GOUWELUX ZONWERING KORTING!! intratuin BHm Consument kiest Intratuin als Beste Winkelketen voor Tuin en Dier Veel comfort, ruimte en luxe WONING- M STOFFEERDERS A morgana VERKOPER op aluminium rolluiken! Fulltime/parttime M Dit najaar volop profiteren!! elektrisch of handbediend. binnen Van der Linde Kom langs in onze showroom en ontdek onze najaarsaan bieding en de uitgebreide collecties binnen- en buitenzonwering! ALLES VOOR BINNEN- EN BUITENZONWERING Zonneschermen Markiezen Serreschermen Rolluiken Buitenjaloezieën Sereens Parasols Vouwgordijnen Rolgordijnen Jaloezieën Piissé/Duette Lamellen Horren Shutters Reparatie Onderhoud 20% Intratuin is door de Nederlandse consu ment uitgeroepen tot Beste Winkelketen in de categorie Tuin en Dier. Deze prijs is maandag 6 oktober uitgereikt tijdens het Beste Winkelketen Event in Villa ArenA die onder leiding stond van Felix Meurders. In totaal hebben dit jaar maar liefst 775.000 consumenten gestemd. De Retail Jaarprijs is de meest prestigieuze en belangrijkste onderscheiding in de detailhandel. Alge meen Directeur van Intratuin Nederland ■■H Marcel van Brakel: "Ik ben er trots op dat Intratuin dit jaar de prijs van Beste Winkel keten in de categorie Tuin en Dier in ont vangst heeft mogen nemen. Vooral omdat het onze klanten zijn die ons gekozen heb ben. Zij zijn het waar we het met z'n allen binnen Intratuin voor doen en een mooiere beloning kan ik me dan ook niet bedenken. Uit deze verkiezing blijkt maar weer eens dat we met onze Intratuinformule op een goede manier inspelen op de wensen van onze klanten." Naast de gewonnen categorie Tuin en Dier, was Intratuin ook genomineerd in twee andere categorieën. Marcel van Brakel: "Onze derde plaatsen voor Beste Winkelketen in zowel de categorieën Wonen als Waren huis/Huishouden zijn een bevestiging dat we het ook goed doen op het gebied van sfeer en interieur. Onze felicitaties gaan na tuurlijk uit naar de winnaar IKEA in deze beide categorieën, net als naar alle andere categoriewinnaars." Als een van de bran chewinnaars maakt Intratuin nu kans om overall winnaar te worden en zich een jaar lang Beste winkelketen van Nederland te mogen noemen. Over Intratuin Intratuin, de groene belevenis. Intratuin is een belevenis in elk seizoen. Als tuincen trum en sfeerwinkel maakt Intratuin win kelen voor tuin, huis en balkon tot een ple zierige én inspirerende vrijetijdsbesteding. Kleurrijk, met een overvloed aan planten en bloemen. Sfeervol, met een ruim aan bod woonaccessoires en seizoensartikelen. Praktisch, met een compleet assortiment dierenverzorgingsproducten. Gastvrij met een gezellig tuincafé en een speelhoek voor kinderen. En altijd biedt Intratuin iets extra's: stylingtips, speciale acties en crea tieve workshops die onze klanten elk bezoek weer op nieuwe tuin en woonideeën brengen. De nieuwe trendy walk-in serie Duplo van HÜPPE zorgt voor nog meer ruimte, comfort en luxe tijdens het douchen. De serie is ontwikkeld voor open interieurs maar kan natuurlijk ook in afgescheiden badruimten worden toegepast. Dankzij de markante details past de serie Duplo zowel bij modern klassiek als bij trendy en moderne interieurs. De opvallende hoe kige details geven deze serie een onder scheidend en opvallend designbeeld. HÜPPE levert de serie Duplo in 8 verschil lende breedtematen van 1 tot 2 m, bij hoogten van 2 m. De doordachte con structie bestaat uit twee glazen wand- delen, een design bevestigingsstang en mooie bevestigingsbeugels van hoog waardige materialen. De geïntegreerde handdoekhouder maakt het geheel per fect. Optioneel is een zeephouder lever baar. Het stabiele glas wordt standaard in het onderhoudsvriendelijke "anti-plaque" geleverd (minder kalkaanslag). Voor meer informatie: HÜPPE B.V (078)610 20 22 hueppe.nl@hueppe.com www.huppe.nl —TIM - I Duplo: stijlvol design, ongekende ruimte, perfecte details Voor wonen en werken www.vanderlinde-waddinxveen.nl Momenteel zijn wij op zoek naar: Van der Linde voor wonen en werken is een middelgroot familiebedrijf (1.700 m2) in Wad- dinxveen. Het is een service- en advieswinkel voor de aanschaf van sfeerbepalende gordijnen, binnen- en buitenzonwering, laminaat, parket en vloerbedek king. Het ophangen van gordij nen en zonwering en het leggen van vloerbedekking en parket wordt graag door Van der Undf voor de klant verzorgd. MEER DAN SLAPEN www. morgana-waddinxveennl Morgana slaapkamers van der Linde is een middelgrote slaap kamerspeciaalzaak die zich met name richt op het midden en hoog segment. Met merken als Hülsta. AupingPullman. Svedex, Ergosleep enz. vindt u bij Morgana slaapkamers van der Linde alles op het gebied van slapen. Profiel functie: In deze functie houdt men zich bezig met het leggen of plaatsen van tapijt, vinyl, parket, gordijnen e.d. Profiel kandidaat: U werkt graag met mensen en heeft een klantge richte instelling. Verder bent u in staat om zowel individueel als in teamverband te werken. U bent in het bezit van rijbewijs b. Profiel functie: In deze functie houdt men zich bezig met de verkoop van slaapkamermeubels, matrassen, boxsprings e.d. Daarnaast houdt men zich bezig met het adviseren van klanten op het gebied van woninginrichting. Profiel kandidaat: U heeft ervaring in de verkoop en kennis van slaap kamermeubels, matrassen en alles wat daarbij hoort. Kennis op het gebied van woninginrichting is geen must, maar geniet wel de voorkeur. Wat hebben wij te bieden. Wij bieden u een functie binnen een team van gezellige collega's. Verder bieden we een prima salaris en een interessant pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Stuur dan een sollicitatie naar: Van der Linde T.a.v. Henk van der Linde Dorpstraat 38 2742 AJ Waddinxveen info@vanderlinde-waddinxveen.nl pagina 24 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 8 oktober 2008

Hart van Holland | 2008 | | pagina 24