de meteorologische herfst eerder, op 1 september op het noordelijk halfrond en op 1 maart op het zuidelijk half rond. Deze duurt dan tot 1 decem ber respectievelijk 1 juni. Tijdens de herfst gaan planten (o.a. loofbomen) hun bladeren verliezen. In de herfst wordt het flink kouder dan in de zomer, hoewel er periodes met warmte kunnen optreden, de zogenaamde nazomer. Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie De opdrachtgever kocht een kavel in Nesselande. Knaap Moduulwoningen sprong snel in het oog als potentiële bouwer van hun droomhuis. "We heb ben met behulp van internet en bro chures ons georiënteerd, zo kwamen we bij Knaap Moduulwoningen terecht. Zij zijn gevestigd in deze regio, dat had voordelen. Ze zijn goed bekend met de bestemmingsplannen. Los daarvan sprak de manier van bouwen aan. Al met al hadden we er een goed gevoel bij." Te rugkijkend op het bouwproces heeft de opdrachtgever lovende woorden. "Ik heb veel ervaring in de bouw en het was de tweede keer dat ik een eigen woning liet bouwen, ik wist wat ik wilde. Knaap Mo duulwoningen bood mij alle ruimte mee te denken en het overleg was steeds erg prettig. Ik had regelmatig contact met de uitvoerder en andere jongens op de bouw, ging er vaak even kijken en voelde me welkom. Daardoor kon ik direct scha kelen op de laatste kleine dingen. Dat heeft eraan bijgedragen dat alles naar wens is verlopen en het aantal oplever- punten te verwaarlozen was. Ik kan niet anders zeggen, ik heb geen enkele op- of aanmerking, we genieten naar volle tevredenheid van onze K nieuwe droomwoning!" Voor meer informatie: www.knaapmoduulwoningen. nl of 010-22 21 000. KNAAP MOOUUIWOMINCIM

Hart van Holland | 2008 | | pagina 21