0T(2O Permanente ontharing met laser! Q De Beste bijverdienste! Het KLPD zoekt teamspelers die hoge snelheden aandurven www.hartvanholland-online.nl Instrumentatie-/Service Technicus VüfodutideMjl' de UaU w In 3 - 5 behandelingen: Gelaat (deels vergok uw verzekmt Behandeling door erkend huidtherapeute. Voor informatie: Praktijk voor Huid- en Oedeemtherapie Lijsterlaan 51a, 2665 TJ Bleiswijk Telefoon: 010 5299316 of 06 25346377 www.huidtherapeute.nl PCM Distributiebedrijf vraagt BEZORGERS m/v voor de bezorging van de ochtendkranten AD Haagsche Courant, Trouw en de Volkskrant. En de middagkranten AD Haagsche Courant en NRC Handelsblad In Zevenhuizen Verdienste ochtend 195 euro per 4 weken Verdienste middag 140 euro per 4 weken één uurtje werk per dag (6 dagen) een gratis regenpak elke dag een gratis krant Heb je interesse in de snelste bijverdienste voor bijna alle leeftijden? Minimumleeftijd 15 jaar. Bel: 06-42 91 90 33 of surf naar www.krantenbezorgen.nl Allround Politiemedewerker Verkeer w Werkzoomheden: pagina 38 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 15 oktober 2008 Het Korps landelijke politiediensten (KLPD) werkt aan de veiligheid en leefbaarheid van de maatschappij, nationaal en internationaal. De uiteenlopende taken van het korps maken het een veelzijdige organisatie. Het KLPD bestrijdt de (inter)na- tionale georganiseerde misdaad en houdt toezicht op snelwegen, in de lucht, rond het spoor en op het water. Justitie en de regionale politie vragen regelmatig om ondersteuning van het korps met gespecialiseerde mensen, materieel en technologie. De DVP is onderdeel van het Korps landelijke politiediensten en levert een belangrijke bijdrage aan een veilig en betrouwbaar verkeer- en vervoerssysteem in Nederland. Daarin is de dienst onder andere verantwoordelijk voor het uitvoeren van snelheids-, alcohol- en technische controles. Voor de Dienst Verkeerspolitie van het Korps landelijke politiediensten zijn wij op zoek naar collega's die graag een bijdrage leveren aan de verkeersveiligheid op de Nederiandse snel wegen. Door surveillance en toezicht verzorg je de doorstroom van het verkeer, waarbij je ook zorg draagt voor de administratieve af handeling van de processen-verbaal. Jij bent dé teamplayer die op een juiste en respectvolle wijze bij calamiteiten of onge vallen op kan treden. Daarbij verleen je hulp en informeer je de andere weggebruikers. Ten slotte is het jouw taak bij de DVP om gevaar lijk rijgedrag, overtredingen en criminaliteit aan te pakken. «WAAKZAAM EN DIENSTBAAR» Profiel Wij vragen een politiediploma op minimaal niveau 3 of 4 en ervaring in de basispolitiezorg. Je hebt kennis van de wegen- en verkeers- wetgeving. Ben je in het bezit van cursussen op het gebied van bijvoorbeeld recherche, milieu, gevaarlijke stoffen of de arbeidstijden wet? Dan is dat een pre. Je werkt graag in teamverband en vindt het geen probleem om op 24-uurs basis ingezet te worden. Daarnaast wil je jouw kennis verder uitbreiden en jezelf door middel van cursussen verder ontwikkelen. Ten slotte spreekt het voor zich datje over de volgende competenties beschikt: flexibiliteit, klantge richtheid, probleemanalytisch vermogen en stressbestendigheid. Salaris Het bruto maandsalaris bedraagt maximaal 2.757,- (schaal 7 BBP) op basis van een 36- urige werkweek, exclusief 8% vakantietoeslag en een eindejaarsuitkering. De plaats waar je komt te werken is Waddinxveen. Het KLPD zoekt ook jou. Bijzonderheden Een rijtest en een veiligheidsonderzoek (P) maken deel uit van de selectieprocedure. Na aanstelling krijg je een interne opleiding van minimaal 6 weken. De Dienst Verkeerspolitie hecht waarde aan een uniform en landelijk optreden. Van kandidaten wordt verwacht dat zij aan dit beleid een positieve bijdrage leveren. interesse? Neem voor meer informatie over de functie- inhoud en de sollicitatieprocedure contact op met de medewerkers van de afdeling Werving en Selectie op telefoonnummer (033) 460 460 8. Solliciteren Graag ontvangen wij jouw motivatiebrief en CV onder vermelding van "Medewerker Ver keer" vóór 8 november 2008 per e-mail: wervingenselectie@werkenbijhetklpd.nl. Kijk voor overige vacatures bij het KLPD op www.werkenbijhetklpd.nl. Kijk voor vacatures op: Voor onze service-ofdeling zoeken wij een: TQC is een internationale onderneming actief in productie en handel van meet-, inspectie- en laboratoriumapparatuur voor professionals in de oppervlakte behandeling. In ons afzetgebied zijn wij onbetwist marktleider. (fulltime) Wij zijn in het bezit van het IS09001 certificaat. Wat WWW.TQC.EU Het kalibreren van elektronische - en mechanische meetopparotuur. Het repareren van elektronische - en mechanische meetapparatuur na zelfstandige analyse Het beheren van de gebruikte stondoarden en bijbehorende certificaten. Het actief verbeteren, opzetten en automatiseren van de processen binnen de service-afdeling. Wij vragen: Een afgeronde opleiding Elektrotechniek (El) Niveau 4, BOL of MTS, eventueel aangevuld met kopjaar meet regel-/procestechniek of relevante praktijkervaring. Een zelfstandige en accurate werkhouding. Oog voor kwaliteit. Goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal Ervaring met software als Microsoft Word, Excel, Outlook, Powerpoint en Access. Kennis van PerfectView en programmeren in Visual Basic is een pré. Wij bieden: Een veelzijdige baan met grote zelfstandigheid. Een kleine en informele organisatie met actieve en betrokken collega's Een goed salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerd? Stuur uw sollicitatiebrief met uw persoonlijke gegevens en cv binnen twee weken naar: TQC bv, t.a.v. de heer George Moonen, Postbus 50,2760AB Zevenhuizen. Bel voor meer informatie naar 0180-631344, of kijk op www.tqc.eu.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 38