kaartverkoop de zwaluw, tel f KERSTVAKANTIE www.pleunis.com Sponsors bedankt! Bi] ons kunt u terecht voor: ©e ioffi' stff*r i Tuinmaterialen - Service en Onderhoud alle merken auto's - Airco Service - Nieuwe en Gebruikte auto's - Uitlezen van technische storingen - APK keuring dftijif voor u k[aa - We leveren ook schuttingen op maat pagina 22 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 19 november 2008 Namens de theatercommissie Swanla, Inge Dalderup Rest mij vanaf deze plaats niet anders dan alle sponsors van de theaterkrant heel erg te bedanken voor het afgelopen jaar en u allen heerlijke feestdagen toe te wensen. Dagen waarin wel eens ge mijmerd wordt over het afgelopen jaar en waarover wij vanuit de theatercom missie kunnen zeggen, fijn dat u er weer bij was en wat heerlijk dat we u weer gaan zien in uw theater in 2009. In de kerstvakantie, op zaterdag 27 de cember, of zoals sommige dat tegenwoor dig noemen derde kerstdag, hebben wij speciaal voor kinderen vanaf 8 jaar een jeugdprogramma. Gebracht door Theater Rode Purk: 'Poep aan je laars. Poep aan je Laars is een klein helder verhaal waarin twee grote thema's uit het dagelijks leven op clowneske wijze worden verteld: geld en de liefde en hoe die soms met elkaar op gespannen voet staan. Poep aan je laars heeft ritme, muzikaliteit, vaart en natuurlijk humor. Er wordt gezongen, Latijn gesproken en geknoeid met pindakaas. Twee clowns Mario en Ludo zijn twee clowns die ru ziën over een plastic spaarvarken. Er zitten al veel euro's in het spaarvar ken. Mario houdt van het varken alsof het zijn huisdier is. Ludo wil het geld alleen maar uitgeven en hij wil het var ken slachten..., met een zaag. Mario wil dit voorkomen. Wordt het sparen of slachten? De strijd tussen Mario en Ludo heeft een verrassende ontknoping. Theater Rode Purk Onder de naam Theater Rode Purk spelen Arthur Pirenne en Hans Koops alias Ma rio Ludo hun voorstellingen vol verve en enthousiasme. Poep aan je laars werd eerder uitgebracht voor volwassenen on der de titel Escremento. Arthur Pirenne en Hans Koops verworven er nationale bekendheid mee en een 10+ tijdens de finale van het Amsterdams kleinkunst- festival in 1997. Matjan Berk schreef over Rode Purk: "Soms gebeuren er kleine wonderen, ook wel grotere Mario en Ludo, een naam om te onthou den". De voorstelling begint om 15.00 uurNa afloop is er gratis limonade en een trak tatie voor de jeugd. Dus komt het zien en laat je venassen door de twee clowns die een groot thema neerzetten. Hf V Autobedrijf Ed Hemink - Nijverheidscentrum 12 - Zevenhuizen T: 0180-633382 - info@autobedrijfedhemink.nl - www.edhemink.nl Gebruikte stenen en tegels Zakgoed, grind, zand, split enz. Leveren/afhalen grond en zand Schuttingen, palen, bevestigingsmaterialen Tevens speciale maten en/of maatwerk mogelijk Zakken haardhout het hele jaar leverbaar 2761 KC Zevenhuizen Tel. 0180 - 32 80 85 Fax 0180-32 8019 Mob. 0653 - 54 91 66 f.pleunis@12move.nl

Hart van Holland | 2008 | | pagina 22