Rabobank Genomineerden Tuinbouw Ondernemersprijs 2009 bekend Kennis op de plank in de bibliotheek Rabobank Gouwestreek Afsluiting Lerend Bedrijven Netwerk 2008 Winnaars Najaarsactie Winkeliersvereniging Moerkapelle Een ondernemende bank voor een ondernemende regio pagina 2 Hart van Holland Dé krant voor de Zuidpias 19 november 2008 De jury van Stichting Tuinbouw Ondernemersprijs heeft de genomineerde bedrijven voor 2009 bekendgemaakt. De kwaliteit van de genomineerde bedrijven is volgens de jury dit jaar erg hoog. Voor de Tuinbouw Ondernemersprijs 2009 zijn vier bedrijven kanshebber. De vier nominaties gaan naar: A.C. Hartman Beheer BV, Red Star Trading, Van den Berk Boomkwekerijen B.V., LKP Plants. De komende weken buigt de jury zich over de mogelijke prijswinnaar. LKP Plants, Moerkapelle is klant van Rabobank Gouwestreek LKP Plants is marktleider in Bromelia potplanten en gaat zeer marktgericht te werk door alleen de allerbeste kwaliteit in een compleet assortiment aan te bieden. Op het gebied van automatisering, samenwerking en energie neemt het bedrijf een voortrekkersrol waarbij zij openheid van zaken geeft aan collega's, leveranciers en handelaren met het uitgangspunt dat ze er samen sterker van worden. LKP Plants is voorgedragen door Flynth Adviseurs en Accountants. Rabobank Gouwestreek heeft de voordracht van harte ondersteund. Nog één juryronde Bovenstaande genomineerden worden door de jury meegenomen in de volgende beoordelingsronde. Omstreeks 11 december wordt de prijs winnaar bekend gemaakt. De winnaar ontvangt op 7 januari uit handen van mevrouw Minister G. Verburg de prijs tijdens de nieuwjaarsreceptie van het Productschap Tuinbouw op de Keukenhof. Rabobank Gouwestreek feliciteert LKP Plants met deze nominatie! 11 e Trekking 17 november 2008 M. Bac, Voorlaan 6, Bleiswijk DJ. Bac, Julianastraat 37, Moerkapelle G.V. Bakker, Papaverlaan 30, Moerkapelle G. de Gruijter, Jhr. v.d. Weistraat 26, Moerkapelle J. Hertog, Julianaweg 45, Moerkapelle Mevr. J. Hertog, Moerkapelse Zijde 7c, Moerkapelle H. Huisman, Kerkstraat 17, Moerkapelle Leona de Ouden, De Kievit 11, Moerkapelle A. Schotte, Wilde Veenen 25, Moerkapelle Cor Troost, van Naeldwijckstraat 81Berkel A. Verbeek, Wilde Veenen 67, Moerkapelle J. v. d. Vlugt, Oogstpad 7, Moerkapelle Marga Zijderhand, Stadspolderstraat 25, Gouda M. Zijderhand, Bredeweg 5, Moerkapelle J. Zijderhand, Jhr. v.d. Weistraat 22, Moerkapelle De winnaars hebben een setje van 48 foto's van Oud Moerkapelle gewonnen! De setjes kunnen worden afgehaald bij de Fotoboetiek in Moerkapelle. Hieronder winnaars van vorige trekkingen die hun setje foto's nog niet hebben afgehaald! J. Bac-Mulder, van Swaanswijckstraat 13, Moerkapelle Fam. Boland, Herenweg 28, Moerkapelle Fam. Gerritsen, Hollevoeterlaan 40, Moerkapelle Fam. G.v.d. Knijff, Kerkstraat 10, Moerkapelle A. v. d. Kooij in 't Hout, Middelweg 4a, Zevenhuizen M. Lindhout, Nassaustraat 12, Moerkapelle W.T. Oosterom, Herenweg 33a, Moerkapelle A. Prins, Coymansstraat 1, Moerkapelle Nog geen setje gewonnen? U kunt ook een setje kopen! informatie bij de Fotoboetiek 13 november was de laatste "lesavond"voor de deelnemers aan Het Lerend Bedrijven Netwerk. Het Lerend Bedrijven Netwerk is een bijeenkomst voor lokale ondernemers, waarin in een aantal sessies is ingegaan op: Vennootschapsrecht: eenmanszaak, v.o.f., of B.V.?; Arbeidsrecht: het voorkomen en oplossen van personeelsproblemen, verzuim, sociale Zekerheid; Huwelijks en vermogensrecht; Financieel inzicht in de onderneming. Hoe beoordeelt de bank een financieringsaanvraag; Bedrijfsopvolging, verkoop van de onderneming. Het Lerend Bedrijven Netwerk is georganiseerd door de Rabobank Gouwestreek in samenwerking met Van den Akker Accountants B.V., Notariskantoor Van der Hammen en De Haij van der Wende advocaten. Het ligt in de bedoeling dat wij in 2009 wederom een dergelijke leergang gaan organiseren. Heeft u belangstelling neem dan contact op met uw accountmanager of bedrijvenadviseur. Maandag 10 november is in de centralehal van bibliotheek De Groene Venen in Waddinxveen het Vrijwilligers Informatie Punt (VIP) geopend. Dit VIP is een gezamenlijk project van de bibliotheek De Groene Venen en de Stichting Vrijwilligerswerk Waddinxveen. Onder de aansprekende naam "Kennis op de plank" is dit project een half jaar geleden van start gegaan. Een van de doelstellingen van het Vrijwilligerswerk is het bevorderen van de aandacht voor het vrijwilligerswerk. Met het in gebruik stellen van dit VIP is nu op een laagdrempelige manier informatie beschikbaar voor iedereen die wat meer wil weten over de onderwerpen vrijwilliger en mantelzorger. Leden van de bibliotheek kunnen de boeken op de normale manier lenen. De bibliotheek zorgt er voor dat de lectuur in het VIP gegroepeerd voorhanden is. Rabobank Gouwestreek ondersteunt dit project. Robert Calkhoven, lokaal directeur voor Boskoop Waddinxveen verwees met trots naar de lange traditie van zijn bank als organisatie midden in de lokale samenleving. Om die reden heeft de coöperatieve bank ook zoveel respect voor vrijwilligers die anderen stimuleren en helpen om hen ook onderdeel van diezelfde samenleving te laten blijven. De bank vindt hierin haar inspiratie voor de steun aan lokale initiatieven. Rabobank Gouwestreek E-mail Website Algemeen (0182) 69 55 55 Bedrijven (0182)69 51 60 Hypotheken (0182)69 51 20 info@gouwestreek.rabobank.nt www.rabobank.nl/gouwestreek Bezoekadressen Boskoop A.P. van Neslaan 1 Gouda Tielweg 26 Nieuwe Markt 73 Ruigenburg 14 Achter de Waag 9 Moordrecht Kerklaan 12 Nieuwerkerk J.A. Beijerinkstraat 31 Reeuwijk Raadhuisweg 43 Waddinxveen Kerkweg-Oost 161 Zevenhuizen Dorpsstraat 190 Speciale telefoonnummers Blokkeren passen/cards (0499) 499 112 Schademelding Interpolis (013) 580 12 34 Schademeldingen overig (0180) 63 73 23 Rabolijn (0900) 0907 Rabofoon (0900) 0909 Rabo Orderlijn (0800) 0705 Internetbankieren (0900) 0905 Rabo Internetbankieren Professional (0900) 9270 Telebankieren Extra (0900) 9270

Hart van Holland | 2008 | | pagina 2