I 1 Zevenhuizenpos Zuid provmr.e holland FRUIT Ploegleider (fun time) Kennisgeving Besluit uniforme saneringen Wet bodembescherming CATEGORIE IMMOBIEL Onderwerp Inspraak Inlichtingen 'x "O C ra Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 17 september 2008 van Dibec Milieutechnisch Adviesbureau te Arnhem, als gemachtigde van De Staat (Verkeer en Waterstaat) te Leiden een melding ontvangen ingevolge artikel 39b van de Wet bodembescherming. Het betreft het voornemen om verontreinigde grond te saneren ter plaatse van de noordberm Rijksweg A12 (spot 15: hm 19.6 - 20.8) te Moerkapelle in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. De melding zal door Gedeputeerde Staten worden getoetst aan artikel 39b van de Wet bodembescherming, het Besluit uniforme saneringen en de Regeling uniforme saneringen, waarna zij de melder binnen 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk zullen berichten of deze in overeenstemming is met hiervoor genoemde regelgeving. Indien dat het geval is, kan de melder vanaf vijf weken na de datum van ontvangst van de melding aanvangen met de sanering. De schriftelijke mededeling van Gedeputeerde Staten is geen beschikking in de zin van artikel 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb); zodoende is geen bezwaar en/of beroep mogelijk. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het Centraal Registratie en Meldingenpunt van bureau Sanering in Eigen Beheer, telefoon (070) 441 71 87. Deze locatie en procedure is geregistreerd onder code ZH166609122 B95. Nadere informatie over het Besluit en de Regeling uniforme saneringen (BUS) kunt u ook vinden op de site van www.vrom.nl/bus Roveg Fruit BV is een dynamisch bedrijf dat zich bezighoudt met de import en export van groenten en fruit. Nu nog vanuit Bleiswijk, maar vanaf medio 2009 vanuit ons nieuwe pand in Waddinxveen. Bij Roveg dient de Paktafel voor het selecteren van verschillende kwaliteiten fruit en het ompakken naar andere colli. Voor de Paktafel zijn wij op zoek naar een: De ploegleider paktafel werkt in de loods en is verantwoordelijk voor: Aansturen personeel paktafel; Plannen en inhuren uitzendkrachten; Analyseren weekagenda ompak en afstemmen planning; Verantwoordelijk voor juiste ompak (kosten/baten analyse); Informeren over gemaakte kosten per partij; Informeren over omgepakte hoeveelheden en eventueel uitval. Jij hebt: Bewezen leidinggevende ervaring; Ervaring in de AGF-branche; Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; Een flexibele instelling; je bent stressbestendig en je maakt met je team het werk af; Een hands on mentaliteit. Wij bieden: een afwisselende functie binnen een jong bedrijf; een prettige en informele werksfeer; prima salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben jij de juiste persoon voor deze dynamische baan? Stuur dan voor 3 november je sollicitatiebrief met CV naar: Roveg Fruit BV Afdeling Personeelszaken Postbus 136 2665 ZJ Bleiswijk of per e-mail naar: pz@roveg.nl Voor meer informatie kun je contact opnemen met de afdeling personeelszaken, telefoonnummer 010-5241713. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. QJ JQ QJ IL. JZ v» CL) s_ LL Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 15 oktober 2008

Hart van Holland | 2008 | | pagina 5