KRANT www.tofingouda.nl KRANT: Jaargang 2 nr. 3 Oplage 140.000 eten, drinkgp^Tuitgaan Gouda is het hart van de randstad. In Gouda vindt u schitterende historische monumenten. Wat dacht u van ons prachtige stadhuis op de Markt, de Waag en de geweldige Sint-Janskerk! En dit is slechts een kleine greep uit al het moois wat Gouda te bieden heeft. Tof is trots dat het gevestigd is op de Markt in Gouda. Wij presenteren u in deze krant ons nieuwe menu, het kerstdiner en kaarsjesavond menu. Onze keukenbrigade heeft zich wederom culinair overtroffen om u te verwennen. Onze uitgaansagenda is spectaculairder dan ooit. Met een enorme diversiteit voor jong en oud, van theater tot feest. Ook staat deze winter onze bovenverdieping die zeer geschikt is voor vergaderingen, bruiloften en partijen weer geheel voor u klaar. Om ons verwarmd en gezellige terras niet te vergeten. Wij wensen u veel leesplezier met onze nieuwe krant en ontvangen u graag in TOF! Wij nodigen u uit om gezellig langs te komen in Gouda! Gouda kreeg dit jaar een tweede ster voor veilig winkelen. Winkeliers en horeca werken met z'n allen keihard om Gouda aantrekkelijk te maken om te komen winkelen in het enorme aanbod en diversiteit aan winkels, om te komen lunchen en dineren in een van de vele eetcafeetjes en restaurants die Gouda rijk is en ook 's avonds biedt Gouda een ruim aanbod aan uitgaansgelegenheden. Gouda heeft geweldige festivals! De Kaasmarkt, Gouda Jazz, Gouda Culinair, Koninginnendag en Oranjenacht en de Kermis. Het winterplein met een echte schaatsbaan, havenstaddagen en nog veel meer.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 49